#Road To Brazil - crowfunding kampaň

#Road To Brazil

Vítězstvím vše teprve začíná. Jako Středoškolské mistryně z Brna chceme reprezentovat ČR na Mistrovství světa. Pomoci nám můžete i Vy!

Ostatní
#Road To Brazil

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Jako studentky Sportovního gymnázia Ludvíka Daňka v Brně, jsme již podruhé dostaly příležitost účastnit se finále Středoškolských her ve volejbalu. Podruhé jsme také vyhrály a vybojovaly si účast na Mistrovství světa. V roce 2018 jej hostilo město Brno a my jsme v konkurenci téměř třiceti týmů z celého světa skončily páté. Ani letos si neklademe nižší ambice. Cesta na Mistrovství světa vede letos do Brazílie, konkrétně do města Foz do Iguacu. Brazílie je nejvolejbalovější stát světa a každá z nás má tak nepředstavitelnou chuť zažít atmosféru v rytmu brazilské volejbalové samby. 

A kdo tedy jsme? Jsme studentkami druhého a třetího ročníku, trénujeme v juniorském družstvu U19. Na hale trávíme pět dní v týdnu přípravou na víkendová utkání 1. Ligy žen a extraligy juniorek. Některé z nás si také plní povinnosti v reprezentaci. Momentálně se pět hráček z našeho týmu připravují na kvalifikaci na Mistrovství Evropy konané v Chorvatsku. Jsme několika násobné mistryně České republiky v dresu Volejbalového klubu Královo Pole Brno a do Brazílie smeřujeme pod vedením trenéra Erika Nezhody a naší paní učitelky, extraligové hráčky a bývalé reprezentantky Šárky Sklenářové. 

Pořadatelem akce je organizace, která nese název International school sport federation. Je uznávaná Mezinárodním olympijským výborem a propaguje hodnoty a zájmy vzdělání prostřednictvím sportu. Dále prosazuje vzájemné porozumění, zdravý životní styl, sociální začlenění, mír a rovnost pohlaví. Tato organizace také zaštiťuje pořádání mezinárodních školních sportovních akcí v různých disciplínách. V České republice spolupracuje s ISF organizace, která nese název AŠSK – Asociace školních sportovních klubů.

S Vaší pomocí bychom chtěly prezentovat na Mistrovství světa naši práci, poměřit síly s týmy celého světa a vybojovat co nejlepší výsledek.

Náklady na tuto akci:
- na ubytování a stravu pro jednoho člena výpravy 500€ - 13 000Kč
- účastnický poplatek za jednoho čl. - International school sport federation 40€ - 1020Kč
- na vybavení pro jednoho člena – 5 000 Kč
- letenky + cestování na a z letiště pro jednoho člena 20 000Kč
- pojištění cca 14 000 Kč pro všechny členy skupiny

Zdroje:
- vlastní příspěvky 360 000 Kč
- předpokládaná dotace 140 000 Kč
- příspěvek od Vás?

Naše výprava včetně trenérů a vedoucího výpravy má 14 členů. Náklady na jednoho člena
jsou aktuálně cca 40 000Kč, tedy 560 000Kč na celou výpravu. Náš pan ředitel, magistr Radek Klimeš, pro nás dělá opravdu vše, aby nám cestu do Brazílie umožnil, nicméně i z jeho pomocí je pro nás turnaj velice nákladný.

Pokud bychom vybrali více prostředků, využili bychom je ke snížení nákladů na jednoho člena a k nákupu reprezentativního vybavení a oblečení pro každého z nás. Naše "vlastní" prostředky jsou finance od našich rodičů, bez jejich zásadní pomoci bychom nemohli nad cestou do Brazílie ani pomýšlet.

Všechny ceny zahrnují i náklady na dopravu.

DĚKUJEME ZA VAŠI PODPORU

Volejbalistky ze sportovního gymnázia

 

Ceny:

ZÁLOŽKA DO KNÍŽKY

KALENDÁŘ NA ROK 2021

KARTY HRÁČE

 

REPREZENTAČNÍ DRES 

DRES VOJELBALOVÉHO KLUBU KRÁLOVO POLE

Co si o tomto projektu myslíte?