Cesta ze schizofrenie - crowfunding kampaň

Novinky - Cesta ze schizofrenie

Kniha o hledání příčin schizofrenie a možností její léčby psychologickými prostředky od vyléčeného schizofrenika s doslovem Pjéra la Šé'ze.

Knihy
Knihy už jsou odeslány. Tímto Vám všem děkuji.

Díky Vám jsem mohl držet v rukou zhmotněná slova, která mají potenciál pomáhat druhým. Pokud jste knihu nenašli ve schránce, zkuste se prosím zeptat na poště, protože už by tam měla být.

V případě, že se vyskytnou nějaké komplikace, můžete mě kontaktovat na e-mail: schizahelp.cz@gmail.com nebo na FB stránce schizahelp.

Budu rád, pokud se ke mě dostanou i Vaše reakce na knihu, případně můžete napsat své hodnocení i na databazeknih.cz.

 

Zatím na shledanou,

S pozdravem, Jindřich Jašík

Opět volím tento způsob komunikace přes startovač. Je pro mě jistější, že neodhalím Váš e-mail všem ostatním a navíc mě to opět ušetří spoustu času.

Vzhledem k tomu, že jsem se dlouho neozval, bych se s Vámi rád podělil o to, co se dělo a co se dít bude. Ačkoli jsem si myslel, že kniha už je hotová, tak jsem ji nakonec ještě doplňoval a upravoval téměř do půlky prosince. Vzhledem k Vaší podpoře jsem cítil ještě větší zodpovědnost za její obsah a věřím, že to stálo za to. Po dopsání finální verze přišel druhý úkol. Vše stihnout tak, abych dostál svému slovu a knihu jste měli nejpozději v lednu ve svých rukou. Díky práci několika lidí Vám mohu dnes napsat, že nejpozději od 21. ledna už budu vypisovat Vaše adresy na poštovní obálky.

Vás, kteří jste si objednali knihu s vyzvednutím prosím o drobnou součinnost. Jde o napsání velice stručného e-mailu na adresu schizahelp.cz@gmail.com, ve kterém stačí do předmětu uvést město, kde si knihu vyzvednete. Někteří z Vás neuvedli žádnou adresu a někteří zase bydlí v místech, která neznám a nemohu tak snadno určit výdejní místo. Díky tomuto stručnému e-mailu o Vás budu vědět a kniha na Vás bude čekat tam, kde má.

 

Na výdejní místo v Praze, které Vám upřesním v odpovědi na Váš e-mail, dovezu knihy 25. ledna. Už 24. ledna od 18:00 do 21:00 ovšem nabízím možnost osobního předání v restauraci Haštalský dědek na ulici Haštalská 20, Praha 1.

V Brně budou knihy k vyzvednutí po společné předchozí domluvě u Dělnického domu nejpozději od 24. ledna.

V Olomouci bych také rád uspořádal osobní setkání, ale jeho termín bych stanovil až po domluvě s těmi, kteří budou chtít přijít. S ostatními se domluvím na předání individuálně.

Předem děkuji za Vaši součinnost.

 

Těm, kteří mají odměnu s osobním setkáním pošlu knihu přednostně, abychom se mohli vidět co nejdříve.

 

Děkuji za podporu, Jindra

Vzhledem k tomu, že informace o novinkách Vám každému přijde na Váš e-mail, rozhodl jsem se, že Vám všem poděkuji a předám aktuální informace tímto způsobem.

Předem Vám všem děkuji za Vaše příspěvky, díky kterým může kniha vyjít podle mých představ. V mém původním plánu bylo její vydání pokud možno ještě do konce tohoto roku. Zhruba v polovině projektu jsem situaci přehodnotil tak, že nebudu zbytečně spěchat, raději si dám na všem záležet a vydám ji v lednu. To byl již od začátku uvedený nejzašší termín, který nepřekročím.

V budoucnu už Vás budu s novými informacemi kontaktovat přímo na Váš e-mail, ale teď chci čas raději věnovat tomu, aby se vše stihlo co nejdřív a kopírování e-mailů si nechat až na chvíli, kdy bude kniha v tiskárně.

Pokud si někdo bude chtít vybrat odměnu související s příjezdem nebo se skypem před přečtením knihy, může mě kontaktovat na e-mailu: schizahelp.cz@gmail.com nebo na FB schizahelp. Osobně ovšem věřím tomu, že přínosnější to bude až po přečtení.

 

S pozdravem a díky,

Jindra