Buď fit s Martinem o Vánocích - crowfunding kampaň

Buď fit s Martinem o Vánocích

Buď fit s Martinem se přesouvá i do knižní podoby. Můžeme být společně fit i o Vánocích. Stačí k tomu jediný krok :)

Knihy
Buď fit s Martinem o Vánocích

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Kuchařka. Další. To je první co člověka napadne když uvidí mou nabídku. Ano, s tím souhlasím, ale..... Moje kuchařka je trošku jiná. Nabízím k ní i společnou cestu za novým, zdravějším já. Fotografie do kuchařky jsem nearanžoval, fotil jsem jak jsem upekl. Je to tedy první kuchařka u které nebudete mít pocit, že se vám něco nepovedlo. Naopak. Vše se vám povede a to několikanásobně lépe. 

                                   

Kuchařka obsahuje základní kategorie. Pomazánky, dezerty - buchty - koláče, cukroví, nápoje, sušenky, hlavní chody, silvestrovské jednohubky. Tedy vše co na Vánoce a Silvestr potřebujete ke štěstí. 

                                   

 

Recepty nemusíte používat jen o Vánocích. Bramborový salát si přeci můžete dát kdykoliv. Nemusíte se obávat slovního spojení Zdravá varianta kuchařky. V žádném případě se nejedná o nízkokalorická jídla. To ani nejde. 

Suroviny, které jsem při tvorbě kuchařky použil, najdete v běžném obchodě s potravinami. Nemusíte tedy chodit do žádného obchodu se speciální zdravou výživou. 

 

                                     

 

Vánoční kuchařka má 50 stran (100 listů) a obsahuje více než 100 receptů. Je psaná ve formátu A5. Fotografie jsou vloženy u 60 z nich. Vazba knihy bude lepená. Obálka knihy bude matná - laminovaná. Kniha bude v následujicích dnech dokončena v PDF verzi, připravena k odeslání k tisku. 

 

                                         

 

Děkuji všem za podporu při plnění další části snu. Pokud by jste se o mne něco rádi dočetly, můžete se podívat na můj web - www.budfitsmartinem.cz 

 

Co si o tomto projektu myslíte?