Startovač - financování projektů

časopis Poezie - crowfunding kampaň

Novinky - časopis Poezie

Založte s námi časopis, který pomůže poezii opět získat významnější místo mezi lidmi.

Knihy

20 hodin do konce

Pomozte nám splnit posledních deset procent. 20 hodin do konce Obrázek

Díky všem štědrým dárcům jsme velmi blízko tomu, abychom mohli časopis Poezie založit.

Do konce kampaně však zbývá posedních dvacet hodin a do cílové částky nám chybí něco málo přes pět tisíc korun. Pouze při dosažení plné cílové částky je možné darované peníze na projekt použít, jinak budou vráceny dárcům. 

Pomozte nám prosím dosáhnout cíle a rozešlete odkaz na Startovač všem svým přátelům a známým.

Mnohokrát děkujeme!
redakce časopisu Poezie

 

Roční předplatné pro všechny přispěvatele nad 800 Kč Poděkování a NOVÁ ODMĚNA Obrázek

Milí přispěvatelé,

mnohokrát děkujeme za projevenou důvěru a vaše štědré příspěvky. Dosáhli jsme díky vám již téměř poloviny požadováne částky, vydání časopisu je blízko a nyní nás čeká důležitá závěrečná část. Do konce kampaně zbývá 9 dní.

Abychom zvýšili šanci na úspěch projektu, rozhodli jsme se přidat novou odměnu: Každý, kdo se od teď rozhodne přispět 800 Kč a více, od nás jako dárek dostane roční tištěné předplatné časopisu Poezie (i když to v odměnách za 1000 a 2000 Kč není uvedeno). Zároveň každý, kdo už částkou vyšší než 800 Kč přispěl dříve, obdrží roční předplatné jako poděkování také. 

(Poznámka: Originální plakáty, které mají ze všech dárků zdaleka nejvyšší výrobní cenu, nadále společně s uvedením jména v časopise zůstavají výsadou nejštědřejších přispěvatelů.)

Prosíme rozešlete odkaz na projekt všem svým přátelům a známým a pomozte nám tak dosáhnout cíle. Pouze při dosažení plné cílové částky budeme moci příspěvky využít – jinak se vrací zpět příspěvatelům. 

Děkujeme a věříme, že se nám společně podaří časopis založit,

redakce časopisu Poezie