CD: Namaluj - Hluboké nedorozumění | crowdfunding kampaň

CD: Namaluj - Hluboké nedorozumění

K plnoletosti našeho Hlubokého nedorozumění chystáme druhé oficiální CD. Písničky jsou, elán také, blížíme se do finále. Rádi přivítáme i vaši pomoc.

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

 

Ahoj,

zdravíme všechny zde na Startovači!

Naše skupina Hluboké nedorozumění je na světě už 18 let. K plnoletosti jsme se rozhodli vám nadělit nové v pořadí druhé oficiální CD, které ponese název Namaluj. Rádi bychom jím potěšili všechny příznivce akustické hudby. Pokud byste nás chtěli zařadit do některého hudebního šuplíku, nejvíce by nám asi slušel ten folkový. Rádi si ale uděláme i výlet do jiných hudebních stylů. Výlety si ale užijeme i v rámci koncertů a také našich zkoušek, protože jsme domovem rozeseti po celých středních Čechách a jejich okolí (Praha, Chýně, Jílové u Prahy, Nová Paka).

Demo "Příště toho bude víc..."

Jako předzvěst chystané nahrávky jsme předloni vydali demonahrávku "Příště toho bude víc..." s několika písněmi, které budou základem i pro nové CD. Na něm ovšem některé nezůstanou ve stejném kabátě, protože nám v hlavě zní v trochu bohatších aranžích. Můžete se tedy těšit i na pár hostujících muzikantů. Písničky ze zmiňovaného dema si můžete poslechnout na našem Bandzone profilu (první čtyři písně v playlistu). 

Samotné nahrávky jsou již z velké části pořízené. Nyní doplňujeme především slíbené hosty a hlavně se chystáme na mix celé nahrávky, její mastering a výrobu samotného CD. I když jsme do celého projektu už vložili nemalé finanční prostředky, ty největší výdaje nás teprve čekají. Rádi bychom se vás tedy zde na Startovači zeptali, zda byste nám nechtěli s tím finišem také trochu pomoci. Pokud vás naše muzika zaujala, budeme za vaše příspěvky velmi rádi a samozřejmě také něco nabídneme.

V rámci odměn vám také umožníme nás trochu více poznat. A tak kromě samotného CD můžete získat také něco k posílení apetitu, ducha i těla. Více si přečtete u samotných odměn. Krátce se zastavíme jen u toho posílení ducha, které je tvořeno naši kompletní diskografii.

HN po nahrávání pro Fok žije!
HN po nahrávání pro Fok žije!

Co jsme to tedy vlastně kdy nahráli?

 • 2016 - Příště toho bude víc… (demo k právě chystanému druhému oficiálnímu CD)
 • 2013 - Folk žije! (kompilační CD řady folkových skupin s naší písní Baraba)
 • 2009 - Hluboké nedorozumění (první oficiální CD)
 • 2007 - Koláček k ochutnání (demo jako předzvěst  CD)
 • 2003 - Mandarín, Pomeranč a ti druzí (kompilace demonahrávek)

Všechny naše písně z uvedených nahrávek tak můžete jako jednu z odměn získat pohromadě.

Videoklip vám zatím nenabídneme, ale pro zpestření koncertů jsme k některým starším písničkám vytvořili trochu svérázné fotoklipy, které najdete na YouTube.

Teď už nás ale prosím omluvte, jdeme zase dělat na našem CD Namaluj, aby již na podzim mohlo být i vaše :)

Za vaši vstřícnost, pomoc nebo i jen samotný zájem děkuje celé

Hluboké nedorozumění

Hluboké nedorozumění

Co si o tomto projektu myslíte?

 • Splněno 59 101 Kč (106 %)
 • 106 %
 • 55 555 Kč požadováno
 • již skončilo
 • Nelze podpořit
 • Na tento projekt už přispělo 70 Startérů

Autor projektu

Hluboké nedorozumění - obrázek
 • projekt od Hluboké nedorozumění
 • Česká republika

Odměny (Rewards)

150 Kč

Srdečné díky

Chcete-li nás podpořit, ale žádná další odměna vás neosloví, zde je ta správná volba. Rádi vám za váš příspěvek přes mail poděkujeme. Součástí tohoto poděkování bude také odkaz na demobalíček z nového CD, který budeme sestavovat pro pořadatele koncertů a festivalů (digitální podoba pěti písní z nového CD).

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
250 Kč

CD digitálně před vydáním

Dostanete od nás digitální podobu CD několik dní před samotným křtem.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
350 Kč

CD s podpisy a věnováním - osobní předání

Hotové CD s podpisy a věnováním s předáním na některém z našich koncertů. Zároveň dostanete odkaz i na jeho plnou digitální verzi (stejně jako u dalších odměn s CD).

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
400 Kč

CD s podpisy a věnováním do vaší schránky

Hotové CD s podpisy a věnováním ve vaší schránce. Zároveň dostanete samozřejmě také odkaz i na jeho plnou digitální verzi.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
600 Kč

Vstupenka na křest + CD

Rádi vás uvítáme na křtu alba, který proběhne v Praze v zatím neupřesněném termínu. Ke vstupence přidáme i CD s podpisy a věnováním (včetně digitální verze).

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
800 Kč

Všechny nahrávky HN

CD s věnováním + digitální verze všech nahraných písní HN. Za kompletnost nahrávek ručí Petr - náš správce kapelního archivu.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

Komplet: Nahrávky + Vstupenka

CD s věnováním + digitální verze všech nahraných písní HN + vstupenka na křest

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 200 Kč

Láďova "kryosauna" a ryba k poslechu

CD + Prohlídka rybího království našeho vášnivého rybáře Ládi. Podíváte se ke kádím i do jeho "kryosauny" resp. mrazáku. Domů dostanete 1 rybí specialitu dle výběru a 3 vlastnoručně ulovené pstruhy.

Počet dostupných odměn: 3/5

Nelze podpořit
1 500 Kč

Kilo sem, kilo tam z rodiště písní HN

CD + Návštěva místa, kde se na kapelních soustředěních rodily písně pro CD Namaluj a kde je panem domácím Pavel. Jako upomínku si odtud můžete kus tohoto místa i odvézt v podobě až cca 200Kg žulových kamenů (haklíků).

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit
2 000 Kč

Jak se točí CD, tak se točí salto

CD + Hodina a půl na závodní trampolíně pod vedením Elišky - trenérky 3. třídy (až pro 4 lidi)

Počet dostupných odměn: 2/3

Nelze podpořit
6 000 Kč

HN naživo přímo u vás

Chcete nás slyšet naživo? Můžeme přijet předat CD osobně a zahrát jen pro vás, kam budete chtít - třeba i do vašeho obýváku nebo pro vás i kamarády například do vám blízkého klubu či restaurace.

Počet dostupných odměn: 3/5

Nelze podpořit
12 000 Kč

Sponzor a kmotr CD

Chcete-li nás podpořit opravdu výrazně, stanete se naším sponzorem s možností loga na CD. Také vám nabídneme účast na křtu nejen jako divákovi, ale i jako kmotrovi našeho hudebního "miminka". To vám garantuje Majka, která má s novorozeňaty z nás ty nejbohatší zkušenosti.

Počet dostupných odměn: 2/3

Nelze podpořit