Cannapedia 2017 – Kalendář konopných odrůd - crowfunding kampaň

Cannapedia 2017 – Kalendář konopných odrůd

Encyklopedie konopných odrůd Cannapedia vydá unikátní edici 4 druhů kalendáře dle typu odrůd. Díky vaší podpoře bude rok 2017 stát za to!

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Kam dovedla láska ke konopí vás? Nás třeba k tomu, že jsme před lety založili online encyklopedii Cannapedia.cz, do níž sbíráme a třídíme informace o všech existujících konopných odrůdách – a nyní bychom rádi některé z nich představili v atraktivní podobě i vám.

Pro rok 2017 chystáme edici tvořenou čtyřmi různými verzemi nástěnného kalendáře, ve kterých budou každý měsíc představeny významné odrůdy od zahraničních semenných bank. Kalendář připravujeme již čtvrtým rokem a víme, že si opět najde své příznivce.

kalendar_2017_mockup1B.jpg

 

Poprvé čtyři různé verze kalendáře

V kalendáři o velikosti A4 se každý měsíc dozvíte cenné informace o jednotlivých odrůdách a jejich vlastnostech (typ, původ, doba kvetení aj.) a zároveň se snadno zorientujete v přehledně značených datech (lunární cyklus, barevné schéma dní). Samozřejmostí je kvalitní grafika a tisk.

Pro nadcházející rok 2017 poprvé v historii chystáme kalendář ve čtyřech různých verzích. Máte tak možnost vybrat si pro sebe verzi, která je pro vás atraktivní, a například kamarádce můžete pořídit kalendář zaměřený na jiný druh konopných semen. Přehlídka odrůd pro rok 2017 je rozdělena do čtyř tematických okruhů: Legendy, Samonakvétací, Feminizované a CBD.

  • Legendy: Nejúspěšnější odrůdy v historii konopné kultury, milníky ve vývoji šlechtění marihuany, legendární genetiky, které si vydobyly uznání u konopných gurmánů i pěstitelů celého světa – pouze takové a žádné jiné patří do klubu legend!

  • CBD: V dnešní době sílí poptávka po léčebných produktech a odrůdách s vysokým obsahem kanabidiolu. S tímto kalendářem získáte přehled o zbrusu nových, ryze léčivých odrůdách, které pomáhají rostoucímu počtu pacientů po celém světě.

  • Samonakvétací: Dnes už klasika, ale stále překvapuje – třeba tím, jak trhá rekordy prodejnosti. O které samonakvétací odrůdy je v současnosti největší zájem? A jaké jsou poslední novinky a zajímavosti v tomto svižně se rozvíjejícím oboru?

  • Feminizované: Nic proti všem těm krásným novým trendům, ale feminizované odrůdy jsou láska, která nerezaví, a to vám potvrdí každý konopný pěstitel a nadšenec. Jak vlastně vypadají hlavní špeky pro sezónu 2017 mezi feminizovanými liniemi?

 

Lunární cyklus i významné události z konopného světa

Klíčem k zahradníkovu úspěchu je správné načasování. V kalendáři naleznete přehledně zpracovaný lunární cyklus jednotlivých měsíců, který vám napoví, kdy je nejvhodnější doba pro setí, zalévání, sklízení a další činnosti.

S kalendářem Cannapedia 2017 vám neutečou ani zajímavé události s konopnou tematikou. Každý měsíc budete upozorněni na data konání festivalů, veletrhů a demonstrací, které si v konopné komunitě během let získaly značnou oblibu.

kalendar_2017_mockupB2.jpg

 

 

Jaké jsou odměny? Chcete vědět jak vypadají trička, Festpack nebo papírky?

Festpack_Cannapedia_mockup-2.jpgFestpack - nepromokavé tabákové pouzdro s magnetickým zavíráním

 

triko-panske-zelne-tisk-zeleno-zluta-list.jpg

Pánské tričko - design a logo Cannapedia 

triko-panske-tyrkys-tisk-bilo-zluta-list.jpg

Pánské tričko - design a logo Cannapedia 

tilko-damske-bile-tisk-zeleno-zluta-list.jpg

 Dámské tílko - design a logo Cannapedia 

tilko-damske-cerne-tisk-bila-zluta-list.jpg

Dámské tílko - design a logo Cannapedia 

triko-damske-purpurove-tisk-bilo-zluta-list.jpg

Dámské tričko - design a logo Cannapedia 

triko-damske-zelena_trava-tisk-bilo-zluta-list.jpg

Dámské tričko - design a logo Cannapedia 

triko-panske-zelne-tisk-zeleno-zluta-matrix.jpg

Pánské tričko - design "matrix" a logo Cannapedia 

triko-panske-tyrkys-tisk-bilo-zluta-matrix.jpg

Pánské tričko - design "matrix" a logo Cannapedia 

 

mug-vis-Startovac.jpg

KS Papers_Cannapedia_mockup.jpg

Filtry_Cannapedia_mockup.jpg

King Size Pack - dvě balení dlouhých papírků a filtrů

 

Odkud se vzala Cannapedia.cz a jaký je náš cíl?

Vše má na svědomí tým nadšenců, který před několika lety založil Cannapedii, první českou online encyklopedii konopných odrůd. Cannapedia vznikla se záměrem informovat českou veřejnost o rozmanitosti a vlastnostech konopných odrůd. Databáze encyklopedie v současnosti obsahuje přes tisíc odrůd a na jejím průběžném rozšiřování spolupracujeme přímo s jednotlivými semennými bankami. Hlavním cílem projektu je poskytnout přehledný a snadný způsob vyhledávání a široké spektrum informací o jednotlivých odrůdách v češtině – od genetiky přes účinky až po možnosti léčebného využití. Hledání v databázi je parametrické a dovoluje kombinovat různé filtry, s kterými se dají hravě najít kýžené odrůdy. V rámci profilu jednotlivých odrůd pak nechybí zevrubný a leckdy i vtipný popis, reprezentativní fotogalerie a v neposlední řadě také přímý odkaz na distribuční síť, kde je možné semena jednotlivých odrůd v rámci ČR sehnat. Dlužno dodat, že popisy odrůd jsou velmi hezky přeložené a hlavně zbavené zbytečného reklamního balastu.

Novinkou je spuštění Konopné wiki, která si klade za cíl být nejzásadnějším a nejobsáhlejším zdrojem informací o konopí v Česku. V přehledu pojmů naleznete vše – indikace nemocí, účinky, jednotlivé typy a základní rozdělení odrůd, návody na výrobu přípravků z konopí, informace o drogových zákonech v ČR i ve světě, seznam látek obsažených v konopí a mnoho dalšího.


Více informací najdete zde:
www.cannapedia.cz
https://www.facebook.com/cannapedia.cz

Předem vám děkujeme za podporu! Jakékoliv dotazy k projektu rádi zodpovíme na e-mailu info@cannapedia.cz.

kalendar_2017_mockupB2_open.jpg

 

Co si o tomto projektu myslíte?