Cesta na Mistrovství světa ve sportovním aerobiku - crowfunding kampaň

Cesta na Mistrovství světa ve sportovním aerobiku

Pomozte skvělé partě děvčat uskutečnit sen, odcestovat na Mistrovství světa sportovního aerobiku 2015 na Martinique.

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Pomozte skvělé partě 12 děvčat uskutečnit sen, zúčastnit se Mistrovství světa ve sportovním aerobiku, který se koná v prosinci 2015 na Martinique.                                                                             Před několika lety by nepomyslela, že by se mohla nominovat na Mistrovství Evropy a Mistrovství světa ve sportovním aerobiku a fitness týmech. Dnes je krůček od naplnění této pohádky. Zúčastnit se MS a stát se součástí reprezentačního týmu. Bylo by jim ctí reprezentovat Českou republiku.                                              Slibují, že pokud jim pomůžete tento sportovní sen uskutečnit,  budou se snažit svým přístupem v tréninku a následně svým závodním výkonem získat pro náš stát cenné kovy. JIž se můžou pyšnit medailí z ME 2015. 

fb_me2015_4987.jpg

Jak to vše začalo?                                                                                                                                                                                                                                                                        

V AE klubu LADY Plzeň, který byl založen v roce 1989. Od doby svého založení se věnuje rozvoji mladých sportovců zejména v oblasti aerobiku. Trenéři a cvičtelé klubu se snaží v dětech probudit vztah ke sportu. Jejich cílem je motivovat děti k pravidelnému pohybu, zdravějším stravovacím návykům a zdravému životnímu stylu. Klub je sdružení, kde vedle vrchového sportu najdete i hodiny rekreační, které se věnují všeobecnému rozvoji dětí.                                                    

Je tomu již několik pátků, bylo jim tak čtyři až šest let, kdy přivedli rodiče do hodiny baby aerobiku partu děvčátek, kterou aerobik učaroval.

2007_sa_kladno_01.jpg

Děvčata od té doby malinko povyrostla. Poctivě trénují a úspěšně reprezentují svůj klub již několik let. Tato správná parta dívek pochopila, že aktivní trávení volného času je dřina, ale i zábava a stala se neodmyslitelnou součástí jejich života. 

Kdo jsme a jaké jsme? 

Parta dvanácti studentek od 12 do 18 let, kterou spojuje jedna neobyčejná vášeň. Milujeme aerobik celým svým srdcem! Svůj život si již bez něj nedovedeme představit.                                                                                                              Soutěžíme v kategorii skupinových choreografií Aerobic group performance a Aerobic teams show. Přestože spolu trávíme mnoho času, trénujeme 4x týdně, jezdíme na soutředění a víkendové campy, jsme kamarádky. V naší partě vládne týmovost, můžeme se o sebe opřít nejen na závodní ploše, ale i v osobním životě. Jsme cílevědomé, houževnaté a všechny máme sporťáckého, sportovního ducha.  

 

IMG_8127-2.jpg

Jaká byla cesta za sportovním snem?

Po získání první medaile z Mistrovství České republiky v roce 2011 se nám zdálo, že nemůže přijít větší sportovní radost či sportovní sen.                                                                                               Avšak v roce 2015 jsou poprvé skupinové choreografie zařazeny do programu ME a MS. Nominovat se na zmíněné šampionáty pro nás začala být velká sportovní motivace.                                                                                                                                          Největší cíle leží vysoko a dojít k nim se podaří jen několika vyvoleným.                                           Všemi třemi nominačními závody jsme prošli úspěšně a nominovali jsme se jak na ME ta i na MS.  

3. místo na Mistrovství Evropy v květnu 2015 v Nizozemí a nominace na Mistrovství světa, zdá se být uskutečněným snem. Bohužel, sen reprezentovat ČR na světovém šampionátě se rozplývá s náročnou finanční lokalitou. MS se koná v prosinci 2015 na Karibských ostrovech na Martinique.

ME.jpg

Co je náš cíl?

Každý, kdo se něčemu pořádně věnuje, má cíle. Tím naším je odcestovat na Mistrovství světa ve sportovním aerobiku a rozdat si to se světovou špičkou.                                                                                          Každý sportovec touží dosáhnout svého vrcholu. Rádi bychom opět zažili atmosféru velkých závodů, potkávat sportovce celého světa, být pyšný na to, že jsme součást reprezentačního týmu naší krásné země. A pak vyskočit na stupně vítězů, slyšet skandující diváky, cítit na krku medaili a slyšet naši státní hymnu. Z tohoto důvodu bychom rádi odcetovali na velmi vzdálené MS na Martinique, které je pro nás velkou motivací a pro které dřeme jako koně. 

11391168_465719600256960_9008927901927654735_n.jpg

Na co využijeme získané peníze? 

Částka, kterou se snažíme vybrat, v žádném případě nepokryje celkové náklady, které jsou vypočítány na 55 000,- pro jednu závodnici. Děvčata dávají do své přípravy vše. Přes prázdniny     k náročným tréninkovým jednotkám vydělávají na brigádách, aby finančně ulehčila svým rodičům.                                                                              Bohužel, Český svaz aerobiku FISAF.CZ závodníkům reprezentace na šampionáty nepřispívá a proto si závodnice hradí vše z vlastních zdrojů. Pro některé rodiny již účast na ME v Nizozemí znamenalo velké finanční zatížení. 

Z vybraných prostředků bychom si uhradili ubytování na šampionátě.

DĚKUJEME VŠEM ZA PODPORU.                                                                                            

Doufáme, že odměny, které jsme si pro vás připravili Vám udělají radost a zahřejí na duši či na těle.

Pokud se nám podaří projekt realizovat, je nám ctí, že můžeme reprezentovat naši vlast. Budeme bojovat se ctí do roztrhání těla za všechny naše fandy a fandy našeho krásného sportu, což sportovní aerobik beze sporu je!

Co si o tomto projektu myslíte?