Česko je naše ! | crowdfunding kampaň

Česko je naše !

Zprovoznění internetové stránky pro lidi hledající inspiraci, kam se v naší krásné České republice podívat.

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

ČESKO JE NAŠE !

Ahoj,

rádi bychom Vám představili náš projekt ČESKO JE NAŠE !

Máme přání, máme sen. A to zprovoznit internetovou stránku, která bude sloužit jako inspirace pro cestování po ČR. Milujeme výlety a Českou republiku a chceme spustit webové stránky, kam budeme vkládat zajímavá místa na výlety (ať už na známá místa, či méně známá - avšak neméně zajímavá místa).

Cestujeme v páru a rádi bychom zvedli z gaučů a od počítače další jednotlivce, páry, děti, nebo skupiny a pomohli jim najít inspiraci kam se kouknout.

Z našich cest máme v plánu zveřejňovat fotografie, způsob dopravy (kudy vlakem, kde parkovat, ...), cenové rozpětí, kde se najíst, co navštívit v dané lokaci, na co si dát pozor, kde se ubytovat, ... Zkrátka jak si daný výlet co nejvíce užít a mít s tím co nejméně starostí :-) .

A jak budeme postupně navštěvovat krásná místa v ČR, tak se naše stránky budou plnit skvělými tipy kam vyrazit s dětmi, v páru, sám / sama, kam vzít hafana, kam vyrazit na lyže, kde je to lepší na kolobrndu a kde naopak uspějete s kolem, či bruslemi :o). Některá místa jsou hezčí v létě, jiná zase když je přikryje sněhov peřina. Na všechno myslíme a rádi se podělíme :-).

Aby tato stránka byla v kontaktu s Vámi, tak zde bude prostor, kam nám můžete zasílat místa, která máme navštívit. Můžou to být místa, na která se chystáte a chcete zjistit jestli "to stojí za to". Nebo naopak místa, která máte rádi a chcete se o ně podělit :-). Ať tak, či onak, naším cílem je proťapat Česko křížem krážem a inspirovat ostatní k cestování po naší krásné zemi.

Přikládáme koláž z hradu Kost. Celá reference výletu bude připravena na www stránkách.

21844230_1449335485159395_1185415721_o.jpg

S přáním krásného dne

Mára a Týna

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 200 Kč (1 %)
  • 1 %
  • 20 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

Mára a Týna - obrázek
  • projekt od Mára a Týna
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

Děkovný email z cest :o)

Každému, koho náš projekt zaujme a podpoří nás, zašleme srdečné poděkování a fotografii z místa výletu, který budeme připravovat.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
150 Kč

Výletnická pohlednice !

Chcete se podívat na zajímavé místo? My to zařídíme za Vás a nebudete muset ani z obýváku :-). Přijde Vám od nás krásný pohled z výletu.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
250 Kč

Tipy a nápady na vejlet :-)

Určitě je spousty míst, která jste už navštívili. A určitě jich je mnohem více, která ještě čekají na Vaši návštěvu :-).

Za Váš dar Vám budeme každý týden zasílat tipy k výletům na emailové adresy. A to po celý rok! ;-)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
400 Kč

Pojďte s námi sbírat turistické odměny ;-)

Další formou našeho poděkování je zaslání turistických suvenýrů na Vaši adresu. A co to bude? To záleží samozřejmě na tom, kam se vypravíme. Někde bude příhodná turistická známka. Jinde se nám povede najít hezký kamínek, na který můžeme nakreslit motiv výletu. K jinému místu se zase hodí složit krátkou báseň. Dáme si záležet, aby to byl suvenýr originální a udělal Vám radost :-).

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
600 Kč

Cestovatelský balíček, jupí :-)

Nojo, je mi to jasné... Chcete odměnu, ale nevíte jakou si vybrat dříve že :o) ? Tááákže máme řešení! Poskládáme Vám balíček!

Tento balíček bude obsahovat:

týdenní tipy na email
pohlednici z navštíveného místa
suvenýr z jiného navšíveného místa

No a pak že to nevymyslíme :-). Už teď se těšíme na posílání na Vaše adresy :o)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 500 Kč

Pojeďte s námi ! Bude to prima ;o)

Rádi se koukneme po krásách Česka a rádi uvítáme společnost :-). Chcete jet na výlet a nemáte s kým? Nebo máte s kým, ale rádi by jste se připojili k nám? PECKA ! Naplánujeme výlet (tak aby Vás to dostatečně zaujalo), zařídíme vše potřebné a vyrazíme :-). Jo a abychom nezapoměli, nic platit nebudete - ani dopravu, ani jídlo, jde to na nás. Vy máte jen jediný úkol - bavit se :-).

Počet dostupných odměn: 5/5

Nelze podpořit