Česká strana národně sociální - crowfunding kampaň

Česká strana národně sociální

Pomozte České straně národně sociální, která je neuvěřitelných 17 let v konkurzu!

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Kdo Jsme?

Jsme tradiční historickou státoprávní a státotvornou stranou založenou v roce 1897, jako reakce na popud vlastenecky a sociálně citlivých lidí, kteří odmítali dogmatický internacionalismus sociální demokracie a hledali cestu k integraci do národní společnosti. Posledním podnětem k založení nové politické strany, bylo protistátoprávní vystoupení sociálnědemokratických poslanců ve Vídni.

Česká strana národně sociální (ČSNS) jako silně antimilitaristická strana byla za Rakouska - Uherska pronásledována. Později byla pronásledována nacisty a komunisty. Pouze v období I. republiky, kdy ČSNS patřila mezi takzvanou hradní pětku, která podporovala T.G. Masaryka, vyvíjela svou činnost ve svobodné demokratické společnosti.

Bohužel po listopadu 1989, který dával naději k návratu do období I. republiky,  ovládli stranu ambiciózní národněfrontovští lidé (Jiří Vyvadil...). V devadesátých letech, byla strana a Melantrich, který straně patřil, postupně rozkradeni a vytunelováni; a strana byla poslána do konkurzu, v kterém je neuvěřitelných sedmnáct let..

Ale to nebyl konec. Jednoho dne se objevil mladý ambiciózní mladík, který s aureoleou spasitele se podvodným způsobem stal předsedou. Těch, kteří s ním  nesouhlasili, se nemorálně, podvodně zbavil. Zdá se vám to neuvěřitelné?. Nám taky. Ale bohužel vymahatelnost práva v našem státě je slušně řečeno - prachmizerná.  Naštěstí se snad situace mění. Ale aby se situace skutečně změnila potřebujeme peníze. A to je taky hlavní důvod proč to zkoušíme zde - na Startovači.

Jsme přesvědčeni, že každý občan tohoto státu měl v širším příbuzenstvu aspoň jednoho člena ČSNS. 

Pro ty, které zajímá kdo z významných politiků byl členem naší strany uvádíme některá jména: Václav Klofáč, Jiří Stříbrný, Emil Franke, Karel Baxa, Emil Špatný, Fráňa Zeminová, Františka Plamínková, Antonín Šolc, Petr Zenkl, Růžena Pelanatová, Otakar Klapka, Edvard Beneš, Vladimír Krajina, Zelenka - Hajský, Prokop Drtina (Pavel Svatý), Jožka David, Jaroslav Stránský, Hubert Ripka, Otakar Machotka, Bohuslav Luža, Ota Hora, Josef Lesák, Josef Ander, František Přeučil, Antonín Bartoš a Milada Horáková, desítky poslanců a senátorů; a tisíce starostů od malých obcí až po ty největší města.

K čemu použijeme vaše peníze? Potřebujeme udělat nové internetové stránky! Ale předtím musíme vyhrát soudní spor, který vedeme proti lidem, kteří neoprávněně drží stránky www.csns.cz, www.ceskastrananarodnesocialni.cz a www.csns2005.cz .

Na nových internetových stránkách budeme zveřejňovat historii nejenom strany a naše politické cíle, ale i dokumenty, jak, a kdo, se přičinil o rozkradení a vytunelování strany.

A kdyby se náhodou poštěstilo a vybralo se víc, rádi by jsem natočili i velmi třaskavé dokumenty. Takže  hledáme dobré dokumentaristy (ky), případně kameramany (ky) či novináře(ky), kteří se nebojí... 

.Odměny:

Kniha pojednávající o vytunelování strany a Melantrichu s podpisem předsedy.

Odměna placka:

Placka o průměru 25 mm se znakem. Placka o průměru 37 mm s přidaným názvem strany; a placka o průměru 50 má totožný znak co je na tričku nebo mikině.

Odměna odznaky

Odměna pexeso s fotografiemi 36 významných osobností České strany národně sociální

Odměna puzzle

Odměna trička - velikost a barva (dle vzoru)podle vašeho přání.  

 

Odměna mikini - velikost  a barva (dle vzoru) podle vašeho přání.

 

Co si o tomto projektu myslíte?