Cestopis: 14 dnů ve vlaku - crowfunding kampaň

Cestopis: 14 dnů ve vlaku

Studentský projekt v rámci kterého projedeme vlakem za 14 dnů křížemkrážem celou republiku s Jízdenkou na léto, která je akční nabídkou Českých Drah.

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

O projektu:

Cestopis: 14 dnů ve vlaku, je studentský projekt v rámci kterého projedeme vlakem za 14 dnů křížemkrážem celou republiku s Jízdenkou na léto, která je akční nabídkou Českých Drah, a po dobu cestování budeme natáčet cestopis.

Naše touhy mít cestopis co nejzajímavější jsou celkem velké a tak vyrazíme i za hranice České Republiky. Vlaky Českých Drah se stanou na 14 dnů skoro naším domovem. Naším cílem je se podělit o zážitky i s ostatními a ukázat jaké krásy ta naše zemička skrývá. Jednou z cest bude i výlet do německého města Drážďany, kde se projedeme městskou hromadnou dopravou a prohlédneme si památky tohoto krásného města.

 Většina naších cest bude začínat a končit v České Třebové, což je jeden z největších železničních uzlů na české železniční síti, dále navštívíme architektonicky zajímavé nádraží v Ústí nad Orlicí, kde jsme už předtáčeli, naše cesty dále povedou do Jížních, Západních, Středních, Severních a Východních Čech dále projedeme Severní a Jížní Moravu. To všechno v rámci 14 dnů a ještě k tomu vlakem.

IMG_20150622_191154.jpg

Jak cestopis bude vypadat?

Na každém navštíveném místě natočíme reportáž s komentářem o daném místě a pokuď se nám podaří tak i rozhovory.

Co s penězi?

Částku využijeme na zkvalitnění našeho projektu. Především na zakoupení lepších mikrofonů a další techniky.

Co si o tomto projektu myslíte?