Buffalo club: Párty za "Kiliána" - crowfunding kampaň

Buffalo club: Párty za "Kiliána"

Úvodní párty vznikajícího spolku k osvětě vědomé konzumaci alkoholu díky "alkozábavné" hře Buffalo STOP! dne 22.2.2020 v 18h v ex U Klubu v Olomouci.

Ostatní
Buffalo club: Párty za "Kiliána"

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Buffalo club Párty za KlLIÁNA 22.2.2020 pro reinkarnací U klubu Olomouc

Jedná se o zahajovací párty nově vznikajícího spolku podporujícího osvětu vědomého konzumování alkoholu prostřednictvím "alkozábavné" hry Buffalo STOP!. Ke konání akce jsme záměrně vybrali prostor U klubu, který potřebuje vdechnout život.

Termín: 22.2.2020 od 18:00 do 22:00

Místo: Olomouc v bývalém U-klubu

Akce se bude konat i v případě nevybrání celé částky. Tak doražte!

 

U Klub:

U Klub je olomoucká koncertová / párty / společensko-kulturní legenda, která je již pár let zavřená. Prostor přímo na kolejích, kde hrála většina nejslavnějších nejen českých kapel a umělců (více níže v odkazech), zeje prázdnotou a my chceme oprášit jeho lesk a slávu. Touto akcí  chceme upozornit, že je najít někoho, kdo by to změnil.

Takhle to tam žilo:

PARTY HARD

 

Buffalo club:

Buffalo club z.s. je právě vznikající zájmový spolek založený zá účelem podpory spousty duchaplných a dobročinných činností, zejména ale k osvětě alkozábavné hry „BUFFALO STOP!“, aby to (naše) chlastání čím dál více posunovali na vědomou úroveň.

Klub bude oficiálně řízen svými členy, bude spravovat finanční prostředky, využívat prostředky pro dobročinné účely a v neposlední řadě bude dělat párty pro své členy. Jeho finance budou zásadně spravovány na transparentním účtu a nakládání s nimi se odhlasuje. V případě, že si odhlasujeme, že za částku X uděláme párty, tak ji prostě uděláme.

Členství v klubu je zpoplatněno a existuje více druhů, se kterými jsou spojená práva a povinnosti určená stanovami.

Tato akce bude již příští rok nazývaná Buffalo CAMP = členská schůze/valná hromada Buffalo clubu z.s. a bude pořádaná alespoň 1x do roka.

 

Člen buffalo clubu VS. člen Buffalo clubu, z.s.

Člen buffalo clubu je osoba, která se po seznámení s pravidly hry Buffalo STOP! dobrovolně zavázala k jejich doživotnímu dodržování.

Člen Buffalo clubu, z.s. osoba, která se rozhodla vstoupit a byla přijata do dobrovolného a samosprávného svazku členů, aby pomáhala naplňovat společný zájem členů a po seznámení s pravidly hry Buffalo STOP! dobrovolně zavázala k jejich doživotnímu dodržování.

 

HRA Buffalo STOP!:

Buffalo STOP! je společenský hra spojená s vědomým pití alkoholu. Nic složitého. Každého člena buffalo clubu nutí se před napití zamyslet nad tím:

1) jestli pít opravdu chce?

2) jestli už nemá dost?

3) jestli pije správnou rukou?

Přiznáváme, že 1) a 2) jsme si vymysleli u psaní tohoto textu ?

 

PRAVIDLA HRY:

Při konzumaci alkoholu člen buffalo clubu správně pije svou nedominantní rukou = pravák musí pít levačkou a levák pravačkou) V případě, že pije svou dominantní rukou a jiný člen buffalo clubu zahlásí buffalo STOP! (čteme bafalo), tak následuje „kázeňský postih“ rozdílný podle druhu drinku, který právě konzumujme.

Kážeňské postihy podle druhu drinku:

  • pivo – vyexovat to, které pije, ALE svou nedominantní rukou – jinak může být BUFFALO STOP! zahlášeno znovu
  • panák – vyexovat toho, co má a ještě jednoho – samozřejmě nedominantní rukou
  • míchaný drink – vyexovat / nebo podstatný obsah (aspoň 3 pořádné loky)
  • flaška tvrdého – podstatný obsah
  • drink neobsažený pravidly – postih určuje ten, který zahlásil BUFFALO STOP!

Cílem hry je umožnit každému členovi clubu, aby pil vědomě a samozřejmě ho dostat rychleji do nálady. NE ho úplně zničit, proto v případě, že má kamarád dost, tak lze přítomnou většinou trest upravit.

 

PŘÍBĚH VZNIKU NÁPADU:

Celé se to rodí postupně a stále se posouvá. Nejspíš to nezůstane jen u této párty..

Za prvé to je hlavně legrace! Ten pocit, když nachytáte kámoše a musí vypít celé pivko.

Na začátku přišel jeden kamarád z naší bandy s hrou BUFFALO STOP!, když jsme byli někde na pivku. Kvůli počátečnímu zlehčování jsme to málem ani nezačali hrát. Naštěstí jsme začali a hned se hra chytla. Je strašně jednoduché se zakecat a zapomenout na to, že se má pít nedominantní rukou. Prostě se vezme pivko a pije se… a… BUFFALO STOP!. Nyní jsme již ve fázi, že se před každým napitím alkoholu zamýšlíme, i když jsme doma s partnerkami, které na náš buffalo club z výšky se….

Mnozí z nás nezapomenou na situace, kde jsme se vlastně buffalo naučili, připomněli si ho nebo se s ním nečekaně setkali.

Ať to byl třeba silvestr, kdy jeden z nás dorazil neplánovaně v 9h večer a půlnoci se nedožil..

Nebo třeba zahlášený BUFFALO STOP! přes videohovor přes půl republiky..

Nebo když jsme v klidu popíjeli a od vedlejšího stolu jsme uslyšeli BUFFALO STOP!! Kluci u vedlejšího stolu nám řekli, že to hrají taky už dlouho, a že jsou z jiného cca 100km vzdáleného města..

Na podzim jsme si pak uvědomili, že nás čeká krásné datum 22.2.2020, a že vychází na sobotu, tak jsme si řekli, že uděláme VŠEKAMARÁDSKOU PÁRTY a následně se to transformovalo do uspořádání párty za možná ještě lepším úmyslem.

 

CO BUDE S PENĚZI, KTERÉ VYBEREME:

Jak už jsem psal – párty uděláme tak jako tak..

Někteří ze zakládajících nevěří, že se to kilo vybere. Většina jsou naštěstí optimisté.

Peníze budou použity na nájem prostor, zajištění muziky, občerstvení, další zábavy, úklidu, výrobu upomínkových předmětů, výrobu materiálů pro Buffalo club, z.s., výrobu dárků na startovači, jejich balení a rozesílání. Z akce bychom chtěli mít video. Samozřejmě něco půjde startovači a něco musíme zdanit. Budeme rádi, když nám dáte vědět, co by na párty nemělo chybět.

Rozpočet bude veřejný, sami si nic nenecháme. Rádi bychom stihli založit transparentní účet Buffalo clubu, z.s.

Co bude vybráno nad náklady akce, tak se s lidmi přítomnými na párty domluvíme, co s nimi uděláme, ale navrhovat budeme menší část nechat na činnost Buffalo clubu, z.s. a větší část použít na kampaně k další reinkarnaci U klubu.

Pokud by se úúúúúplně nááááááhodou vybral 1 mil Kč a víc, tak se budeme snažit pronajmout, zrekonstruovat a provozovat prostory bývalého U-klubu – samozřejmě bude oslovena bývalá U-crew.

 

ODMĚNY:

Bohužel už nestihnu kvalitně zpracovat foto k odměnám. Ale trička a placky budou rádoby vtipné.

Jediná fota dám k DESPERADO = jedinečný originál Jaggerbomb kufr, který překvapí na každé párty a pořádně ji nakopne. Z toho můžete i přes nekvalitu fotografií vidět, že to s akcí, párty, Buffalo clubem i U klubem myslíme skutečně seriozně. Samozřejmě při domluvě jsou možné úpravy.

Tady obsah kufru v akci:

_

DODATKOVÉ INFORMACE:

Dresscode: kostým – jakýkoliv, ale ideálně žlutá na Dana Nekonečného

FB: https://www.facebook.com/Buffalo-club-101533991381034/

Dále více na: www.buffaloclub.cz (ajťák má zpoždění!!!)

U klub: http://www.uklub.cz/galerie

FB U klub: https://www.facebook.com/groups/40598248695/photos/

 

KDYŽ CHLASTAT, TAK VĚDOMĚ! DRINK REASPONSIBLE!

 

HAWK

Buffalo BOSS

Co si o tomto projektu myslíte?