Z KØŇA A // kolektivně cenzurovaná Bible | crowdfunding kampaň

Novinky - Z KØŇA A // kolektivně cenzurovaná Bible

Zhruba 500 lidí po celé ČR a SR přispělo ke kolektivnímu zkrácení Nového zákona za účelem hutnějšího a stručnějšího textu pro dnešní uponáhlenou dobu.

Hudba

  • Splněno 850 Kč (2 %)
  • 2 %
  • 30 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

Samčo, brat dážďoviek - obrázek
  • projekt od Samčo, brat dážďoviek
  • Slovensko

Odměny (Rewards)

150 Kč

DWNLD

Tahajte to! Zdarma download zhudebněného díla, v bezstrátové formě. Jen co bude dokončené, máte to mít jako první!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
300 Kč

Muzika ve fyzické formě

Ručně dělané CD v tradičním duchu kutilské estetiky Varovec Prodakšns. Jestli nechcete zrovna tohle, můžete si vybrat cokoliv z našeho katalogu (je to na: http://varovec.tumblr.com ) - není problém!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

Vinyl + DWNLD

Skutečný vinyl, ručně dělaný obal, mokrý sen každého křesťanského hipstera!

Počet dostupných odměn: 20/20

Nelze podpořit
666 Kč

obrázek Satánka!

ručně nakreslený a kolorovaný originální obrázek Satánka pouze pro tebe! Sám si vyber, co všechno má mít Satánek oblečeno na sebe! Pouze teď!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
750 Kč

Obrázek Ježíška

ručně nakreslený a kolorovaný originální obrázek Ježíška pouze pro tebe! Sám si vyber, co všechno má mít Ježíšek oblečeno na sebe! Pouze teď!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

kniha!

Kniha! Jelikož závisí od vysbírané částky, nemůžeme říct, jestliže to bude na kopírce rozmnožený samizdat, nebo luxusní záležitost na křídovém papíru. Ale co můžeme s jistotou říct je, že se vám to bude líbit. Fakt.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
2 000 Kč

kniha+vinyl+obrázek Ježíška, Satánka nebo Andílka

Ultimátní kombo: kniha + vinyl + ručně nakreslený a kolorovaný originální obrázek Ježíška nebo Satánka nebo Andílka podle vlastního výběru!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
5 000 Kč

exkluziv koncert

Samčo přijede odehrát unplugged koncert přímo do tvého bytu. Kdekoliv v rámci ČR, SR a přihraničných oblastí (Užhorod nebo Vídeň jsou v cajku). Jo, a CD nebo vinyl zdarma.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
7 500 Kč

permanentka

Roční vstup zdarma na všechny koncerty pod Varovec Prodakšns (Samčo, brat dážďoviek, Pentagramček, Vyschlí Sysli, cokoliv) - jo fakt. Platí také na všechny festivaly kde hrajeme. Na těch opravdu velikých, kde bychom museli za tebe zacvakat 2 litry, to ovšem může být problém (domluvíme), ale na takových hrát nezvykneme. Tak platí? Tak jo.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
10 000 Kč

artefakt č.1

Původní výtisk Bible nebudu pouštět z ruky. Ovšem existují artefakty, které pochází z této jedinečné knihy, ale nejsou její součástí - tzv. apokryfy. První apokryfní sada zahrnuje nedopalek z jointu ubaleného z téhle Bible + malý počet úvodních stránek knihy, které vypadaly venku. O třicet let vám za takovýhle artefakt vaše oblastní galerie vysolí pár milionů - chraňte si to!

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit
20 000 Kč

artefakt č.2

Původní výtisk Bible nebudu pouštět z ruky. Ovšem existují artefakty, které pochází z této jedinečné knihy, ale nejsou její součástí - tzv. apokryfy. Druhá apokryfní sada je tzv. cigaretové evangelium, které vzniklo, když kamarádka vyrvala pár stránek z knihy a narvala je do krabičky od cigaret. Jedinečná příležitost přivlastnit si alespoň apokryfní část posvátné knihy, ze které existuje jediný originální exemplář na celé Zemi - no neber to.

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit