Časopis Roots | crowdfunding kampaň

Startéři - Časopis Roots

Pokud se k vám nedostal první výtisk Roots, můžete si jej přečíst v pdf na adrese www.e-roots.cz/archiv-vytisku. Pomozte nám s vydáním dalších čísel.

Ostatní

Projekt skončil neúspěšně. Všechny příspěvky byly vráceny zpět Startérům v plné výši.

Příspěvky mobilních startérů pošleme na neziskové kreativní projekty nebo jiné projekty na Startovači. Tipy na neziskové kreativní projekty mimo Startovač velmi uvítáme. Pište na info@startovac.cz.

  • Splněno 2 950 Kč (3 %)
  • 3 %
  • 80 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

Hempy - obrázek
  • projekt od Hempy
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

Sleva na nákup v konopné manufaktuře Delibutus.cz

Za poskytnutí 100,- Kč našemu projektu dostanete kupon na 100,- Kč slevu na nákup v e-shopu konopné manufaktury Delibutus.cz (slevy nelze sčítat).

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
200 Kč

Sleva na nákup v konopné manufaktuře Delibutus.cz

Za poskytnutí 200,- Kč našemu projektu dostanete kupon na 200,- Kč slevu na nákup v e-shopu konopné manufaktury Delibutus.cz (slevy nelze sčítat).

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
300 Kč

Unikátní plakát - Konopí

Jedinečný plakát formátu A3 s fotografiemi květů těch nejproslulejších odrůd konopí.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
300 Kč

Unikátní plakát - Chilli

Jedinečný plakát formátu A3 s fotografiemi nejproslulejších odrůd chilli papriček.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
350 Kč

Výtisk časopisu Roots s poděkováním

Po vydání prvního čísla Roots vám tento časopis zdarma zašleme na zadanou adresu (platí pouze pro ČR a SR) s osobním poděkováním. Adresu mohou přispěvatelé zasílat na e-mail info@e-roots.cz.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

Konopné produkty

Konopné produkty od společností Delibutus.cz a Sativa Manufacture (obsahuje ručně vyráběné masti, bambucké máslo a další výrobky) + po vydání prvního čísla Roots vám tento časopis zdarma zašleme na zadanou adresu (platí pouze pro ČR a SR) s osobním poděkováním. Adresu mohou přispěvatelé zasílat na e-mail info@e-roots.cz.

Počet dostupných odměn: 21/25

Nelze podpořit
1 000 Kč

Tričko Roots

Kvalitní tričko časopisu Roots ve speciální edici pro Startovač. Požadovanou velikost zašlete na e-mailovou adresu info@e-roots.cz + po vydání prvního čísla Roots vám tento časopis zdarma zašleme na zadanou adresu (platí pouze pro ČR a SR).

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
2 500 Kč

Bronzový partner

Roční soukromé poradenství o pěstování, veřejné poděkování v jednom z vydání časopisu + kvalitní tričko časopisu Roots ve speciální edici pro Startovač (požadovanou velikost zašlete na e-mailovou adresu info@e-roots.cz). Po vydání prvního čísla Roots vám tento časopis zdarma zašleme na zadanou adresu (platí pouze pro ČR a SR) + menší balíček konopných produktů od společností Delibutus.cz a Sativa Manufacture

Počet dostupných odměn: 10/10

Nelze podpořit
5 000 Kč

Stříbrný partner

Roční soukromé poradenství o pěstování, veřejné poděkování v jednom z vydání časopisu + kvalitní tričko časopisu Roots ve speciální edici pro Startovač (požadovanou velikost zašlete na e-mailovou adresu info@e-roots.cz) + roční zasílání časopisu bez nutnosti platit poštovné! + střední balíček konopných produktů od společností Delibutus.cz a Sativa Manufacture.

Počet dostupných odměn: 10/10

Nelze podpořit
10 000 Kč

Zlatý partner

Roční soukromé poradenství o pěstování, veřejné poděkování v jednom z vydání časopisu + kvalitní tričko časopisu Roots ve speciální edici pro Startovač (požadovanou velikost zašlete na e-mailovou adresu info@e-roots.cz) + roční zasílání časopisu bez nutnosti platit poštovné! + velký balíček konopných produktů od společností Delibutus.cz a Sativa Manufacture

Počet dostupných odměn: 10/10

Nelze podpořit