Startovač - financování projektů

Calvados - ostře vypálená satira Petra Jablonského - crowfunding kampaň

Novinky - Calvados - ostře vypálená satira Petra Jablonského

Calvados je nový internetový pořad Petra Jablonského a Petra Smazala. Každých 14 dní v něm Petr Jablonský glosuje politické a společenské dění v ČR.

Film & Video
Vypadá to, že se nám to úplně nepovedlo. Mediální podpora byla téměř nulová. My se ale NEVZDÁME!

Moc Vám všem děkujeme za úžasnou podporu na Startovači. Vypadá to, že to nedopadne. Možná jsme s tím začali moc brzy. Možná v blbý čas. A možná nám uškodilo, že o nás téměř nikdo nechtěl mediálně napsat. :D Možná se všichni bojí politické satiry. Kdo ví...

My se ale nevzdáváme. V žádném případě to neznamená, že by Calvados skončil. Naopak. Už 1.2.2019 vás čeká druhá regulérní série. Bude v mnohém jiná a bude potřeba si na ní zvyknout ale my věříme, že bude v mnohém lepší. 

První sérii Calvadosu jsme točili od konce října do konce roku 2018. Jednalo se o pět našlapaných epizod, které nám dali opravdu zabrat. Nicméně postupně jsme se zlepšovali a jsme přesvědčeni, že silvestrovský díl byl super zakončením jedné etapy. 

Co to znamená a co nás čeká ve druhé sérii Calvadosu?

Byla to těžká rozhodnutí ale nakonec jsme je museli udělat. Z Calvadosu předně z osobních důvodů odchází Petr Jablonský, který dal celému projektu tvář a nezapomenutelnou podobu v oblasti imitace. Bohužel nic nejde dělat do nekonečna a my tímto Petrovi děkujeme, že se první série zúčastnil. Protože padlo toto rozhodnutí víme už, že Calvados nebude pokračovat v imitacích a neobjeví se v něm už kněz Boháček. Bereme to jako fakt, že to je Petrova licence, kterou do pořadu přinesl a odchází tedy s ním. Mnohem více se teď tedy zaměříme na společenská témata a na dopad politické situace na obyčejné lidi. Tváří pořadu se stane Petr Smazal, který ho doposud z 80% vytvářel za kamerou - psal, režíroval, střihal, barvil, efektoval, staral se o sociální sítě atd...To mu všechno zůstane ale navíc se postaví před kameru. Je to nejlepší rozhodnutí jaké jsme mohli udělat. Vložili jste do nás důvěru a my určitě neskončíme byť jsou některé změny opravdu těžké. Kněze Boháčka tedy nahradí nová postava a celý pořad se posune více ke skečům alá Monty Python. První díl uvidíte už 1.2.2019!!!

Petr Smazal - tvůrce a zakladatel Calvadosu

Co se teď bude dít s Vašimi penězi. Startovač je geniální portál, který funguje na jednoduché premise. Pokud se peníze nevyberou dostanou je lidé zpět do poslední korunky. Takže peníze se Vám vrátí během pár dní. Pokud jste ale smutní, že nedostanete svou vybranou odměnu nebo jste nás prostě chtěli podpořit a už jste počítali s tím, že peníze použijeme na vylepšení pořadu, tak nezoufejte. Možnost tu pořád je. Napište nám na email: petrsma@gmail.com - do emailu uveďte jakou odměnu jste si vybrali a jakou částkou chcete přispět. Pošleme Vám možnosti jak to udělat - Paypal a účet u RB. Zároveň Vám zašleme odměnu, kterou jste měli vybranou :). Pokud by jste nás chtěli podpořit jen tak, tak můžete zde: 

 

PAYPAL DONATE: https://paypal.me/petrsmazal

PATREON: https://www.patreon.com/user?u=16350291

 

Dovolte mi ještě jednou moc poděkovat za vaši podporu! Poslali jste nám spousty příjemné a pozitivní energie, která nás pohání dál. Slibujeme, že o svou dávku humoru nepřijdete! Držte nám palce dál!

 

Děkujeme,

Petr Smazal a tým Calvadosu