CESTA VZHŮRU | crowdfunding kampaň

Novinky - CESTA VZHŮRU

Radek Jaroš v unikátním celovečerním dokumentárním filmu o zdolávání vrcholů země i života...

Film & Video

21. srpen 2014

200 filmových šerpů!!!

Děkujeme všem za podporu, které si nesmírně vážíme! Ještě nám však zbývá více než půlka cesty, proto prosíme všechny váhající, aby rozšířili řady již zapojených šerpíků. A berte s sebou další, které po cestě potkáte. Děkujeme

Zpět na výpis

  • Splněno 371 028 Kč (123 %)
  • 123 %
  • 300 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 508 Startérů

Autor projektu

Verbascum - obrázek
  • projekt od Verbascum
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

1 Kč

SBOHEM A ŠÁTEČEK

Jako poslední máme pro ty z nás, kteří nás podpořili, cenu nejcennější - pionýrský šátek (z funkční textilie), se kterým držel Tráva hlídku u Čortenu. Tento šátek uvážeme na premiéře (tedy je to se vstupem) tomu z Vás, který již přispěl a zároveň bude ten poslední, kdo si jej objedná. Je to taková loterie, odměnu si může objednat více z Vás, ale šátek a vstup obdrží jen ten poslední. Podpora je symbolická - 1,-Kč

Odměna vyprodána: 0/1

Nelze podpořit
1 Kč

SBOHEM A ŠÁTEČEK

Jako poslední máme pro ty z nás, kteří nás podpořili, cenu nejcennější - pionýrský šátek (z funkční textilie), se kterým držel Tráva hlídku u Čortenu. Tento šátek uvážeme na premiéře (tedy je to se vstupem) tomu z Vás, který již přispěl a zároveň bude ten poslední, kdo si jej objedná. Je to taková loterie, odměnu si může objednat více z Vás, ale šátek a vstup obdrží jen ten poslední. Podpora je symbolická - 1,-Kč

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
99 Kč

DIGITÁLNÍ ŠERPA

Získáte link na stream filmu.
Děkujeme!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
199 Kč

EXPEDIČNÍ POHLEDNICE

Získáte sběratelskou lahůdku - expediční pohlednici K2 s originálními podpisy Radka Jaroše, Honzy Trávy, Petra Maška a Martina Havleny. Pozor! Pohlednice vám pošleme, i když se nám nepodaří vybrat cílovou částku :)

Počet dostupných odměn: 30/50

Nelze podpořit
299 Kč

LEDOVÉ DVD

DVD "Cesta vzhůru". Budeme posílat pěkně za "ledova", tj. DVD k Vám dorazí ještě před tím, než bude v obchodech.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
399 Kč

EXPEDIČNÍ KŠILTOVKA

Získáte originální kšiltovku úspěšné Expedice K2 / 2014 z limitované edice a link na stream filmu.

Počet dostupných odměn: 169/200

Nelze podpořit
499 Kč

EXPEDIČNÍ TRIČKO

Získáte originální tričko úspěšné Expedice K2 / 2014 značky HighPoint z kolekce Radek Jaroš a link na stream filmu.

Počet dostupných odměn: 90/200

Nelze podpořit
500 Kč

HORAL Z PLZNĚ

V Plzni žije nejenom Tráva, ale jistě i další řádka horalů tělem nebo aspoň duší. Pro Vás máme speciální kombinaci vstupenky na přednášku Radka Jaroše a Honzy Trávníčka 17.11. ve 20.00 / Měšťanská beseda v Plzni + ledové DVD Cesta vzhůru.

Počet dostupných odměn: 23/25

Nelze podpořit
501 Kč

PRAŽSKÝ CHODEC

Celodenní vstupenka na Mezinárodní festival alpinismu s přednáškou Radka Jaroše a Honzy Trávy / 6.12. 2014 Národní dům, Praha Smíchov. A k tomu ledové DVD Cesta vzhůru.

Počet dostupných odměn: 24/25

Nelze podpořit
699 Kč

FILMOVÁ PÚDŽA

Pozveme Vás na premiéru filmu (budete uvedeni na guest listu), kde Vás zasvětíme do hinduistického obřadu a předáme Vám i filmový plakát CESTA VZHŮRU podepsaný účastníky úspěšné expedice K2/2014 a tvůrci filmu.

Počet dostupných odměn: 130/150

Nelze podpořit
777 Kč

FILMOVÁ MULA


Nejen šerpové, ale i muly pomáhají horolezcům a filmařům v horách.
Svůj úkol pod K2 statečně zvládly a pomohly. Sem tam v těžkém kamenitém terénu ztrácejí podkovy.
Pár podkov jsme si nechali pro štěstí a rádi se podělíme. Sedmička je šťastné číslo a 7 podkov teď čeká na nové majitele.
A navrch účast na premiéře filmu :)

Odměna vyprodána: 0/7

Nelze podpořit
899 Kč

HORY, MÁ PANENKO

Pozveme Vás na premiéru filmu (budete uvedeni na guest listu), kde Vám předáme knížku "Hory, má Panenko" s osobním věnováním a podpisy autorů - Radka Jaroše a jeho dcery Andrey. Tato kniha se stala inspirací pro náš dokumentární film.

Počet dostupných odměn: 63/80

Nelze podpořit
1 199 Kč

BATOH ŠERPY

Získáte DVD s filmem Cesta vzhůru s podpisy členů úspěšné expedice a tvůrců filmu. Navíc získáte originální kšiltovku a tričko Expedice K2 / 2014. Vaše jméno uvedeme mezi laskavé "filmové šerpy" na webu filmu.

Počet dostupných odměn: 18/70

Nelze podpořit
1 601 Kč

VRCHOLOVÝ "CASE"

Tohle je lahůdka :) Case na mobil Iphone 4 nebo 5 (volitelně) s nejslavnějším českým selfie tohoto roku - vrcholovou fotografií Radka a Trávy s jejich autentickým podpisem. Vaše jméno uvedeme mezi laskavé "filmové šerpy" na webu filmu. PS: Radek byl letos i na Sněžce :)

Počet dostupných odměn: 10/10

Nelze podpořit
2 654 Kč

POLO KORUNA HIMÁLAJE

Mezi Anapurnou a K2 vystoupil Radek pouze na jediný vrchol: Gerlachovský štít - 2654 m. Za tuto částku máte možnost získat exkluzivní tričko z limitované neprodejné edice. V tričkách horolezci slavili triumfální návrat krále Himaláje na pražské letiště. Na prsou podpis Radka a na zádech výčet všech zdolaných čtrnácti osmitisícovek ve zlatém a červeném provedení na černém tričku. Možnost výběru z velikostí: S, M, L. A k tomu pozvánka na premiéru pro 2 osoby.

Počet dostupných odměn: 1/3

Nelze podpořit
2 999 Kč

FILMOVÝ ŠERPA

Uvedeme Vaše jméno v titulcích filmu v sekci "poděkování filmovým šerpům" a pozveme Vás a Vašeho kamaráda na premiéru filmu (budete uvedeni na guest listu). Vaše jméno najdete i na webu filmu.

Počet dostupných odměn: 25/30

Nelze podpořit
5 050 Kč

ZÁKLADNÍ TÁBOR K2 - VÝŠKA 5050 METRŮ

Uvedeme Vaše jméno v titulcích filmu v sekci "poděkování filmovým šerpům". Zároveň získáte 4 lístky na premiéru filmu (budete uvedení na guest listu), dále získáte DVD Cesta vzhůru s osobním věnováním a podpisem členů expedice a filmového štábu, originální tričko, kšiltovku Expedice K2 / 2014 a podepsaný filmový plakát.Vaše jméno najdete i na webu filmu.

Počet dostupných odměn: 16/20

Nelze podpořit
8 611 Kč

VRCHOLOVÝ BALÍČEK K2 - VÝŠKA 8611 METRŮ

Vaše jméno uvedeme v titulcích filmu v sekci "zvláštní poděkování filmovým šerpům", získáte 6 lístků na premiéru filmu včetně účasti na večírku (budete uvedeni na guest listu), kde se osobně setkáte s účastníky úspěšné expedice K2 a tvůrci filmu. Dále získáte expediční tričko, kšiltovku a podepsaný filmový plakát, 6 ks podepsaných DVD Cesta vzhůru a podepsanou knížku Hory, má panenko.

Počet dostupných odměn: 11/15

Nelze podpořit
8 888 Kč

OSMA Z OSMY

OSMA - slaňovací pomůcka. Máme pro vás originál, se kterým letos Honza Tráva slanil K2. Pochopitelně není žádný takový druhý - exkluzivní záležitost. Adjustace v rámu s osobním věnováním od Trávy - viz foto zde na webu. Navíc vaše jméno uvedeme v titulcích filmu v sekci "zvláštní poděkování filmovým šerpům", pozveme 2 osoby na premiéru filmu, získáte expediční kšiltovku co nosí Tráva a podepsaný filmový plakát.

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit
10 000 Kč

RADKŮV TIBLOC

Radek s ním za 10 let vystoupil na 10 vrcholů. A co že to ten TIBLOC vlastně je ? Kompaktní nouzový blokant používaný pro jištění a stoupání po laně. Občas se tak stane, že na něm doslova visí život horolezce. Adjustace v rámu alá OSMA s osobním věnováním od Radka. A k tomu jméno v titulcích filmu v sekci "zvláštní poděkování filmovým šerpům". A pozvání na premiéru pro 2 osoby. A expediční tričko a plakát k tomu. A to stačí :)

Odměna vyprodána: 0/1

Nelze podpořit
14 000 Kč

VZPOMÍNKA NA K2

Získáte exkluzivní předměty: nejoriginálnější těžítko na světě - kámen ze základního tábora K2 s podpisem Radka Jaroše a vlaječku z čortenu (mohyly) ze základního tábora K2, posvěcenou nepálským lámou, která přinesla štěstí expedici.
Dále získáváte 6 lístků na premiéru a účast na večírku (budete uvedeni na guset listu), kde se osobně setkáte s členy expedice a tvůrci filmu, budete uvedení v titulcích filmu v sekci "zvláštní poděkování filmovým šerpům", dále získáte expediční tričko, kšiltovku, 6 podepsaných DVD Cesta vzhůru, plakát podepsaný členy expedice a tvůrci filmu.

Počet dostupných odměn: 6/10

Nelze podpořit
112 000 Kč

KORUNA HIMÁLAJE = 14 x 8000

Významně podpoříte vznik filmu a získáte pozici v titulcích a propagaci filmu na úrovni partnera. A to hlavní: uspořádáme pro Vás a Vaše přátele, firmu, spolek... speciální projekci filmu spojenou s besedou s Radkem Jarošem, dalšími členy expedice a tvůrci filmu. Navíc získáte 6 lístků na premiéru filmu s účastí na večírku, 112 ks DVD s exkluzivním přebalem na Vaše přání, 10 ks expedičních triček, 10 ks expedičních kšiltovek a Vaše jméno uvedeme mezi partnery na home page webu filmu. Děkujeme Vám!

Počet dostupných odměn: 3/3

Nelze podpořit