CESTA VZHŮRU - crowfunding kampaň

Novinky - CESTA VZHŮRU

Radek Jaroš v unikátním celovečerním dokumentárním filmu o zdolávání vrcholů země i života...

Film & Video
STREAM FILMU EXKLUZIVNĚ NYNÍ POUZE PRO VÁS. Od 1.4. bude film k dostání i pro ostatní na webu DA FILMS http://dafilms.cz/ DIGITÁLNÍ ŠERPOVÉ, POZOR!!! Obrázek

Včera byl všem digitální šerpům odeslán email s přístupovými kódy pro streaming filmu, který máte možnost shlédnout do 30.3. exkluzivně pouze vy - naši šerpové. Pokud jste nedostali zmíněný email, kontaktujte nás prosím na adrese filmovyserpa@gmail.com. Ostatní budou mít možnost streamingu (downloadu) filmu CESTA VZHŮRU od 1.4. 2016 na portále DA FILMS  http://dafilms.cz/

Radek Jaroš ve filmu o zdolávání vrcholů Země a života. Podívejte na nový trailer, ať víte, na co se můžete těšit.

Radek Jaroš o filmu: 

Točili jsme v místech, kde většina lidí bojuje o život jenom díky tomu, že je tam jen třetina kyslíku. Ten, kdo na film půjde, musí počítat s tím, že nejde o akční film, ale o dokument, kde se míchají i moje vztahy, trápení, radost. Diváky čekají krásné záběry z míst, kam se dostane jen několik desítek lidí z naší planety.

Těšíte se? PREMIÉRA FILMU CESTA VZHŮRU Obrázek

Milí Šerpové,

rádi bychom Vás informovali o termínu slavnostní premiéry filmu CESTA VZHŮRU o Radku Jarošovi, na který jste přispěli. Premiéra se uskuteční 23.8.2015 v Praze. Velice se omlouváme za opoždění a zároveň bychom Vám opět rádi poděkovali za podporu a trpělivost.

Pro případ, že se nemůžete slavnostní premiéry zúčastnit, popř. se Vám hodí jiné místo, připravili jsme také sérii regionálních premiér za účasti Radka Jaroše, o jejichž přesných termínech se nyní jedná a které se velmi pravděpodobně uskuteční v následujících městech a termínech:

Plzeň (27.8.), Brno (2.9.), Ostrava (3.9.), Liberec (8.9.), Hradec Králové (9.9.)

Prosíme Vás, zvažte své časové možnosti. V příštím týdnu Vám pošleme upřesňující informace s prosbou potvrzení konkrétního termínu.

Pokud již nyní víte, že se nemůžete zúčastnit ani pražské ani regionální premiéry, bude Vám odměna doručena formou poštovní zásilky. V tomto případě vás prosíme o informaci již nyní.

Děkujeme vám a těšíme se na osobní setkání na premiéře.

 

za VERBASCUM

Petr, Richard, Gábina

filmovyserpa@gmail.com

(pro komunikaci ohledně odměn prosím využívejte tento email)