CD kapely Nástroje „Po hlavách trilobitů“ - crowfunding kampaň

CD kapely Nástroje „Po hlavách trilobitů“

Barr-folková formace s letitou tradicí se konečně prohrála až k vlastnímu CD. Některé písně se dají slyšet i víckrát!

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Kapelu Nástroje není třeba si představovat. Její autorská tvorba v rázovitých interpretacích už řadu let prší z hudebního nebe. Laskavé sympatie obecenstva nás nyní zahnaly do studia, kde připravujeme dlouhohrající desku. A rádi bychom toho udělali ještě víc. Proto jsme spustili projekt, který nám umožní vylisovat disky, vytisknout zpěvníky, pronajmout si tramvaj na koncert, vyrobit konečně trička pro naše nejvěrnější, zahrát si v Besedě nebo smočit pádlo s divákem z první řady. S vaší pomocí proměníme vydání prvního velkého alba Nástrojů Po hlavách trilobitů v událost prvohorního významu.

První velké album kapely Nástroje ponese název Po hlavách trilobitů.

Skutečně kompaktní disk

Třináctero skladeb ze všech zákoutí, kam až sahá naše žánrové rozpětí. Od šlágrů nově definujících celé čtvrtě (Koktejl Barrandov, Podolí není Montmarte) přes baladické příběhy (Zakládám kapelu, PražSKA) až po koniny a hovadiny (Kobyla, Hovada na vodě) – snažíme se nabídnout každému cosi. Nahrávka zachycuje současné symfonické obsazení v podobě čtyř vokálů, kytary, kláves, kontrabasu, bicí soupravy, houslí, klarinetu, tenorového saxofonu a dalších Nástrojů. Vše na kompaktním disku v úhledné krabičce s obrázkem. Knížečka s texty samozřejmostí.

Kapela roky hoblovala koncertní pódia, než se pustila za vlastním nosičem. Hráli jsme na vzduchu i na vodě, ve vlacích, na svatbách, v Tetíně i v Berlíně. Bzukot publika se nám otiskl do duší, zkušenosti se nám propily do útrob. Jen zastavit ten prchavý okamžik! Nahrávka zachytí současné symfonické obsazení Nástrojů.

Buďte u toho

Dopadne-li vše dobře, uskuteční se slavnostní odhalení našeho CD 15. června 2019 v Malostranské besedě. Buďte u toho! Na oslavu celé události připravujeme upomínkové předměty a zážitkové odměny, které si můžete zakoupit po pravici v oddíle Odměny. Koncert v opravdové tramvaji! Zpěvník s opravdovými notami! A pro snílky i tričko s oblíbeným veršem či slokou dle vlastního výběru. Výtěžek kampaně věnujeme na přípravu odměn a na další rozvoj hudebnosti.

Pro skalní fanoušky připravujeme kompletní zpěvník Nástrojů.

Chcete-li zakoupit větší počet odměn najednou, použijte tlačítko v horní části vpravo, sami vepište částku a v poznámce nám sdělte, co jste si vybrali. – Odměny zasíláme také poštou; přednost dáváme osobnímu předání.

 Děkujeme.

Jako odměnu pro všechny přispěvatele jsme odtajnili mix písně Dusno:

Co si o tomto projektu myslíte?