1. české CD kapely By The Way - crowfunding kampaň

1. české CD kapely By The Way

Pomozte nám přispět na hudební scénu deskou, kvůli který i vaše babča zahodí hůl a začne pařit v kotli!

Hudba

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Skupina By The Way byla založena 11.11.2011 ve Slaném, za dobu své existence hrála na několika prestižních místech, mezi nimi Lucerna Music Bar, kde křtila album skupiny Rybičky 48, Hard Rock Café, řadě pivních a městských slavností, nebo studentských festivalech typu Majáles.

Na kontě má jedno anglické studiové album a několik singlů nahrávaných ve studiích SONO Records, Propast a MusicMap. Žánrově se řadí do pop-punku/pop-rocku, hraje písně výhradně z vlastní produkce a od roku 2016 v českém jazyce.

Letos se chystá vydat druhou studiovou desku, v rámci festivalové sezóny zamířila i na Slovensko, do Polska a do Německa. V letošním line-upu se objevil třeba Basin Fire Fest, Festival v ulicích Ostrava, Rockování, United Islands of Prague, Cibulafest atd., kde byla kapela By The Way jedním z headlinerů hlavního festivalového dne a vystoupila také na největším evropském festivalu Woodstock v Polsku, s potvrzenou účastí přes milion lidí.

Skladby skupiny By The Way si odnesly několik hitparádových ocenění, objevují se v celorepublikových rádiových rotacích, vydaný videoklip v televizním vysílání. V roce 2017 podepsala zastupující a nahrávací smlouvu se společností J3AG.

Na české desce v těchto dnech kapela usilovně pracuje a právě vy jí můžete s realizací pomoci.

 

Poslechněte si, jakým směrem se naše nové album bude vyvíjet:

"Plavovláska"

"Generace 21"

"nEWAdí"

"Sedmým Pádem"

 "Láskyhra"


Co si o tomto projektu myslíte?