Cesta Úspěšných - crowfunding kampaň

Podpořit - Cesta Úspěšných

Pomozte projektu v rozvoji webové platformy, audio a video techniky a propagace, aby byla kvalita obsahu a celkový přínos pro vás ještě vyšší.

Ostatní

Upozornění: Zde můžete projekt podpořit Vámi zvolenou částkou, aniž byste po autorovi požadovali odměnu. Výměnou za to obdržíte certifikát dárce.
V případě, že máte zájem o odměnu, tak si ji, prosím, vyberte ze seznamu níže a stikněte u ní tlačítko Podpořit projekt.

Uživatel & příspěvek (User & contribution)
Výběr platební metody (Payment options)
Upřesnění odměny (Reward specification)

Upozornění/Notice: Pokud projekt nedosáhne v termínu cílové částky, bude Vám příspěvek vrácen v PLNÉ VÝŠI.
If the campaign does not reach its funding goal you get all your money back.

Odměny (Rewards)

200 Kč Poděkování

Dostanete od nás poděkování za podporu projektu. Každá pomoc se počítá a pomůže nám růst! Děkujeme.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

400 Kč Motivační měsíčník

30 dnů motivace a inspirace. Každý den budete mít na očích jeden citát z přednášek Cesty Úspěšných. Tím to ale nekončí! U citátů budou akční kroky, díky kterým se posunete k vysněnému životu.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

500 Kč E-kniha Cesta rozvoje a motivační měsíčník

Více než 200 stran toho nejlepšího ze světa rozvoje osobnosti. E-kniha z dílny Cesty Úspěšných vás provede oblastmi vnitřního růstu, vnitřní značky a vnitřního klidu. Díky knize objevíte váš magický potenciál.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

1 000 Kč E-kniha Lucidní sen a vše předchozí

Rozšířené vydání e-knihy Lucidní sen navíc obsahuje kapitoly o objevení duchovního rádce a ještě snadnější cestě k lucidním prožitkům. Součástí odměny je i e-kniha Cesta rozvoje a motivační měsíčník.

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

1 500 Kč Audio knihy a vše předchozí

Získáte e-knihy Lucidní sen a Cesta rozvoje také v audio podobě. A k tomu ještě motivační měsíčník. Prostě nejlepší rozvojová výbava pro další růst!

Počet odměn není omezen

Podpořit projekt

2 000 Kč Komunita Cesty Úspěšných

V této odměně získáte vše předchozí (měsíčník a e-knihy) a roční členství, v rámci kterého postupně dostanete obě knihy v audio podobě a neveřejný obsah připravený na míru nejžádanějším tématům.

Počet dostupných odměn: 197/200

Podpořit projekt

5 000 Kč Podporovatel

Tato odměna zahrnuje vše předchozí. Je určena pro ty, kterým náš projekt pomohl na jejich cestě a chtějí jej podpořit větší částkou.

Počet dostupných odměn: 100/100

Podpořit projekt

10 000 Kč Významný podporovatel

Odměna zahrnuje vše předchozí. Je určena pro ty, kteří chtějí Cestu Úspěšných podpořit větší částkou. S významným podporovatelem na společné schůzce vymyslíme workshop pro jeho firmu nebo přátelé na témata lucidního snění nebo budování osobní značky. Tento 2 hodinový online workshop je součástí odměny.

Počet dostupných odměn: 50/50

Podpořit projekt

20 000 Kč Premium podporovatel

V rámci odměny je vše předchozí. Je určena pro ty, kterým projekt pomohl a chtějí jej významně podpořit. S Premium podporovatelem vymyslíme osobní workshop na téma lucidního snění nebo budování osobní značky pro jeho kolegy nebo přátele.

Počet dostupných odměn: 10/10

Podpořit projekt

50 000 Kč VIP podporovatel

Odměna určena pro ty, kteří chtějí projekt významně podpořit a pomoci mu tak v růstu. Pro VIP podporovatele připravíme 2 workshopy na téma lucidního snění nebo budování osobní značky. VIP podporovatel získává navíc i předchozí odměny (e-knihy, motivační měsíčník,...).

Počet dostupných odměn: 7/7

Podpořit projekt

130 000 Kč Partner projektu

Promo partnera se v následujících dvou letech objeví na novém webu projektu. Bude označen a zmiňován na přednáškách (včetně online přednášek) a lidé jej najdou na FB událostech a dalších propagačních místech. Společně najdeme nejlepší cestu vzájemné podpory na základě cílů partnera.

Počet dostupných odměn: 2/2

Podpořit projekt

250 000 Kč Hlavní partner

Bude ve veškerém promu označován jako hlavní partner projektu po dobu dvou let. V rámci jednoho semestru můžeme po domluvě vymyslet vzájemné workshopy nebo přednášku. Propagace bude probíhat na všech přednáškách, sociálních sítích a dalších kanálech.

Počet dostupných odměn: 1/1

Podpořit projekt