Česko vaří a pomáhá - crowfunding kampaň

Česko vaří a pomáhá

Česko vaří a pomáhá - 75 stran, 50 skvělých receptů, 25 osobností - to vše pro pomoc 5ti předním útulkům. Pomozte nám do tisku a pomáhejte i vy!

Knihy

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

75 stran, 5O skvělých a lahodných receptů, příběhy majitelů útulkových chlupáčů a antistresové omalovánky, to je vyjmečná Kuchařka "Česko vaří a pomáhá"

V kuchařce si přijdou na své milovníci sladkých dezertů, vegetariánských pokrmů i gurmáni, kteří mají rádi masové speciality.

startovač foto.jpg

S vaší pomocí budeme moci tuto již napsanou kuchařku předat do tisku a s jednotlivývmi soobnostmi se můžete potkat osobně při křtu, či autogramidádách knihy!

Je to jediná kuchařka, která zakoupením bude pomáhat druhým, a to 5ti předním útulkům: DOGPOINT,

VOŘÍŠKOV,

BROUMOV,

DOČASKY

kláštereckému útulku CIBOUŠOV

  vše pod přísným dohledem nadačního fondu Pes v NOUZI a jeho ředitelky Evi Šteklové.

 

Jak se zrodil nápad s kuchařkou a proč název "Česko vaří a pomáhá"?

V loňském roce jsem oslovila nadační fond Pes v nouzi, a to s projektem pořádání aukcí. Nynější ředitelka fondu Eva Šteklová si můj nápad vyslechla a dala mi šanci opět udělat něco záslužného a přispívat právě týraným a opuštěným chlůpáčům z útulků, za což jsem nesmírně vděčná. Aukce byly a jsou úspěšné a mě už v hlavně napadaly další a další nápady, co udělat víc a motivovat ostatní k tomu, aby se do pomoci také přidali. Před koncem loňského roku se zrodil nápad, proč vlastně neudělat také kuchařku, jako u předešlé mé knihy, tentokráte jí věnovat na podporu útulkům pod správou nadačního fondu. Začala jsem tedy oslovovat známé Footblogery, Blogery, vedení útulků a s údivem se přidali i některé známé tváře, které můžete vidět i na TV obrazovkách. Proto i tento název, který spojuje nás všechny a to: Naše země, dobré jídlo a chuť pomáhat - Česko vaří a pomáhá. Věřím, že nezůstane jen u prvního vydání, ale do budoucna se připojí více známých osobností, kteří budou pomáhat s námi.

Kdo tedy této kuchařce své oblíbené recepty propůjčil?

Podařilo se během 2 měsíců schromáždit celkem 50 receptů od 25 osobností, které nespojuje jen dobré jídlo, ale také chuť pomáhat útulkovým chupáčům pod záštitou nadačního fondu Pes v Nouzi.

4 - kopie (2).jpg

Jsou to maminky od rodin, lidé kteří se denodenně o opuštětné chlupáče v útulku starají, ti kdo je podporují, či své útulkové chlupáče již doma mají. Každý z nich připravil v rámci tohoto projektu 2 recepty, které jsou pro ně oblíbené a rádi si je vaří a formou kuchařky se s vámi o ně chci podělit.

Co je cílem kuchařky a co jiného skrývá?

5.jpg

Našim cílem, jelikož i někteří z nás jsme majitelé útulkových pejsků, či kočiček je, podpořit právě útulky a to, aby se každý, kdo se rozhoduje pořídit si pejska, nebál i staršího či šťěněčího pejska přímo z útulku. Kuchařce proto krom receptů jsou i příběhy, které vypráví sami majitélé osvojených chlupáčů z útulků. Navíc zde jsou informace, jak o jednotlivých osobnostech, které v projektu pomáhají, o tom, kde je můžete potkat, kde zrovna působí, tak informace přimo o útulcích, které tento projekt skrze nadační fond společně podporuje. Díky těmto informacím, se bude moci více cíleně pomahát tam kde je potřeba a ještě získáte krásný bonus v podobě kuchařky. Jako spestření jsou v kuchařce 4 krásné ZENTANGLE (omalovánky), které pro tento projekt vytvořila Lucie Kadeřábková z "Ateliéru Luci". Jejich výsledná barevnost je pouze na vás a vaší představivosti.

Zde na ukázku pár obrázků receptů, které kuchařka skrývá.

Jídlo start.jpg

Na co budou použity vybrané finance?

1. tisk knihy V8 (pevná vazba) 240x169 celkem 75 stran - tisk zajistí společnosti FINIDR

2. popltaky pro nadační fond z odměn budou do haléře odevzdány přímo na transparentní účet nadačního fondu Pes v Nouzi pod dohledem ředitelky Evi Šteklové, se kterou budu vše konzultovat.

Už nyní díky  jakékoliv vybrané odměně přispíváte nadačnímu fodnu PES V NOUZI!

3. Když se dosáhne částky vyšší než 127000 Kč, všechny finance nad tuto částku jdou přímo na transparentní účast nadačního fondu Pes v Nouzi

Pokud se cílová částka nevybere, tisk knihy se neuskuteční a vaše peníze vám budou v plné výši vráceny!!!!

 

Jaké odměny jsem si pro vás tedy připravila?

Abych se i s vámi podělila o tento úžasný projekt ve spolupráci s opravdu úžasnými lidmi, kteří svými recepty přispěli, dávám i já vám možnost si knihu buďto takto předlatit, nebo se i stát součástí této knihy formou vepsaného sponzora a ještě získat nějaký ten dárek navíc.

Dárek ve formě samolepky na schránku, na auto, výlohu

autolepka face.jpg

 

 

Vaše jméno na stránce jako velkého sponzora vel. 30 tučně

sponzoř velkýi kopie.jpg

Vaše logo na stránce v knize, webu, facebooku, jako firemní sponzor

 

Na co dál se můžete tešit?

1 stránka Velký sponzor - vaše jméno (15 jmen vel. 30), 3x2 lístky do divadla Bez Zábradlí s prohlídkou v doprovodu manželského páru Nikol Kouklové a jejího manžela Karla Heřmánka ml., reklama na celou stránku knihy o velikosti 240x160, a také vaše logo v knize jako sponzorské firmy. Samozřejmě nebudou chybět ani věnování a podpisy, jak mé jako autorky, tak ředitelky nadačního fondu Pes v Nouzi Evičky Šteklové a pokud projekt podpoříte, bude i oficiální křest kuchařky, kam si můžete všichni pro ostatní podpisy těch, kdo se na kuchařce podíleli, osobně příjít.

Co dodat závěrem?

Moc vám všem děkuji za vaší finanční podporu a věřím, že je projekt kuchařky "Česko vaří a pomáhá" pro vás natolik zajímavý, že se vybere dost financí k jeho zrodu.

Těšíme se ná vás všechny, kdo si kuchařku takto předplatí, že se osobně uvidíme společně s osobnostmi z kuchařky na našem křtu!

Co si o tomto projektu myslíte?