Českým dětem, česká trička od SESILI - crowfunding kampaň

Českým dětem, česká trička od SESILI

Podpořte můj projekt, jehož cílem je dostat do obchodů kvalitní, český textil pro děti a staňte se prvními majiteli triček s autorskou grafikou.

Ostatní
Českým dětem, česká trička od SESILI

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

 Jak to vše začalo

 Jako maminka dvou prcků jsem si při nakupování všimla, že téměř veškerý dětský textil, který lze u nás v obchodech pořídit, je dovezen z ciziny a často se jedná o výrobky nevalné kvality. A to mě přimnělo něco s tím začít dělat. Díky mým předchozím zkušenostem s dětským designem, jsem brzy vytvořila několik kolekcí s mými autorskými obrázky a začala jsem je sama ručně malovat. Vzhledem k tomu, že již po pár týdnech se poptávka několikanásobně zvýšila a nebylo v mých silách z časových důvodů všem zájemcům vyhovět, napadlo mě začít vyrábět sériově. Oslovila jsem několik krejčovských dílen a tiskáren a vybrala jsem si vhodné adepty ke spolupráci, kteří jsou schopni vyjít vstříc všem mým požadavkům.

Můj cíl

 Mé přání je dodávat do prodejen kvalitní české oblečení pro děti. Líbivé, příjemné na nošení, s jasným původem a za dostupnou cenu. Bude se jednat o dětské výrobky ušité v české dílně, a budou potištěny v české tiskárně mou grafikou.

Mým velkým cílem je vybudovat značku, které budou lidé věřit. Značku, která je symblem kvality a lásky k dětem. Českou značku pro české děti.

 Více o projektu

 V tuto chvíli mám připravenou do výroby kolekci s mou sovičkou, kterou jsem pro tento účel vybrala na základě ankety, jíž se zůčastnilo několik desítek potencionálních zákazníků a naprosto jasně jí dali své ano. V první fázi vyrobíme trička se sovičkou ve dvou barevných variacích jak pro chlapce, tak pro dívky. Spustím nově upravené webové stránky a zároveň budu pracovat na nové kolekci. Souběžně bych chtěla vytisknout katalog a další propagační materály, které mám připravené. 

Zaměřila jsem se na dětské velikosti 80, 86, 92, 98, 104 ( od 9-ti měsíců po 3 roky), kdy jsou v tomto věku děti nejvnímavější. Obrázky/ kolekce jsou navrženy tak, aby byly barevné, veselé, zvířátkové a dětem se do nich chtělo oblékat, ukazovat, co mají na bříšku, a co dané zvířátko dělá.  Čvrtletně chci vydávat nové zvířátkové kolekce a mám v plánu rozšířit svojí nabídku na bodýčka, legíny, pro chlapce turky a overálky. 

Osobně jsem navštívila několik obchodů s dětským zbožím a předběžně domluvila spolupráci na základě mých ručně malovaných "prototypů". Nyní potřebuji vyrobit první várku triček ušitých a strojově potištených dle mých požadavků.

 Kam poputuje vaše pomoc?

 Finanční prostředky o které touto cestou žádám, budou použity pro výrobu a potisk triček v první várce, která bude sloužit převážně jako odměny pro vás a část z nich použiji na ukázku do prodejen, se kterými budu spolupracovat.

Sama pak vkládám své finance do samotné reklamní kampaně, která spočívá v rozeběhu webových stránek, výrobu katalogů, vizitek, letáčků a veškerých propagačních materiálů,  profesionální focení dětského textilu na dětech, natočení krátého spotu a spoustu dalšího potřebného.

 

Všem bych ráda poděkovala, už jen za váš čas při čtení těchto řádků a hlavně vám, kteří mi pomůžete splnit můj sen. Takový sen, který dává smysl. Jsme v české republice, podporujme českou výrobu a prodej. Za vaši podporu Vám osobně zašlu milé odměny, pečlivě vybírané. A to vše s láskou k našim dětem.

 

Vaše autorka, grafička, návrhářka, maminka, snílek, dříč a především cílevědomá Sesili/ Cecílie

Vaše odměny:

c.22.jpg

 

odmena c1.jpg

 

nove panske odnemy.jpg

 

hrnecky.jpg

 

mala uvodka.jpg

 Odměny jsou pouze ilustrativní, velikost, barva či provedení se může lišit.

 

Co si o tomto projektu myslíte?