BXM - Bloody Workshop | crowdfunding kampaň

Novinky - BXM - Bloody Workshop

Pojďme spolu budovat moderní tvář českého hororu, který je oficiálními místy zcela ignorován.

Film & Video

21. říjen 2013

NOVÉ ODMĚNY!!!

Nově si na Bloody workshopu můžete zahrát mimo Freddyho Kruegera též Michaela Myerse, Jasona, či Frankensteinovo monstrum. Dále můžete mít raritní triko z historicky prvního BXM v roce 2008, na kterém je přejetý Santa s kamerou. Všechny role byly zlevněny z 5 000 Kč na 3 000 Kč, triko stojí 600 Kč.
NOVÉ ODMĚNY!!! Obrázek
  • Splněno 4 000 Kč (13 %)
  • 13 %
  • 30 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

Marek Dobeš a František Vaculík - BXM - obrázek
  • projekt od Marek Dobeš a František Vaculík - BXM
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

50 Kč

Fanoušek class V.

Uvedení jména na webu festivalu.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
100 Kč

Fanoušek class IV.

Uvedení jména na webu festivalu a na FB stránce.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
150 Kč

Fanoušek class III.

Uvedení jména na webu festivalu, FB stránce a na nástěnce cti na festivalu.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
300 Kč

Fanoušek class II.

Uvedení jména na webu festivalu, FB stránce, nástěnce cti a v závěrečných titulcích.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

Fanoušek class I.

Pošleme Vám hotový sestřih všech filmů ke stažení v plném rozlišení. Jméno/logo společnosti v závěrečných titulcích. Uvedení jména webu festivalu, FB stránce a na nástěnce cti na festivalu.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
600 Kč

BXM Triko

Triko z historicky prvního Bloody Xmas Festu v roce 2008. Jedná se o poslední dva volně dostupné kousky, jedno pánské, velikosti M a jedno dámské velikosti XL. Na triku je vyobrazen přejetý Santa Claus s kamerou v ruce. Lahůdka pro hororové fanoušky, tvůrce, a odpůrce Santy!

Počet dostupných odměn: 2/2

Nelze podpořit
1 000 Kč

Návštěvník

Volný vstup na jeden den Bloody Xmas Festu. Pošleme Vám hotový sestřih všech filmů ke stažení v plném rozlišení. Jméno/logo společnosti v závěrečných titulcích. Uvedení jména webu festivalu, FB stránce a na nástěnce cti na festivalu.

Počet dostupných odměn: 19/20

Nelze podpořit
2 000 Kč

Návštěvník/Herec

Vedlejší role ve filmu. Volný vstup na Bloody Xmas Fest. Pošleme Vám hotový sestřih všech filmů ke stažení v plném rozlišení. Jméno/logo společnosti v závěrečných titulcích. Uvedení jména webu festivalu, FB stránce a na nástěnce cti na festivalu.

Počet dostupných odměn: 10/10

Nelze podpořit
3 000 Kč

Best movie award

Autorovi nejlepšího krátkého filmu bude udělena cena nesoucí Vaše jméno, kterou mu můžete, pokud na festival přijedete, vítězi předat. Volný vstup na celý Bloody Xmas Fest. Pošleme Vám hotový sestřih všech filmů ke stažení v plném rozlišení. Jméno/logo společnosti v závěrečných titulcích. Uvedení jména webu festivalu, FB stránce a na nástěnce cti na festivalu.

Odměna vyprodána: 0/1

Nelze podpořit
3 000 Kč

Freddy Krueger

Role Freddyho Kruegera v jednom z krátkých filmů. Volný vstup na celý Bloody Xmas Fest. Pošleme Vám hotový sestřih všech filmů ke stažení v plném rozlišení. Jméno/logo společnosti v závěrečných titulcích. Uvedení jména webu festivalu, FB stránce a na nástěnce cti na festivalu.

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit
3 000 Kč

Jason

Role Jasona z filmu "Pátek třináctého" v jednom z krátkých filmů. Volný vstup na celý Bloody Xmas Fest. Pošleme Vám hotový sestřih všech filmů ke stažení v plném rozlišení. Jméno/logo společnosti v závěrečných titulcích. Uvedení jména webu festivalu, FB stránce a na nástěnce cti na festivalu.

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit
3 000 Kč

Michael Myers

Role Michaela Myerse z filmu "Halloween" v jednom z krátkých filmů. Volný vstup na celý Bloody Xmas Fest. Pošleme Vám hotový sestřih všech filmů ke stažení v plném rozlišení. Jméno/logo společnosti v závěrečných titulcích. Uvedení jména webu festivalu, FB stránce a na nástěnce cti na festivalu.

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit
3 000 Kč

Frankenstein

Role Frankensteinova monstra v jednom z krátkých filmů. Volný vstup na celý Bloody Xmas Fest. Pošleme Vám hotový sestřih všech filmů ke stažení v plném rozlišení. Jméno/logo společnosti v závěrečných titulcích. Uvedení jména webu festivalu, FB stránce a na nástěnce cti na festivalu.

Počet dostupných odměn: 1/1

Nelze podpořit