CD Hlídá  mne anděl můj - crowfunding kampaň

CD Hlídá mne anděl můj

Vzhledem k tomu, že nevím, jak dlouho mi ještě vydrží sluch, rozhodl jsem se co nejdříve vydat CD, dokud mohu.

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Přes všechny peripetie se zdravím, ať už s nemocí uší, se kterou bojuji od 17-ti  let, přes průser s cirkulárkou, kdy už nikdy nebudu mít zdravou ruku, mám pořád muziku moc rád. Chtěl bych tímto CD udělat radost svým blízkým a přátelům. Rozhodl jsem se nahrát jej v profesionálním studiu, kdy jak nahrávání, tak i mastering bude dělat Michal Braxatoris spolu Alfíkem Dewetterem. Zvuk bude i lisovatelný do vinylu, ale to je zatím hudba budoucnosti.

Na tento projekt jsem měl finance připravené, ale jak už to bývá, jeden člověk mne vyšplouchl se zaplacením služeb, které jsem pro něj dělal. Holt i to je život. A tak  jsem se rozhodl zeptat se i  Vás, zdali  byste mne podpořili. Pokud vybraná částka převýší to, co ještě potřebuji, nebo mezi tím ji dám dohromady sám, vše navíc použiji v projektech, na kterých pracuji ( Toulavá kytara - pro děti, Open Mic v Galérce, Festival Pod Kaštany ) a které se týkají podpory kultury.

Právě pro to zde nenabízím trička, kšiltovky, klíčenky a další upomínkové předměty. Nabízím koncerty přátel muzikantů. Raději z odměny zaplatím dárky kolem muziky, než někoho, kdo mi  dárkové předměty vyrobí. 

zatím nemám official video, ale zde je několik náhedů:

sestřih z Open Mic v Liberci ještě se všemi prsty.

 

Nahrávka dělaná na koleně doma v obýváku...

Nedělní ráno:

Farma zvířat:

Náhled na Toulavou kytaru: ..... zde je záznam nesetříhaný tak zkuste když tak posunout přehrávání ...

 

Co si o tomto projektu myslíte?