Cesta s Pelešinou tam a zase zpátky - crowfunding kampaň

Cesta s Pelešinou tam a zase zpátky

Projekt "v Pelešině,tama zase zpátky"vznikl jako YouTube kanál.Cílem je postavit auto za minimální obnos, a dojet s nim k moři a zpět.

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

 

Tento nápad, vzniknul v srpnu 2018 jako youtube projekt…. Měli jsme sen, a ten Vám nyní představujeme. Dva kamarádi se rozhodli, že si vybudují komunitu lidí.Komunitu lidí,kterou bude jejich práce naplňovat,ze které se něco přiučí....budou sdílet jejich nadšení a zápal pro věc.Chceme si spolu s vaší pomocí postavit Auto - Pelešinu- s kterou chceme dojet k moři a zpátky.....společně jí opravit a dát jí vše potřebné, co bude na své cestě potřebovat.... Ptáte se proč s pekáčem za pár korun? Chceme zažít srandu,dobrodružství a pocit vzrušení… chceme se naplnit okamžiky a emocemi,které nám nové auto neumožní získat. A proto jsme tu, právě vás potřebujeme.

*Na začátku jsme si vztyčili celkem 3 cíle, kterých spolu s vámi chceme dosáhnout*

KOMUNITA LIDÍ

chceme si vytvořit kolem sebe lidi, kteří budou s námi sdílet zápal pro věc, kteří budou nadšeně sledovat naší práci a kteří nás aktivně podpoří v naší tvorbě…

AUTOMOBIL

chceme sehnat s vaší pomocí vozidlo, které už má něco za sebou, které má historii. To společnými silami opravíme...a vydáme se na cestu za dobrodružstvím.

CESTA K MOŘI

Pokud vše půjde, jak si představujeme. Chtěli bychom zavítat s touto bezva károu k moři a zpět… po cestě o tom natočit krátký film, seriál a po návratu vozidlo veřejně vydražit… a výtěžek? Ten věnujeme organizaci, která za to pomůže lidem, kteří to nejvíce potřebují. Dobří lidé si mají pomáhat a proto tak jako vy pomůžete nám splnit sen, tak i my pomůžeme lidem, kteří to potřebují ze všeho nejvíce "dětem"

Touto cestou bychom chtěli oslovit lidi s dobrým srdcem, představit naší práci, nabídnout spolupráci na projektu a hlavně, pomoct uskutečnit myšlenku, bez které, by tento projekt nevzniknul. Nemáme v úmyslu se nekale obohatit nad dobrou věcí. Chceme pouze dostat tuto myšlenku, nápad a sen mezi lidi….

vybraná částka poputuje na nákup levného vozidla, nejnutnější opravy, na natáčecí techniku a částečně na reklamu pro projekt .... bez tohoto by nebylo možné uspět.

Tímto, vás zveme na náš Youtube kanál, kde se dozvíte veškeré novinky. Najdete zde spoustu informací pro milovníky aut, amatérské kutily a zároveň lidi co nejsou "profíci" v údržbě a opravě vozidla.

-Buďte u toho s námi-

#vpelesinetamazasezpatky 

Oficiální kanál projektu:YouTube

Co si o tomto projektu myslíte?