Startovač - financování projektů

Cesta do Le Mans - crowfunding kampaň

Novinky - Cesta do Le Mans

První KOMPLETNĚ český tým, kde chybějící finance nahrazuje kamarádství a společný sen se s Vaší pomocí snaží dostat na 24hodin Le Mans

Ostatní
začínáme se zápisy :-)

 

Člověk se dokáže strašně rychle do nečeho pobláznit - kdo by to neznal, potkáš rychlý auto a prostě ho musíš mít - potkáš milé štěňátko a taky ho prostě hned musíš mít. Dokáže to ale přetrvat? autobazary jsou plné sporťáků s málo kilometrama, a o přeplněnosti útulků pro psy teď dva měsíce do Vánoc asi není moc co psát. 
Jsou ale vášně co lidem přetrvají. Dost často to bývá sport - ještě častěji to bývá cokoli kde hraje roli adrenalin. A adrenalin bývá často spojený s motorsportem. 
Teď a tady můžeš sledovat partu lidí, pro které je přetrvávající vášní motocyklový sport na jejich cestě na Le Mans.

V současné chvíli jsme ve stavu, kdy je pro nás celá cesta zatím hodně abstraktní, furt posloucháme, jak je to těžký, složirý, kolik peněz to sežere apod. - je otázka jestli nám to vůbec dochází, ale je dost možný že ne. První náš cíl je maximální fyzická prřipravenost - tu maji na starosti jen piloti sami - musí makat aby dokázali přežít celý závod a přivézt celou tu motorku do cíle. 
Horší cirkus a divadlo se ale odehrává v zákulisí - jestli piloti mají 181 dní tak TEĎ vrcholí práce na partnerech týmu a na sestavě celého týmu. To je ta práce, která je mnohdy nedoceněna, ale je naprosto zásádní. Ono jinak tohle slovní spojení - je naprosto zásadní - tady budeš vídat ještě často - on totiž i ventilek na návěsu našeho kamionu je naprosto zásadní :-) 
A mezi námi kamion - i o ten v současné chvíli jde hodně - Našli jsme jeden krásný přesně pro naše účely vhodný kamion, je dokonče v ČR a vypadá to, že bude i za dobrou cenu - Bidy (náš manager) se už připravuje na jeho dokonalou prověrku a všichni věříme, že to výjde. Pokud bude vše fajn, tak nás čeká ještě přestavba interiéru toho návěsu - páč ta odpovídá věku toho návěsu ( no co taky chced od návěsu z roku 88, přísahám, že ten sporák co tam je babička loni vyhazovala z půdy, přestala asi věřit, že by se taková věc ještě mohla někdy hodit).

......