Buďte bojeschopní! - crowfunding kampaň

Buďte bojeschopní!

Kurzy sebeobrany, zlepšování kondice, získávání sebevědomí, péče o tělo i duši ... Pojďme si navzájem pomoci.

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Doba je bláznivá a víc, než kdy jindy, je důležité myslet na dobrou kondici a tělesné i duševní zdraví.

Nejsme velký fitness. Nemáme recepci, noblesní šatny a 20 sprch.

Zato máme zkušenosti, schopnost učit ostatní a pomáhat jim. Naším sloganem je "Buďte bojeschopní". Za tím se však skrývá mnohem víc, než schopnost ubránit se na ulici.

V naší brněnské tělocvičně Vám pomůžeme vybrat správný cíl a povedeme Vás celou cestou k jeho dosažení. Budeme Vás motivovat a makat s Váma.

Chcete se umět bránit? Nebo chcete hlavně zlepšit kondici? Shodit přebytečná kila a nabrat funkční svaly? Chcete mít správný pocit, že děláte něco pro svoji tělesnou schránku? Nebo chcete vést děti k pohybu a disciplíně?

Tak neváhejte a pojďte do toho s náma!

Platnost odměny za váš příspěvek bude 1 rok (12 měsíců).

Cílová částka nám pomůže získat opět pevnou půdu pod nohama a pokračovat v naší brněnské tělocvičně.

Krav maga (původem z hebrejštiny) se dá do češtiny volně přeložit jako kontaktní boj/boj z blízka. Jedná se o systém, který se skládá ze speciálních technik vypracovaných pro sebeobranu a boj na krátkou vzdálenost. Systém používají všechny složky Izraelských ozbrojených sil (regulérní síly i speciální jednotky Sajeret), zpravodajské služby Mosad a Šin Bet, americké CIA, FBI, DEA, U.S. Marshals a další federální agentury, SWAT týmy, francouzská elitní jednotka GIGN, Belgická armáda a další. Systém Krav Maga je zahrnut dokonce i v tělesné výchově izraelských středních škol.

JEDNODUCHÉ A FUKČNÍ TECHNIKY

Všechny techniky Krav Magy jsou pečlivě navrženy tak, aby pasovali do současného, rychle se měnícího světa. Techniky mají logický základ, takže dochází k rychlému osvojení s ohledem na využití přirozených reakcí a reflexů. Techniky jsou jednoduše aplikovatelné (nemusíte čekat, až protivník zaujme „bojový“ postoj), realistické a používají se i v asymetrických bojích – proti noži, pistoli, holi a jiných. Účastník získá relativně vysokého stupně dovedností v poměrně krátkém čase.

Co si o tomto projektu myslíte?