Startovač - financování projektů

Celovečerní film ČAROSTŘELKYNĚ - crowfunding kampaň

Celovečerní film ČAROSTŘELKYNĚ

Podpořte první celovečerní film produkce Smith production

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Dobrý den, jsme společnost Smith production a zabýváme se natáčením celovečerního válečného filmu z období 1942 až 1945 a nutně potřebujeme určitý finanční obnos na dotočení nákladných scén. Po dokončení projektu bude film ihned uveden do sítě kin v ČR. Předem děkujeme moc za vaši podporu. Je to poslední možnost zůčastnit se tohoto projektu a pomoct mu k jeho vytvoření.

30624263_157544898409153_5521701030519111680_o.jpg

Herecké obsazení: Denisa Pfauserová, Libor Baselides, Martin France, Radim Schwab a další...

                 Technika: Blackmagic URSA 4K/4,6K     Dron: DJI Inspire 2 - 5,7K

Určitá část z výdělku z kin poputuje nadačnímu fondu ohrožených dětí Klokánek a díky vaší pomoci bude tato produkce nadále tvořit filmy, které budou podporovat tyto fondy. Ve filmu hrají a tento projekt podporují známí profesionální herci a tím jsme jim moc zavázáni za jejich velkorysou pomoc a plnou podporu.

oo.jpg

O filmu

Mladá dívka se stane očitým svědkem vyvraždění své rodiny. Díky tomu, že jí otec učil odmalička střílet, se následně dostane k armádě. Nejen že se stane odstřelovačkou, ale pozná zde i osudovou lásku. Jenže jejich lásce není ve válečných vřavách přáno. Jejích schopností si všimne vrchní velení a pošle ji na misi, kterou nemusí přežít.  

 

gggggggggg.jpg

Carostrelkyne.cz

Čarostřelkyně - Hlavní stránka 

Co si o tomto projektu myslíte?