Cesty a sny - 21 dokumentárních filmů - crowfunding kampaň

Podpořit - Cesty a sny - 21 dokumentárních filmů

Buď součástí nezapomenutelné cesty - 21 dokumentárních filmů + bonusy

Film & Video

Upozornění: Zde můžete projekt podpořit Vámi zvolenou částkou, aniž byste po autorovi požadovali odměnu. Výměnou za to obdržíte certifikát dárce.
V případě, že máte zájem o odměnu, tak si ji, prosím, vyberte ze seznamu níže a stikněte u ní tlačítko Podpořit projekt.

Uživatel & příspěvek (User & contribution)
Výběr platební metody (Payment options)
Upřesnění odměny (Reward specification)

Upozornění/Notice: Pokud projekt nedosáhne v termínu cílové částky, bude Vám příspěvek vrácen v PLNÉ VÝŠI.
If the campaign does not reach its funding goal you get all your money back.

Odměny (Rewards)

150 Kč Jméno v titulcích

Jméno v titulcích.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

250 Kč Filmová hudba + Jméno v titulcích

Filmová hudba, jméno v titulcích.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

350 Kč Žeton z Las Vegas + Podpisy štábu

Podpisy štábu.
Bonus: Jméno v titulcích a filmová hudba

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

450 Kč Penny press coin + speciální fotografie

Penny press coin , speciální fotografie určené jen vám.
Bonus: Jméno v titulcích, filmová hudba.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

550 Kč Limitovaná edice dokumentu

Limitovaná edice dokumentu dle vašeho výběru. Bonus: Jméno v titulcích, filmová hudba, penny press coin, speciální fotografie určené jen vám a podpisy štábu.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

800 Kč Upomínkový předmět z místa natáčení

Upomínkový předmět z místa natáčení.
Bonus: Jméno v titulcích, filmová hudba, speciální fotografie určené jen vám, podpisy štábu a limitovaná edice jednoho dokumentu dle vašeho výběru.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

1 200 Kč Tričko + Online rozhovory se štábem

Tričko Cesty a Sny, Online rozhovory se štábem, jméno v titulcích, filmová hudba, pohlednice z místa natáčení, speciální fotografie určené jen vám, podpisy štábu, limitovaná edice dvou dokumentů dle vašeho výběru, penny press coin a žeton z Las Vegas.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

2 000 Kč Cestovatel

Jméno v titulcích, filmová hudba, pohlednice z místa natáčení, speciální fotografie určené jen vám, podpisy štábu, limitovaná edice dvou dokumentů dle vašeho výběru, upomínkový předmět z místa natáčení a online rozhovory se štábem, tričko Cesty a Sny, penny press coin, žeton z Las Vegas.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

5 000 Kč Vstupenky na předpremiéru

Vstupenky pro dvě osoby na předpremiéru. Bonus: Jméno v titulcích, filmová hudba, pohlednice z místa natáčení, speciální fotografie určené jen vám, podpisy štábu, limitovaná edice dvou dokumentů dle vašeho výběru, upomínkový předmět z místa natáčení, online rozhovory se štábem, tričko Cesty a Sny, žeton z Las Vegas, penny press coin.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

7 500 Kč Posezení se štábem v restauraci

Posezení se štábem v restauraci, jméno v titulcích, filmová hudba, pohlednice z místa natáčení, speciální fotografie určené jen vám, podpisy štábu, limitovaná edice dvou dokumentů dle vašeho výběru, upomínkový předmět z místa natáčení ,online rozhovory se štábem, tričko Cesty a Sny, penny press coin, žeton z Las Vegas.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

10 000 Kč VIP zábava

VIP zábava v uzavřené společnosti.
Bonus: Jméno v titulcích, filmová hudba, pohlednice z místa natáčení, speciální fotografie určené jen vám, podpisy štábu, limitovaná edice tří dokumentů dle vašeho výběru, upomínkový předmět z místa natáčení, online rozhovory se štábem, vstupenky pro dvě osoby na předpremiéru, žeton z Las Vegas, penny press coin, tričko Cesty a Sny.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

50 000 Kč Sponzor filmu

Sponzor filmu.
Bonus: Jméno v titulcích, filmová hudba, pohlednice z místa natáčení, speciální fotografie určené jen vám, podpisy štábu, limitovaná edice všech dokumentů, upomínkový předmět z místa natáčení, online rozhovory se štábem, vstupenka pro čtyři osoby na předpremiéru, logo vaší firmy nebo produktu v živém vysílání, logo vaší firmy nebo produktu na webu HBhistory a všech sociálních sítí na 3 roky zdarma, VIP párty v uzavřeném klubu a video poděkování do dokumentárních filmů, tričko Cesty a Sny, žeton z Las Vegas, penny press coin.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

100 000 Kč Sponzor filmu a filmového štábu

Sponzor filmu a filmového štábu
Bonus: Natočení reklamního spotu dle vašeho zadání, Jméno v titulcích, filmová hudba, pohlednice z místa natáčení, speciální fotografie určené jen vám, podpisy štábu, limitovaná edice všech dokumentů, upomínkový předmět z místa natáčení, online rozhovory se štábem, vstupenka pro čtyři osoby na předpremiéru, logo vaší firmy nebo produktu na webu HBhistory a všech sociálních sítí na 5 let zdarma, VIP párty v uzavřeném klubu, video poděkování do dokumentárních filmů a osobní návštěva štábu, penny press coin, tričko Cesty a Sny

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

200 000 Kč Člen štábu

Člen štábu!!

Počet dostupných odměn: 6/6

Podpořit projekt