Bujabéza | Před odletem - crowfunding kampaň

Bujabéza | Před odletem

Pomozte Bujabéze vydat nové CD Před odletem!

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Bujabéza vydává nové CD Před odletem!

Tak tuhle větu bychom moc rádi vypustili do světa. Jenže… Než to budeme moci udělat, musíme naší novou desku dokončit. A k tomu potřebujeme vaši pomoc!

V současné chvíli máme již natočený materiál a zbývá ho „jen“ smíchat, vylisovat, natisknout booklety a zabalit to všechno do nablýskaného celofánu. Ale finanční prostředky se nám tenčí… A proto jsme se rozhodli požádat Vás - naše fanoušky, rodiny, přátele, milence, milenky a třeba i cizí lidi o pomoc. Tím, že si naše nové CD na Startovači předplatíte (nebo si vyberete nějakou další odměnu, kterou jsme pro vás nachystali), nám poskytnete dostatek financí ve správný čas a my budeme schopni desku dokončit. A to je fér, že jo…?

Videoklip k písni Marinka, která bude rovněž součástí CD Před odletem. Autor: Lukáš Koláček


„Že kdo sny své spálí, navždy prohraje…“

My v Bujabéze máme taky sen. Natočit si novou desku, odletět ze zkušebny a proletět se zase chvíli na tom slastném pocitu, že jsme něco dokázali. Že jsme společně vytvořili něco, co se třeba bude líbit nejenom nám, ale udělá to radost i dalším lidem. A sny by se měly plnit, o tom je i píseň Vyšehradská skála..

A tak jsme se vydali do studia!

1colCBbila.jpg

A to do studia MK Production v Českých Budějovicích, kde jsme se svěřili do rukou mistrů svých oborů, Petra Michala a Petra Novotného.

Připravili jsme tam pro nové CD celkem třináct písní. Tentokrát už ale nejde pouze o lidovky, jak u nás bývalo zvykem. Do repertoáru jsme zařadili i pár písní s původním textem. Tři z nich nám darovala textařka Daniela Weber a text k písni Marinka pro nás napsal Honza Přeslička ze skupiny Epydemye.

1cb.jpg

 A abychom ty písně trochu přizdobili a dali jim to, co si zaslouží, přizvali jsme si i několik hostů. Na desce tak uslyšíte třeba trombon Vojty Švarce, našeho bývalého člena, který se k nám mimochodem na tři dny vrátil a „odbasoval“ s námi celé nahrávání.

Taky jsme si udělali radost a svěřili píseň Podzim s ní skutečným profesionálům. Nově ji pro nás zaranžoval kytarový čaroděj Kryštof Tomeček a spolu s ním základ nahrál Michael Nosek (bicí) a Víťa Kraváček (baskytara). Kryštof se kromě toho na albu podílel i jako hostující kytarista.

host – kopie.jpg

Nezapomněli jsme ani na naši alternující zpěvačku Zuzku Šajnovou. A tak bychom mohli ještě pokračovat… Zkrátka a dobře, natáčení jsme si maximálně užili. Koneckonců už jen natáčet pod dohledem takových profíků, jako jsou Petrové, je splněný sen.


Podaří se nám ten sen dotáhnout do konce?

To už záleží hlavně na vás. Pomozte nám odletět!

Pokud se vše podaří, spatří CD Před odletem světlo světa poprvé 11. února 2016, kdy ho pokřtíme v olomouckém uměleckém centru ArtUm.


Předem vám všem moc děkujeme!

A těšíme se, že strávíme únorové víkendy plněním bublinkových obálek!

Vaše Bujabéza

Honza Sítař - zpěv, klavír, akordeon
Zuz Mimrová - zpěv, perkuse
Ondra Jehlík - zpěv, akustická kytara
Víťa Zaoral - akordeon
Honza Šebela - bicí

Ukázka z nového CD:

Abyste nekupovali zajíce v pytli tak zde si můžete poslechnout jak naše nové CD bude znít:


...a jinak nás najdete zde:

Web: http://www.bujabeza.cz
Youtube: https://www.youtube.com/user/bujabezatv
Facebook: https://www.facebook.com/bujabeza


PS: Zdá se vám, že v naší sestavě chybí basák? Tak to se vám zdá správně. Momentálně je tato pozice volná a my na ni vypisujeme „výběrové řízení“! :-) Pokud je vám naše muzika blízká a ovládáte basovou kytaru, napište na mail bujabeza@bujabeza.cz.

Co si o tomto projektu myslíte?