Časopis Roots - crowfunding kampaň

Časopis Roots

Pokud se k vám nedostal první výtisk Roots, můžete si jej přečíst v pdf na adrese www.e-roots.cz/archiv-vytisku. Pomozte nám s vydáním dalších čísel.

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Podpořte vydání prvních čísel nezávislého časopisu Roots o konopí, chilli papričkách, bylinkách a alternativním životním stylu, který bude distribuován zdarma!

Pokud jste nebyli na veletrhu Cannafest a nemáte první výtisk Roots, můžete si jej prohlédnout v pdf v archivu výtisků na našem webu.

Obsah časopisu 

V měsíčníku Roots se budeme věnovat pěstování různých bylinek a rostlin, alternativnímu životnímu stylu a souvisejícím společenským událostem.

Protože v redakci máme přírodu rádi, pokusíme se čtenářům přinášet informace, které jim mohou pomoci změnit svět kolem vás k lepšímu.

bazalka balkon.jpg

Fotografie z článku Bazalka - Ocimum

Jak využijeme vašich příspěvků

Pro vydávání prvních čísel potřebujeme vaši finanční podporu. Nejvyšší část nákladů tvoří samozřejmě tisk (cca. 70.000,- Kč) a práce redaktorů a grafiků (20.000,- Kč). Část nákladů uhradíme z vlastních peněz a z peněz prvních inzerentů, s nimiž jsme již dohodnuti na spolupráci.

chilli orez.jpg

Seriál Pálí, pálí, to to pálí

Časopis bude k dispozici zdarma v kavárnách, čajovnách, obchodech s pěstebním vybavením a podobně. Navíc jej zájemcům budeme zasílat přímo na adresu s tím, že příjemce zaplatí pouze poštovné. V budoucnu bude financován z prodané reklamy.

Redakce

Na tvorbě časopisu Roots se bude podílet mapříklad Mr. José, autor knih „Jak pěstovat indoor“ a „Jak pěstovat outdoor“, dlouholetý redaktor v časopisech o konopí Legalizace a Soft Secrets. Dalšími jsou známá konopná doktorka Jana BudařováMichal Ketner, člen Pirátské strany a vyznavač alternativního životního stylu, Zdeněk Majzlík, dříve odpůrce drog, dnes bojovník za legalizaci léčebného konopí a další zkušení redaktoři a pěstitelé.

risa vetsi orez 3.jpg

Obrázek z časopisu z komiksu Ríšovo patálie

V případě zájmu o podrobněší informace nás můžete kontaktovat na e-mailové adrese info@e-roots.cz nebo na FB profilu Roots.

Doufáme, že si najdete čas a podpoříte nás. 

 

Co si o tomto projektu myslíte?