CD Vím to už dávno. Déjàvu  L&P - crowfunding kampaň

CD Vím to už dávno. Déjàvu L&P

Ladislava a Petr, dva muzikanti, kteří se nedávno sešli, aby spojili své individuální, tvůrčí schopnosti do jednoho celku pod názvem Déjàvu L&P .

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Milujeme hudbu. Je nejen součástí, ale hlavně, ona je naším životem. Vše, co děláme, na co myslíme, je jí prostoupeno. Možná i proto nás cosi svedlo dohromady, aby mohlo vzniknout to, co můžete momentálně vidět a slyšet.

Naším hlavním cílem je ukázat, že neexistuje zeď mezi umělcem a posluchačem, ale že obě dvě strany na sebe působí mnohem více, než si mnozí myslí. Chceme přiblížit hudbu každému, kdo se nebojí hlavně sám sebe. Skrze sociální sítě, osobní setkání, hraní na ulicích vašeho města, anebo při návštěvě našeho workshopu.

Na albu se vyskytnou písně jak české, tak i anglické, nicméně máme za to, že nejsou důležitá slova, ale tóny, které se za nimi skrývají. Nesnažíme se zařadit do jakéhokoliv žánru, spíše proplouváme napříč vším a z každého si bereme nevědomě určitý náboj, inspiraci, poznání a skrze okamžitou improvizaci přenášíme tóny na papír. Každý den vzniká něco nového, protože každý den je plný nových zkušeností.
Pojďte je s námi prožít.

Naší patronkou se stala výtvarnice a herečka Monica Foris Kvasničková, za což jsme nesmírně šťastni a vážíme si její pomoci.

Prostředky vybrané skrze Startovač použijeme na vydání alba, propagaci a další věci okolo, plus na dodělání webových stránek, protože chceme,aby to tam bylo profesionální, čisté a vizuálně zajímavé. 

Moc děkujeme za jakoukoliv podporu a určitě nás neváhejte zkontaktovat i na sociálních sítích, kde se snažíme trochu poodkrýt pozadí hudby a její tvorbu. A taky si poslechněte ukázku písní na Youtube, ať si trochu odpočinete.:)

Těšíme se na vás taktéž na křtu, který proběhne 18. května v Balbínově poetické hospůdce na Vinohradech.

Mějte krásný zbytek dne

Píseň a Petr

Facebooková stránka

https://www.youtube.com/channel/UCsK_x_nVT4GBduvw8SEZJng?view_as=subscriber

Instagram

Co si o tomto projektu myslíte?