CD MARTIN | crowdfunding kampaň

Novinky - CD MARTIN

Nahrávka a vydání CD skupiny kursk.sk

Hudba

Díky vám všem za podporu, věcnou, finanční, slovní i meditační. Oči nám září štěstím. Dorazili jsme díky vám na břeh, teď už zbývá jen obydlet opuštěný ostrov a poslat vzkaz v lahvi. Nemůžeme vám slíbit, že se vám bude líbit. Ale děláme na tom poctivě každý den a nepřestaneme, dokud nepoplave na vlnách.
DĚKUJEME!!! TEĎ NEUSNEME Obrázek

Co bude teď? Ne, nejedeme na dovolenou a nevypneme si telefony. Pokračujeme. Spojíme se s vámi ohledně odměn a budeme vás informovat o dalších krocích do neznáma. V těchto dnech se věnujeme mučení ve zkušebně, upřesňujeme termín ve studiu a učesáváme repertoir. Neopustíme vás.

Právě začaly dva slunečné dny s teplotami okolo 30°C ve stínu. Oblékáme plavky. Kdo chce s námi na vyhřátý břeh, má ještě šanci naskočit na poslední procenta a surfovat na mělčinu, kde už nejsou žraloci! Budeme vás mít stejně rádi, jako ty před vámi.
UŽ JENOM KOUSEK A BUDEME ÚPLNĚK! Obrázek

Měsíc je právě přesně mezi novem a úplňkem, horoskop slibuje zhodnocení vašich investic. Nejlépe se povede majetným, nemajetným a objemným. Ti neviditelní budou přímo slavit. Venuše je v ascendentu Marsu, takže úspěšné budou ženy a zejména muži! Stačí nám k vašemu štěstí příspěvky v řádu trojic stokorun, je to jistota mnohonásobku našich boků! Z lehátka na pláži to máte do pobřežní banky coby oblázkem dohodil, jenom pozor na jižanskou náturu a nevyzpytatelné cesty splatnosti, ve čtvrtek, až bude slunce v nadhlavníku, je konec. Naštěstí ne všemu. Snad.

Ještě ne. Ještě to není definitivní. I když už si holky myslely, že je. Na čerstvý vzduch ještě nemůžou. Ale už cítí svěží vůni pobřeží. Jsme v poslední třetině, všem děkujeme za podporu, specielně těm, kdo udrží pozornost až do úplného konce. Bude sladký.
Poslední třetina vzplála Obrázek

Přidali jsme dvě odměny pro odvážné, můžete s námi do Vídně nebo do Bratislavy. Přidali jsme událost na našem facebooku www.facebook.com/events/601152140036526/

Přidali jsme plyn a vysunuli periskop. Zbývá deset, devět, osm, sedm, šest, pět, čtyři, tři, dva, jeden slunný bankovní den. A ještě nějaká ta procenta. Kdo chcete, vynořte se s námi, kdo ne, pozorujte zpovzdálí. Zpátky už se neponoříme. Na to je moc světla.

  • Splněno 111 181 Kč (101 %)
  • 101 %
  • 110 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 72 Startérů

Autor projektu

Kursk.sk - obrázek
  • projekt od Kursk.sk
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

Přispěji a nechci nic

Přispěji, ale hlavně mně nic neposílejte, nehromadím veteš a hudby už jsem v životě slyšel dost. Chci mít klid. Přispět můžete libovolnou částkou. Děkujeme. A když si to rozmyslíte a vrátí se Vám chuť něco si poslechnout, decentně Vám podstrčíme kód pro digi download našeho CD MARTIN.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
200 Kč

Plakát kursk.sk (políbený) + digi download

Pošleme Vám nebo předáme plakát formátu A2 kursk.sk poznamenaný naším životem a krytý tubusem. V případě potřeby doplníme věnování. Netykavkám a afefobikům zašleme hygienicky nezávadnou a nepoznamenanou verzi.
Dohoda na tel.: 606 730 082

Počet dostupných odměn: 25/30

Nelze podpořit
250 Kč

Káva s námi + digi download

Kvalitní, vlastnoručně uvařená káva někým z nás v našem vlastním kino KAFE kursk.sk z nového kávovaru Faema e61 Legend, vyrobeného na zakázku v Itálii v limitované edici.
https://www.facebook.com/KINOKavarnaVZ/
Tlumená hudba, výhled na rudoarmějce, v zádech kinosál. Pobudeme spolu klidně i hodinu. Při té příležitosti Vám pošeptáme do ouška heslo pro stažení nového CD MARTIN. Dohoda na tel.: 723 422 433


Počet dostupných odměn: 23/30

Nelze podpořit
300 Kč

CD MARTIN hygienicky nezávadné + digi download

Zašleme Vám nové CD MARTIN hygienicky nezávadné, semišovým perem podepsané, balené, na uvedenou adresu.
Dohoda na tel.: 606 730 082

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
350 Kč

CD MARTIN políbené + digi download

Zašleme Vám nové CD MARTIN poznamenané životem, podepsané semišovým perem, provoněné doutníkem a políbené členkami kursk.sk. V případě Vaší potřeby doplníme věnování. Pro myzofobiky připojujeme kód pro digi download.
Dohoda na tel.: 606 730 082

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
400 Kč

Polaroid foto s kapelou

Zapomeňte na aplikace a moderní technologie, vyfotíme se s Vámi naším Polaroidem. Na našem koncertě nebo v naší kavárně https://www.facebook.com/KINOKavarnaVZ/
Za několik minut máte fešáckou vzpomínku. Jenom pozor, nemávat! Až se budeme loučit, zamáváme Vám my.
Dohoda na tel.: 723 422 433

Počet dostupných odměn: 20/20

Nelze podpořit
500 Kč

Polaroid foto + CD MARTIN + digi download

Vyfotíme se spolu polaroidem, zapálíme si, počkáme na vyvolání, přidáme nové CD MARTIN a rozloučíme se. Na našem koncertě nebo v naší kavárně. Jenom pozor na úsměv, technologie je drahá a počet opakování omezený. Pro myzofobiky samozřejmě kód pro digi download.
Dohoda na tel.: 723 422 433

Počet dostupných odměn: 11/20

Nelze podpořit
800 Kč

Permanentka + CD MARTIN + digi download

Nedostal se váš oblíbený klub do play-off? Čekali jste od své permanentky víc? Zašleme Vám poukaz na vstup pro dvě osoby na jakékoli hraní skupiny kursk.sk v roce 2016. V play-off jsme permanentně. Navrch přidáme nové CD MARTIN, ať víte, do čeho jdete.
Dohoda na tel.: 606 730 082

Počet dostupných odměn: 30/30

Nelze podpořit
1 500 Kč

Dort kursk.sk + CD MARTIN + digi download

Předáme Vám čokoládový dort vytvořený členkami kursk.sk. Na dohodnutém místě na ose Brno – Vídeň - Bratislava. A k tomu nové CD MARTIN.
Dohoda na tel.: 723 422 433

Počet dostupných odměn: 4/8

Nelze podpořit
3 000 Kč

Dort + CD MARTIN + permanentka + digi download

Předáme Vám čokoládový dort vytvořený členkami kursk.sk. Na dohodnutém místě na ose Brno – Vídeň - Bratislava. Až Vám vytráví, můžete využít permanentku na naše živá vystoupení nebo novým CD MARTIN ukončit večer. Sitofobikům klidně před nimi nakrojíme a ujíme. Dohoda na tel.: 723 422 433.

Počet dostupných odměn: 5/6

Nelze podpořit
5 000 Kč

Komplet menu

Předáme Vám čokoládový dort, plakát, CD MARTIN. U toho se spolu vyfotíme a můžeme si uvařit i kvalitní arabskou kávu na ohni v přineseném nádobíčku. Na ose Brno – Vídeň - Bratislava.
Dohoda na tel.: 723 422 433.

Počet dostupných odměn: 1/3

Nelze podpořit
8 000 Kč

Den ve studiu

Chcete být jeden den u nahrávání? Možná je to menší zábava a větší dřina, než jste čekali. Hodiny opakování, úprav, přemýšlení, pomalých pohybů šavlemi. Opravdu to chcete? Můžete jet ve dvou a ztratit se v industriální džungli prešburgského předměstí. Domluva na tel.: 606 730 082

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit
10 000 Kč

Kočár do Vídně

Koncert ve Vídni. Vezmeme vás na koncert do Vídně. Můžete si vybrat sedadlo (kromě řidiče). Tam a zpátky. Včetně osobního volna na nákupy. V případě, že váš termín zakoliduje s naším, možná domluva na jiném koncertu. Tel.: 606 730 082

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit
10 000 Kč

Večer potichu a potmě

Zavedeme Vás na místo, kde je ticho a tma a jsou vidět hvězdy. Načneme desetiletý rum Dos Maderas, který pobyl pět let v dubových sudech na Guyaně, lodí doputoval do Španělska, kde strávil dalších pět let v sudech, ve kterých předtím bylo dvacet let jedno z nejslavnějších sherry Pedro Ximénez. Nemusíme mluvit. Do roka a do dna.
Dohoda na tel.: 723 422 433

Odměna vyprodána: 0/1

Nelze podpořit
15 000 Kč

Zahrajem

Přijedeme k Vám a zahrajeme. Nejsme nároční a nechceme toho tolik. Potřebujeme ticho, tmu a elektřinu. A pochopení. A trochu lásky. A benzín.
Dohoda na tel.: 606 730 082

Počet dostupných odměn: 3/4

Nelze podpořit