CD Půljablkoň - Němec & Puttnerová - crowfunding kampaň

Novinky - CD Půljablkoň - Němec & Puttnerová

Michal Němec a Marie Puttnerová, tedy Půljablkoň, jsou nejčerstvější odnoží Jablkoně. Vyrašili někdy začátkem roku a nyní už pomalu začínají plodit.

Hudba
Jelen, píseň z chystaného CD. Jak se vám líbí?
Připravujeme pro vás WORKSHOP - Jak se rodí písničky v (Půl)Jablkoni. Workshop na zámku v Hradci nad Moravicí 23. 11. od 10.00, cca tři, čtyři hodiny pod vedením Michala Němce a Marušky Puttnerové. Další termín v Praze bude upřesněn. Co si probereme: - Hudba plus text plus špetka nekonečna. - Důležité zbytečnosti: harmonie, kontrapunkt, forma, instrumentace atp. - Netradiční kompoziční postupy se často hodí. - Textař - básník. Vzdálení příbuzní.- Textař - básník. Vzdálení příbuzní. - Frázování a nepříliš tvárná čeština - Všude se válejí písničky (Nápady na počkání, inspirace čímkoli). - Kytary a různé další hudebních nástroje. - Zpěv a hlas (rytmus, intonace, rejstříky, sluch, hluch, mikrofon a další nepříjemnosti). - Krása lidské nepřesnosti a beznadějné strojového tuc tuc... - Zkoušení, vystupování, natáčení - pokaždé je to něco jiného. - Improvizace - Právě „teď“ je nejvyšší čas udělat písničku. k zakoupení zde přes Startovač Workshop - program Obrázek

nové video

Naši milí startéři, připravili jsme nové video, které najdete v záhlaví projektu, jako poděkování za vaši podporu. A optimisticky děkujeme i přispěvatelům budoucím :-) Děkujeme!