Startovač - financování projektů

Calvados - ostře vypálená satira Petra Jablonského - crowfunding kampaň

Podpořit - Calvados - ostře vypálená satira Petra Jablonského

Calvados je nový internetový pořad Petra Jablonského a Petra Smazala. Každých 14 dní v něm Petr Jablonský glosuje politické a společenské dění v ČR.

Film & Video

Upozornění: Zde můžete projekt podpořit Vámi zvolenou částkou, aniž byste po autorovi požadovali odměnu.
V případě, že máte zájem o odměnu, tak si ji, prosím, vyberte ze seznamu níže a stikněte u ní tlačítko Podpořit projekt.

Uživatel & příspěvek (User & contribution)
Výběr platební metody (Payment options)
Upřesnění odměny (Reward specification)

Upozornění/Notice: Pokud projekt nedosáhne v termínu cílové částky, bude Vám příspěvek vrácen v PLNÉ VÝŠI.
If the campaign does not reach its funding goal you get all your money back.

Odměny (Rewards)

100 Kč Nakopávač

Přilož pod kotel nově vznikající politické satiře. Děláme to zadarmo, na koleni, se starou technikou a budeme to dělat dál. Podpora nám ale pomůže udělat důležitý krok dál v technické kvalitě. Proto jsi pro nás stejně důležitý člověk jako je pro buskera ten, kdo mu hodí nějaký drobák do klobouku. Děkujeme!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit

250 Kč Titulkář

Zlatou žilou projektů na internetu jsou fanoušci. My si jich vážíme a rádi se o jejich jména podělíme v titulcích. Pokud po takové ohromné slávě toužíš, tak sis vybral správnou odměnu. Za tvůj příspěvek tě čeká nehynoucí sláva v titulcích šestého dílu Calvados, který bude tak trochu speciální. :P

Počet dostupných odměn: 96/100

Nelze podpořit

350 Kč Pravdoláskař

Takový příspěvek pravdolásky ještě internet nezažil. Za tvou odměnu uvedeme tvé jméno v závěrečných titulcích šesté epizody + na seznamu na našem Facebooku + v písničce PRAVDOLÁSKAŘ, kterou složíme a natočíme k ní videoklip jen na tvou počest :)) Děkujeme!

Počet dostupných odměn: 90/100

Nelze podpořit

400 Kč Kafař

Chceš kávu nebo Calvados pít z hrnku? Není problém. Jeden takový ti nabízíme právě za tento příspěvek.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit

550 Kč Špion

Budeš mít možnost nahlédnout pod pokličku přípravy jednoho dílu Calvados. Ukážeme ti, jak připravujeme produkci. Jak ladíme scénář, a jak celá ta šílená akce vypadá. Je to fakt fastfood, takže se určitě i něco přiučíš. :P

Počet dostupných odměn: 5/10

Nelze podpořit

1 000 Kč TRIKO - TADY UŽ JE VYPÁLENO

Merchandising je veledůležitou součástí internetových projektů. I my ho plánujeme. Jedno ti ale můžeme slíbit. Triko, které koupíš tady, nikdo jiný mít nebude. Speciální kolekce TADY JE UŽ VYPÁLENO pro dámy i pány právě teď!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit

1 000 Kč TRIKO - ČAPÍ ČAPÍ ČAPÍ TO MOŽNÁ JO ALE PLATÍ DOBŘE

Merchandising je veledůležitou součástí internetových projektů. I my ho plánujeme. Jedno ti ale můžeme slíbit. Triko, které koupíš tady, nikdo jiný mít nebude. Speciální kolekce ČAPÍ ČAPÍ ČAPÍ - TO MOŽNÁ JO, ALE PLATÍ DOBŘE pro dámy i pány právě teď!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit

1 600 Kč Mikina - TADY UŽ JE VYPÁLENO

Zima je tady a na trička je ještě trochu čas. Máš pravdu! Proto máme i mikinu! :P S logem CALVADOS a nápisem - ČAPÍ ČAPÍ ČAPÍ - TO MOŽNÁ JO, ALE PLATÍ DOBŘE

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit

1 600 Kč Mikina - ČAPÍ ČAPÍ ČAPÍ TO MOŽNÁ JO ALE PLATÍ...

Zima je tady a na trička je ještě trochu čas. Máš pravdu! Proto máme i mikinu :P S logem CALVADOS a nápisem - ČAPÍ ČAPÍ ČAPÍ TO MOŽNÁ JO ALE PLATÍ DOBŘE

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit

2 000 Kč CALVADOS - ODMĚNA KTEROU MŮŽEŠ PÍT

Tato odměna je podmíněna plnoletostí. Tu budeme ověřovat osobně! A budeme opravdu přísní. Chceme vidět všechny doklady a hlavně rodiče! Nicméně pokud tímto sítem projdeš, můžeš ochutnat naši domácí limitovanou pálenku Calvados.

Počet dostupných odměn: 30/30

Nelze podpořit

5 000 Kč Večeře se Zemanem (Petrem Jablonským)

Užij si večeři s Petrem Jablonským v roli hlavy státu. My budeme u toho a celé to natočíme. Takže se z tebe stane hvězda a ještě možná dostaneš státní vyznamenání.

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit

5 000 Kč Herec

Chceš si zahrát v jedné scénce Calvadosu jako speciální host? Není problém. Tahle odměna je jako vyšitá pro tebe. Zahraješ si v šestém dílu Calvadosu roli, kterou ti ušijeme na tělo. Z toho už se nevyvlíkneš! :D

Počet dostupných odměn: 5/5

Nelze podpořit

15 000 Kč Večeře s Andym B. (Petrem Jablonským)

Dvě luxusní večeře s Andrejem. Sice asi nebudou na Čapáku ale i tak budou stát za to! V roli Andyho samozřejmě Petr Jablonský. My budeme u toho a celé to natočíme. :P

Počet dostupných odměn: 2/2

Nelze podpořit

20 000 Kč Partner do popisku na youtube

Staň se součástí našeho CREW. Máš firmu a chceš ji propagovat pomocí Youtube? Uvedeme v popisku název a odkaz na tvé stránky.

Počet dostupných odměn: 5/5

Nelze podpořit

20 000 Kč Večírek s autory

Plánujete večírek a chcete tam mít trochu srandy? Není problém. Přijedeme, rozesmějeme a uděláme radost. :)

Počet dostupných odměn: 3/3

Nelze podpořit

50 000 Kč Partner do titulků

Chceš být náš velký parťák a mít logo v našich titulcích? Tohle je cesta! :) Budeš uveden jako hlavní partner po dobu trvání první série. Tzn. do 30. 6. 2019.

Počet dostupných odměn: 2/2

Nelze podpořit

100 000 Kč Generální partner - youtube

Generální partner je jen jeden. A tak je to i u nás na Youtube. Náš dosah stále roste a jednou to bude kauf století! Velké logo na začátku videa a na konci v titulcích. :)

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit

250 000 Kč Hlavní partner pro Facebook

Na Facebooku máme dosah 800 000 lidí. Průměrné zhlédnutí: 400 000. Můžeme k tomu klidně připojit logo vaší firmy. :) Platí do 30. 6. 2019.

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit

1 000 000 Kč Mecenáš

Prostě máš rád politickou satiru, Petra Jablonského a naší partu. Humoru moc v té naší zemi není. Politická satira skoro žádná. Taky Ti to vadí? Navíc máš peníze a říkáš si, že je potřeba podpořit dobrou věc? Říkáme: Do toho a dělej si s námi, co chceš! :D Děkujeme!

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit