Cesta kolem světa pro malé zvědavce - crowfunding kampaň

Cesta kolem světa pro malé zvědavce

Poznejte novou zemi každý měsíc! Díky cestovatelským balíčkům, které každý měsíc posílají fiktivní cestovatelé Tina a Tom, objevíte svět.

Ostatní
Cesta kolem světa pro malé zvědavce

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

CESTA KOLEM SVĚTA PRO VŠECHNY MALÉ DOBRODRUHY

Cestování lidem otevírá oči a nové obzory. A platí to i pro ty nejmenší z nás. Jak ale v dětech pěstovat zájem o cestování a objevování cizích zemí, i když je zrovna nemohou fyzicky navštívit? Jak skloubit náročné vytížení rodičů, každodenní kolotoč s pěstováním zájmu o zeměpis a poznávání světa?

S námi je to snadné! Díky cestovatelským balíčkům, které dětem (a rodičům) pravidelně posílají fiktivní cestovatelé Tina a Tom ze své cesty kolem světa, dostávají děti jedinečnou možnost „procestovat“ svět a poznat rozličné země světa a jejich kulturu.

 

NOVÁ ZEMĚ KAŽDÝ MĚSÍC

Úplně na začátku dostanou děti do schránky startovní balíček. V tom najdou mimo jiné cestovatelský deník se zajímavými informacemi o jednotlivých kontinentech, batůžek, který si můžou vybarvit podle svého gusta, cestovní pas, mapu či mezinárodní kuchařku na recepty z navštívených zemí.

           

 

 

 

 

 

 

Každý dalsí měsíc se pak můžou těšit, až ve schránce objeví dobrodružný balíček z nové země plný zajímavých informací, aktivit, her a hlavně suvenýrů – třeba bumerang z Austrálie či masku faraona z Egypta.

 

 

 

 

 

 

 

 

VZDĚLÁNÍ A ZÁBAVA JDOU RUKU V RUCE                             

Děti se toho nejvíc naučí, když si hrají. A my jim k tomu chceme dát ty nejkvlitnější podněty. CurioCity klade důraz na rozvoj dětské zvídavosti a představuje kvalitní a inteligentní zábavu pro všechny malé dobrodruhy inspirovanou konceptem earthschoolingu - waldorfským přístupem inspirovaného poznávání světa pomocí zážitků, pobytu v přírodě a zkoumání jejich jevů, cestování a objevování všeho zajímavého. To vše založené na přesvědčení, že tímto způsobem mohou svět poznávat děti každého věku, včetně těch úplně nejmenších.

                                           

Prototyp Cesty kolem světa už máme hotový, dokonce pár nadšenými cestovateli odzkoušený. Abychom mohli na cestu kolem světa vyslat více malých zvědavců, potřebujeme jim (a jejich rodičům) dát o sobě vědět. A hlavně, potřebujeme naskladnit jednotlivé cestovatelské balíčky v množství, které se vyplatí. Záleží nám na tom, by děti trávili volný čas kvalitně.

Co si o tomto projektu myslíte?