Česko je naše ! - crowfunding kampaň

Česko je naše !

Zprovoznění internetové stránky pro lidi hledající inspiraci, kam se v naší krásné České republice podívat.

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

ČESKO JE NAŠE !

Ahoj,

rádi bychom Vám představili náš projekt ČESKO JE NAŠE !

Máme přání, máme sen. A to zprovoznit internetovou stránku, která bude sloužit jako inspirace pro cestování po ČR. Milujeme výlety a Českou republiku a chceme spustit webové stránky, kam budeme vkládat zajímavá místa na výlety (ať už na známá místa, či méně známá - avšak neméně zajímavá místa).

Cestujeme v páru a rádi bychom zvedli z gaučů a od počítače další jednotlivce, páry, děti, nebo skupiny a pomohli jim najít inspiraci kam se kouknout.

Z našich cest máme v plánu zveřejňovat fotografie, způsob dopravy (kudy vlakem, kde parkovat, ...), cenové rozpětí, kde se najíst, co navštívit v dané lokaci, na co si dát pozor, kde se ubytovat, ... Zkrátka jak si daný výlet co nejvíce užít a mít s tím co nejméně starostí :-) .

A jak budeme postupně navštěvovat krásná místa v ČR, tak se naše stránky budou plnit skvělými tipy kam vyrazit s dětmi, v páru, sám / sama, kam vzít hafana, kam vyrazit na lyže, kde je to lepší na kolobrndu a kde naopak uspějete s kolem, či bruslemi :o). Některá místa jsou hezčí v létě, jiná zase když je přikryje sněhov peřina. Na všechno myslíme a rádi se podělíme :-).

Aby tato stránka byla v kontaktu s Vámi, tak zde bude prostor, kam nám můžete zasílat místa, která máme navštívit. Můžou to být místa, na která se chystáte a chcete zjistit jestli "to stojí za to". Nebo naopak místa, která máte rádi a chcete se o ně podělit :-). Ať tak, či onak, naším cílem je proťapat Česko křížem krážem a inspirovat ostatní k cestování po naší krásné zemi.

Přikládáme koláž z hradu Kost. Celá reference výletu bude připravena na www stránkách.

21844230_1449335485159395_1185415721_o.jpg

S přáním krásného dne

Mára a Týna

Co si o tomto projektu myslíte?