Časopis pro malé angličtináře - crowfunding kampaň

Časopis pro malé angličtináře

Pomozte nám dostat do škol časopis Jump, se kterým se mladší žáci naučí rozumět a mluvit anglicky.

Knihy

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Říkanky a omalovánky ještě nikoho angličtinu nenaučily. Časopis Jump to ale zvládne!

Díky Vašemu příspěvku spolu s týmem rodilých mluvčích, grafikem, fotografem a ilustrátorkou vyrobíme první ukázkové číslo měsíčníku Jump. Ten bude v jednoduché, ale opravdové angličtině od rodilých mluvčích, články budou jimi namluveny. Pak Jump vytiskneme a v září rozešleme do všech, asi 3 500 škol v České republice. Věříme, že zaujme učitele, kteří svým žáčkům u nás zajistí předplatné na celý školní rok.

 stránky Jump, obrácený.jpg

Angličtinu učíme v Jablonci nad Nisou už 20 let, ale nechceme „probrat látku“ nebo „dojít na stranu 25“. Chceme, aby naši studenti rozuměli a mluvili anglicky. K tomu vyrábíme pomůcku – časopis Drive –  pro studenty ve věku 14 a více let.

Protože vidíme, jak žáci s Drivem rostou, rády bychom podobný časopis nabídly i mladším žákům na prvním stupni ZŠ. Vydávat tiskoviny není zrovna super business, ale je to krásná a užitečná práce.

Holky se slonem zmenšené.jpg

Jump bude plný zajímavých článků v angličtině na jazykové úrovni, která studenty neodradí, ale naopak přinese radost z toho, co už si dokážou přečíst. Články budou namluvené rodilými mluvčími a doplněné o cvičení, která otestují porozumění textu a zopakují důležitou slovní zásobu a gramatiku. Jump bude motivovat malé angličtináře jak ve škole, tak i doma!

Kristýnka s úsměvem.jpg

Pokud se na cokoliv o našem projektu chcete zeptat, pište na mail: stanclova.pavla@gmail.com.

Ochutnávka našich odměn  

Poděkování s našimi vlastnoručními podpisy                            Nocleh a snídaně pro dva  na Ještědu   

A4_podekovani_Jump malé.jpg

Ještěd malý.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sushi večer u Vás doma                                                                Zářijový Jump s jabloneckými korálky

ruce sušisty.jpg

Jump + korálky.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Co si o tomto projektu myslíte?