Cesta Úspěšných - crowfunding kampaň

Cesta Úspěšných

Pomozte projektu v rozvoji webové platformy, audio a video techniky a propagace, aby byla kvalita obsahu a celkový přínos pro vás ještě vyšší.

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Naším posláním je vytvářet bohatší a radostnější životy lidí v ČR a na Slovensku.

Chceme nejdříve investovat do rozvoje webové platformy, aby Vám poskytla náš obsah (živé akce, video přednášky, denní tréninky, meditace, podcasty) formou, která bude vaší každodenní podporou na cestě k úspěchu a radosti.

Dalším cílem je investice do kvalitní audio a video techniky, díky které dokážeme obsahem mnohem více podpořit Váš růst a inspirovat Vás.

A nakonec chceme výrazně vylepšit propagaci projektu, aby měl každý člověk možnost dozvědět se o nekomerčních možnostech rozvoje osobnosti a celá společnost tak rostla rychleji.

Pomozte nám dosáhnout našeho poslání. Vyberte si odměnu, sdílejte tuto kampaň se svými přáteli a podpořte tak Cestu Úspěšných v dalším růstu.

 

Obsah projektu

Video přednášky

Vytvořili jsem stovky hodin velmi kvalitního rozvojového obsahu v oblastech komunikace, tvorby vize, rozvoje odvahy, prodeje, a dalších. Pomozte nám k tomu, abychom pro vás další tisíce hodin know-how mohli vytvářet ve výrazně vyšší kvalitě.

-> Video přednášky našeho projektu...

 

 

 

Plánované akce

Dlouhodobě pořádáme nekomerční akce v univerzitním prostředí, které jsou zdarma dostupné veřejnosti. Díky vaší podpoře budeme schopní organizovat události častěji a následné video záznamy a podcasty pro vás připravovat po výrazně lepší technické stránce.

2_2.jpg

 

 

Podcasty

V současné době vznikají podcasty z již existujících video přednášek. Vyberte si odměnu a pomozte nám k tomu, abychom pro vás mohli vytvářet exkluzivní podcasty v mnoha dalších formátech.

-> Existující podcasty...

 

Blog

Oslovujeme stále více přednášejících pro přípravů článků a chceme se stát místem s nejkvalitnějším čtenářským obsahem.

-> Blog projektu...

 

Denní tréninky

Pro registrované členy vytváříme exkluzivní tréninkové programy. Registrace je zcela zdarma. Podpořte naši kampaň na Startovači a umožněte nám připravovat ještě více premiového obsahu pro všechny, kteří se chtějí osobnostně rozvíjet.

 

Krátká inspirativní videa

Novinkou projektu jsou inspirativní videa v kratším čase. Naši sledující často nemají čas na to, aby se každý den dívali na celou přednášku. Díky těmto krátkým videím (časově okolo 5 minut) tak mohou získat potřebnou životní inspiraci a motivaci každý den. Videa zatím vznikají z již existujících přednášek. Díky vaší podpoře budeme mít možnost vytvářet tento obsah ještě lépe a ve větším množství.

? Playlist inspirativních videí v kratším čase...

 

Meditace s modlitbou

Další novinkou jsou meditace spojené s modlitbou. Cílem tohoto konceptu je, abyste se naučili vnímat váš vnitřní hlas a díky tematické meditaci rozšiřovat potřebné pocity (láska, vděčnost, hojnost,...) ve vašem těle. Vyberte si odměnu a pomozte nám v tom, abychom měli možnost připravovat stále více rozvojových meditací.

? Ukázky meditací...

 

Ukázky některých odměn

Co si o tomto projektu myslíte?