Velká mongolská výprava | crowdfunding kampaň

Novinky - Velká mongolská výprava

Pomozte nám vykonat epickou pouť a napsat cestopis, který překoná Marca Pola

Knihy

  • Splněno 39 300 Kč (131 %)
  • 131 %
  • 30 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 34 Startérů

Autor projektu

Václav Liška - obrázek
  • projekt od Václav Liška
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

Cestopis v elektronické formě

Za stovku od nás po návratu dostanete plánovaný epický cestopis v elektronické formě jak ve vydání s obrázky tak vydání bez nich pro přenosná zařízení

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
200 Kč

Jméno na autě

Za dvě stovky vejde vaše jméno do dějin na kapotě našeho vozu a hrdě ho provezeme Mongolskem. Samozřejmě dostanete také elektronickou podobu našeho budoucího cestopisu.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
300 Kč

Pošleme vám pohled

Pokud od vás dostaneme tři sta korun, dostanete od nás fyzický důkaz z naší cesty, protože vám pošleme ručně psaný pohled z nějakého zajímavého místa. Zároveň povezeme vaše jméno na voze a po návratu vám samozřejmě pošleme elektronickou formu knihy.

Počet dostupných odměn: 190/200

Nelze podpořit
500 Kč

Kniha

Za tuto částku budeme schopni náš cestopis vydat ve fyzické formě. Tuto knihu od nás samozřejmě dostanete, nejspíše poštou. Zároveň povezme vaše jméno na prominentním místě, výrazné a velké na kapotě expedičního vozidla

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
600 Kč

Přivezeme vám něco z naší cesty

K fyzickému vydání našeho cestopisu od nás dostanete nějakou drobnost z cesty. Pokud budete mít konkrétní přání, tak se ho pokusíme naplnit. Pokud žádný požadavek mít nebudete, bude tento suvenýr pro vás překvapením. Můžeme vám přivézt například kámen z pouště, koňskou žíni nebo koblihu...

Počet dostupných odměn: 45/50

Nelze podpořit
700 Kč

Vezmeme vašeho plyšáka do Mongolska

Za tento štědrý příspěvek naší věci od nás kromě vydané knihy získáte exkluzivní místo pro vašeho plyšáka v našem expedičním automobilu. K této nabídce samozřejmě patří i mnoho fotek vašeho plyšáka na scénických místech, která cestou navštívíme.

Počet dostupných odměn: 9/10

Nelze podpořit
1 000 Kč

Všechno vám to převyprávíme

Za takto štědrý dar si zasloužíte nějakou osobní zkušenost. Proto po návratu přijedeme expedičním vozidlem do vaší oblíbené pražské kavárny či restaurace a promítneme vám fotky z cesty i s naším originálním komentářem a převyprávíme vám historky z cesty. Samozřejmě od nás také dostanete podepsaný vytisknutý cestopis.

Počet dostupných odměn: 7/10

Nelze podpořit
5 000 Kč

Přijedeme k vám

Za takovýto obnos byste si zasloužili jet s námi, bohužel expediční vozidlo je pouze třímístné. Abyste mohli zažít pocit z cesty, dojedeme k Vám domů a necháme vás projet. Promítneme vám fotografie, převyprávíme, co budete chtít, a v zásadě vám budeme zavázáni do konce našich životů. Výtisk cestopisu je samozřejmě zahrnut.

Počet dostupných odměn: 9/10

Nelze podpořit