Bude nás víc - Knížka pro děti o dětech - crowfunding kampaň

Novinky - Bude nás víc - Knížka pro děti o dětech

Hravá interaktivní knížka pro děti o těhotenství, porodu a životě s miminkem. Připravuje děti na příchod sourozence, ale i na budoucí rodičovství.

Knihy

Nová odměna

Originálně ručně malovaná poštovní schránka dle vašeho přání Nová odměna Obrázek

Milí přátelé Lišky Ryšavé,
Na startovači už už jsme dosáhli 62%, do konce kampaně zbývá 18 dní. Vymyslela jsem pro vás novou odměnu, která bude maximálně pro 3 z vás. Nenapadla mě tedy úplně sama, ale po stěhování jsem zjistila, že v novém bytě nemáme vlastní schránku pro naši liščí rodinu :-). Projížděla jsem si google a nacházela jen nudné nebo kýčovité schránky. Nu což, tak si ji namaluju sama. A bylo.
A tak se zrodil nápad dát tuto možnost i vám. Třeba také schránku nemáte nebo vám vaše stávající odchází do schránkového nebe? Nevadí :-). Můžu vám osobně namalovat tu vaši. Podle vašeho domu, podle vašeho domácího mazlíčka nebo něco úplně jiného.

Video o knížce

Knížka Bude nás víc má nové promo video!

Přináším hned dvě skvělé zprávy. Tou první je, že jsme dosáhli 15%. Druhou novinkou je promo video, které jsem dokončila a kde se můžete podívat na malou ochutnávku z knížky. Postupujeme velmi rychle, avšak jsme stále na začátku. Aby byla knížka skutečně vydaná, musí se vybrat 100% z cílové částky. Nepochybuji, že to zvládneme, ale přesto vás chci poprosit o pomoc - můžete projekt sdílet nebo ještě lépe ukázat svým přátelům, které by to mohlo zaujmout. Tím se cílové částce přiblížíme a tedy i tomu, že za nedlouho budete i vy držet knížku Bude nás víc v ruce :-)