CESTA VZHŮRU | crowdfunding kampaň

Novinky - CESTA VZHŮRU

Radek Jaroš v unikátním celovečerním dokumentárním filmu o zdolávání vrcholů země i života...

Film & Video

STREAM FILMU EXKLUZIVNĚ NYNÍ POUZE PRO VÁS. Od 1.4. bude film k dostání i pro ostatní na webu DA FILMS http://dafilms.cz/
DIGITÁLNÍ ŠERPOVÉ, POZOR!!! Obrázek

Včera byl všem digitální šerpům odeslán email s přístupovými kódy pro streaming filmu, který máte možnost shlédnout do 30.3. exkluzivně pouze vy - naši šerpové. Pokud jste nedostali zmíněný email, kontaktujte nás prosím na adrese filmovyserpa@gmail.com. Ostatní budou mít možnost streamingu (downloadu) filmu CESTA VZHŮRU od 1.4. 2016 na portále DA FILMS  http://dafilms.cz/

Radek Jaroš ve filmu o zdolávání vrcholů Země a života. Podívejte na nový trailer, ať víte, na co se můžete těšit.

Radek Jaroš o filmu: 

Točili jsme v místech, kde většina lidí bojuje o život jenom díky tomu, že je tam jen třetina kyslíku. Ten, kdo na film půjde, musí počítat s tím, že nejde o akční film, ale o dokument, kde se míchají i moje vztahy, trápení, radost. Diváky čekají krásné záběry z míst, kam se dostane jen několik desítek lidí z naší planety.

Těšíte se?
PREMIÉRA FILMU CESTA VZHŮRU Obrázek

Milí Šerpové,

rádi bychom Vás informovali o termínu slavnostní premiéry filmu CESTA VZHŮRU o Radku Jarošovi, na který jste přispěli. Premiéra se uskuteční 23.8.2015 v Praze. Velice se omlouváme za opoždění a zároveň bychom Vám opět rádi poděkovali za podporu a trpělivost.

Pro případ, že se nemůžete slavnostní premiéry zúčastnit, popř. se Vám hodí jiné místo, připravili jsme také sérii regionálních premiér za účasti Radka Jaroše, o jejichž přesných termínech se nyní jedná a které se velmi pravděpodobně uskuteční v následujících městech a termínech:

Plzeň (27.8.), Brno (2.9.), Ostrava (3.9.), Liberec (8.9.), Hradec Králové (9.9.)

Prosíme Vás, zvažte své časové možnosti. V příštím týdnu Vám pošleme upřesňující informace s prosbou potvrzení konkrétního termínu.

Pokud již nyní víte, že se nemůžete zúčastnit ani pražské ani regionální premiéry, bude Vám odměna doručena formou poštovní zásilky. V tomto případě vás prosíme o informaci již nyní.

Děkujeme vám a těšíme se na osobní setkání na premiéře.

 

za VERBASCUM

Petr, Richard, Gábina

filmovyserpa@gmail.com

(pro komunikaci ohledně odměn prosím využívejte tento email)

  • Splněno 371 028 Kč (123 %)
  • 123 %
  • 300 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 508 Startérů

Autor projektu

Verbascum - obrázek
  • projekt od Verbascum
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

1 Kč

SBOHEM A ŠÁTEČEK

Jako poslední máme pro ty z nás, kteří nás podpořili, cenu nejcennější - pionýrský šátek (z funkční textilie), se kterým držel Tráva hlídku u Čortenu. Tento šátek uvážeme na premiéře (tedy je to se vstupem) tomu z Vás, který již přispěl a zároveň bude ten poslední, kdo si jej objedná. Je to taková loterie, odměnu si může objednat více z Vás, ale šátek a vstup obdrží jen ten poslední. Podpora je symbolická - 1,-Kč

Odměna vyprodána: 0/1

Nelze podpořit
1 Kč

SBOHEM A ŠÁTEČEK

Jako poslední máme pro ty z nás, kteří nás podpořili, cenu nejcennější - pionýrský šátek (z funkční textilie), se kterým držel Tráva hlídku u Čortenu. Tento šátek uvážeme na premiéře (tedy je to se vstupem) tomu z Vás, který již přispěl a zároveň bude ten poslední, kdo si jej objedná. Je to taková loterie, odměnu si může objednat více z Vás, ale šátek a vstup obdrží jen ten poslední. Podpora je symbolická - 1,-Kč

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
99 Kč

DIGITÁLNÍ ŠERPA

Získáte link na stream filmu.
Děkujeme!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
199 Kč

EXPEDIČNÍ POHLEDNICE

Získáte sběratelskou lahůdku - expediční pohlednici K2 s originálními podpisy Radka Jaroše, Honzy Trávy, Petra Maška a Martina Havleny. Pozor! Pohlednice vám pošleme, i když se nám nepodaří vybrat cílovou částku :)

Počet dostupných odměn: 30/50

Nelze podpořit
299 Kč

LEDOVÉ DVD

DVD "Cesta vzhůru". Budeme posílat pěkně za "ledova", tj. DVD k Vám dorazí ještě před tím, než bude v obchodech.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
399 Kč

EXPEDIČNÍ KŠILTOVKA

Získáte originální kšiltovku úspěšné Expedice K2 / 2014 z limitované edice a link na stream filmu.

Počet dostupných odměn: 169/200

Nelze podpořit
499 Kč

EXPEDIČNÍ TRIČKO

Získáte originální tričko úspěšné Expedice K2 / 2014 značky HighPoint z kolekce Radek Jaroš a link na stream filmu.

Počet dostupných odměn: 90/200

Nelze podpořit
500 Kč

HORAL Z PLZNĚ

V Plzni žije nejenom Tráva, ale jistě i další řádka horalů tělem nebo aspoň duší. Pro Vás máme speciální kombinaci vstupenky na přednášku Radka Jaroše a Honzy Trávníčka 17.11. ve 20.00 / Měšťanská beseda v Plzni + ledové DVD Cesta vzhůru.

Počet dostupných odměn: 23/25

Nelze podpořit
501 Kč

PRAŽSKÝ CHODEC

Celodenní vstupenka na Mezinárodní festival alpinismu s přednáškou Radka Jaroše a Honzy Trávy / 6.12. 2014 Národní dům, Praha Smíchov. A k tomu ledové DVD Cesta vzhůru.

Počet dostupných odměn: 24/25

Nelze podpořit
699 Kč

FILMOVÁ PÚDŽA

Pozveme Vás na premiéru filmu (budete uvedeni na guest listu), kde Vás zasvětíme do hinduistického obřadu a předáme Vám i filmový plakát CESTA VZHŮRU podepsaný účastníky úspěšné expedice K2/2014 a tvůrci filmu.

Počet dostupných odměn: 130/150

Nelze podpořit
777 Kč

FILMOVÁ MULA


Nejen šerpové, ale i muly pomáhají horolezcům a filmařům v horách.
Svůj úkol pod K2 statečně zvládly a pomohly. Sem tam v těžkém kamenitém terénu ztrácejí podkovy.
Pár podkov jsme si nechali pro štěstí a rádi se podělíme. Sedmička je šťastné číslo a 7 podkov teď čeká na nové majitele.
A navrch účast na premiéře filmu :)

Odměna vyprodána: 0/7

Nelze podpořit
899 Kč

HORY, MÁ PANENKO

Pozveme Vás na premiéru filmu (budete uvedeni na guest listu), kde Vám předáme knížku "Hory, má Panenko" s osobním věnováním a podpisy autorů - Radka Jaroše a jeho dcery Andrey. Tato kniha se stala inspirací pro náš dokumentární film.

Počet dostupných odměn: 63/80

Nelze podpořit
1 199 Kč

BATOH ŠERPY

Získáte DVD s filmem Cesta vzhůru s podpisy členů úspěšné expedice a tvůrců filmu. Navíc získáte originální kšiltovku a tričko Expedice K2 / 2014. Vaše jméno uvedeme mezi laskavé "filmové šerpy" na webu filmu.

Počet dostupných odměn: 18/70

Nelze podpořit
1 601 Kč

VRCHOLOVÝ "CASE"

Tohle je lahůdka :) Case na mobil Iphone 4 nebo 5 (volitelně) s nejslavnějším českým selfie tohoto roku - vrcholovou fotografií Radka a Trávy s jejich autentickým podpisem. Vaše jméno uvedeme mezi laskavé "filmové šerpy" na webu filmu. PS: Radek byl letos i na Sněžce :)

Počet dostupných odměn: 10/10

Nelze podpořit
2 654 Kč

POLO KORUNA HIMÁLAJE

Mezi Anapurnou a K2 vystoupil Radek pouze na jediný vrchol: Gerlachovský štít - 2654 m. Za tuto částku máte možnost získat exkluzivní tričko z limitované neprodejné edice. V tričkách horolezci slavili triumfální návrat krále Himaláje na pražské letiště. Na prsou podpis Radka a na zádech výčet všech zdolaných čtrnácti osmitisícovek ve zlatém a červeném provedení na černém tričku. Možnost výběru z velikostí: S, M, L. A k tomu pozvánka na premiéru pro 2 osoby.

Počet dostupných odměn: 1/3

Nelze podpořit
2 999 Kč

FILMOVÝ ŠERPA

Uvedeme Vaše jméno v titulcích filmu v sekci "poděkování filmovým šerpům" a pozveme Vás a Vašeho kamaráda na premiéru filmu (budete uvedeni na guest listu). Vaše jméno najdete i na webu filmu.

Počet dostupných odměn: 25/30

Nelze podpořit
5 050 Kč

ZÁKLADNÍ TÁBOR K2 - VÝŠKA 5050 METRŮ

Uvedeme Vaše jméno v titulcích filmu v sekci "poděkování filmovým šerpům". Zároveň získáte 4 lístky na premiéru filmu (budete uvedení na guest listu), dále získáte DVD Cesta vzhůru s osobním věnováním a podpisem členů expedice a filmového štábu, originální tričko, kšiltovku Expedice K2 / 2014 a podepsaný filmový plakát.Vaše jméno najdete i na webu filmu.

Počet dostupných odměn: 16/20

Nelze podpořit
8 611 Kč

VRCHOLOVÝ BALÍČEK K2 - VÝŠKA 8611 METRŮ

Vaše jméno uvedeme v titulcích filmu v sekci "zvláštní poděkování filmovým šerpům", získáte 6 lístků na premiéru filmu včetně účasti na večírku (budete uvedeni na guest listu), kde se osobně setkáte s účastníky úspěšné expedice K2 a tvůrci filmu. Dále získáte expediční tričko, kšiltovku a podepsaný filmový plakát, 6 ks podepsaných DVD Cesta vzhůru a podepsanou knížku Hory, má panenko.

Počet dostupných odměn: 11/15

Nelze podpořit
8 888 Kč

OSMA Z OSMY

OSMA - slaňovací pomůcka. Máme pro vás originál, se kterým letos Honza Tráva slanil K2. Pochopitelně není žádný takový druhý - exkluzivní záležitost. Adjustace v rámu s osobním věnováním od Trávy - viz foto zde na webu. Navíc vaše jméno uvedeme v titulcích filmu v sekci "zvláštní poděkování filmovým šerpům", pozveme 2 osoby na premiéru filmu, získáte expediční kšiltovku co nosí Tráva a podepsaný filmový plakát.

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit
10 000 Kč

RADKŮV TIBLOC

Radek s ním za 10 let vystoupil na 10 vrcholů. A co že to ten TIBLOC vlastně je ? Kompaktní nouzový blokant používaný pro jištění a stoupání po laně. Občas se tak stane, že na něm doslova visí život horolezce. Adjustace v rámu alá OSMA s osobním věnováním od Radka. A k tomu jméno v titulcích filmu v sekci "zvláštní poděkování filmovým šerpům". A pozvání na premiéru pro 2 osoby. A expediční tričko a plakát k tomu. A to stačí :)

Odměna vyprodána: 0/1

Nelze podpořit
14 000 Kč

VZPOMÍNKA NA K2

Získáte exkluzivní předměty: nejoriginálnější těžítko na světě - kámen ze základního tábora K2 s podpisem Radka Jaroše a vlaječku z čortenu (mohyly) ze základního tábora K2, posvěcenou nepálským lámou, která přinesla štěstí expedici.
Dále získáváte 6 lístků na premiéru a účast na večírku (budete uvedeni na guset listu), kde se osobně setkáte s členy expedice a tvůrci filmu, budete uvedení v titulcích filmu v sekci "zvláštní poděkování filmovým šerpům", dále získáte expediční tričko, kšiltovku, 6 podepsaných DVD Cesta vzhůru, plakát podepsaný členy expedice a tvůrci filmu.

Počet dostupných odměn: 6/10

Nelze podpořit
112 000 Kč

KORUNA HIMÁLAJE = 14 x 8000

Významně podpoříte vznik filmu a získáte pozici v titulcích a propagaci filmu na úrovni partnera. A to hlavní: uspořádáme pro Vás a Vaše přátele, firmu, spolek... speciální projekci filmu spojenou s besedou s Radkem Jarošem, dalšími členy expedice a tvůrci filmu. Navíc získáte 6 lístků na premiéru filmu s účastí na večírku, 112 ks DVD s exkluzivním přebalem na Vaše přání, 10 ks expedičních triček, 10 ks expedičních kšiltovek a Vaše jméno uvedeme mezi partnery na home page webu filmu. Děkujeme Vám!

Počet dostupných odměn: 3/3

Nelze podpořit