CD: Namaluj - Hluboké nedorozumění - crowfunding kampaň

CD: Namaluj - Hluboké nedorozumění

K plnoletosti našeho Hlubokého nedorozumění chystáme druhé oficiální CD. Písničky jsou, elán také, blížíme se do finále. Rádi přivítáme i vaši pomoc.

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

 

Ahoj,

zdravíme všechny zde na Startovači!

Naše skupina Hluboké nedorozumění je na světě už 18 let. K plnoletosti jsme se rozhodli vám nadělit nové v pořadí druhé oficiální CD, které ponese název Namaluj. Rádi bychom jím potěšili všechny příznivce akustické hudby. Pokud byste nás chtěli zařadit do některého hudebního šuplíku, nejvíce by nám asi slušel ten folkový. Rádi si ale uděláme i výlet do jiných hudebních stylů. Výlety si ale užijeme i v rámci koncertů a také našich zkoušek, protože jsme domovem rozeseti po celých středních Čechách a jejich okolí (Praha, Chýně, Jílové u Prahy, Nová Paka).

Demo "Příště toho bude víc..."

Jako předzvěst chystané nahrávky jsme předloni vydali demonahrávku "Příště toho bude víc..." s několika písněmi, které budou základem i pro nové CD. Na něm ovšem některé nezůstanou ve stejném kabátě, protože nám v hlavě zní v trochu bohatších aranžích. Můžete se tedy těšit i na pár hostujících muzikantů. Písničky ze zmiňovaného dema si můžete poslechnout na našem Bandzone profilu (první čtyři písně v playlistu). 

Samotné nahrávky jsou již z velké části pořízené. Nyní doplňujeme především slíbené hosty a hlavně se chystáme na mix celé nahrávky, její mastering a výrobu samotného CD. I když jsme do celého projektu už vložili nemalé finanční prostředky, ty největší výdaje nás teprve čekají. Rádi bychom se vás tedy zde na Startovači zeptali, zda byste nám nechtěli s tím finišem také trochu pomoci. Pokud vás naše muzika zaujala, budeme za vaše příspěvky velmi rádi a samozřejmě také něco nabídneme.

V rámci odměn vám také umožníme nás trochu více poznat. A tak kromě samotného CD můžete získat také něco k posílení apetitu, ducha i těla. Více si přečtete u samotných odměn. Krátce se zastavíme jen u toho posílení ducha, které je tvořeno naši kompletní diskografii.

HN po nahrávání pro Fok žije!
HN po nahrávání pro Fok žije!

Co jsme to tedy vlastně kdy nahráli?

  • 2016 - Příště toho bude víc… (demo k právě chystanému druhému oficiálnímu CD)
  • 2013 - Folk žije! (kompilační CD řady folkových skupin s naší písní Baraba)
  • 2009 - Hluboké nedorozumění (první oficiální CD)
  • 2007 - Koláček k ochutnání (demo jako předzvěst  CD)
  • 2003 - Mandarín, Pomeranč a ti druzí (kompilace demonahrávek)

Všechny naše písně z uvedených nahrávek tak můžete jako jednu z odměn získat pohromadě.

Videoklip vám zatím nenabídneme, ale pro zpestření koncertů jsme k některým starším písničkám vytvořili trochu svérázné fotoklipy, které najdete na YouTube.

Teď už nás ale prosím omluvte, jdeme zase dělat na našem CD Namaluj, aby již na podzim mohlo být i vaše :)

Za vaši vstřícnost, pomoc nebo i jen samotný zájem děkuje celé

Hluboké nedorozumění

Hluboké nedorozumění

Co si o tomto projektu myslíte?