BROUKEM PŘES KAVKAZ | crowdfunding kampaň

Startéři - BROUKEM PŘES KAVKAZ

Dva skauti chtějí natočit film o cestě přes Kavkaz. Netradičním způsobem. Ojediněle. Ale zároveň i poučně.

Film & Video

Projekt skončil neúspěšně. Všechny příspěvky byly vráceny zpět Startérům v plné výši.

Příspěvky mobilních startérů pošleme na neziskové kreativní projekty nebo jiné projekty na Startovači. Tipy na neziskové kreativní projekty mimo Startovač velmi uvítáme. Pište na info@startovac.cz.

  • Splněno 24 900 Kč (41 %)
  • 41 %
  • 60 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

Luděk Brhel - obrázek
  • projekt od Luděk Brhel
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

Sázka do loterie

Naše okolí tvrdí, že nedojedeme ani na Slovensko. Pokud máte jiný názor, tak si vsaďte na zemi, kam dojedeme. Z těch co uhodnou správnou zemi (platí dosažený bod nejvíce na východě), vylosujeme vítěze, který od nás dostane kovovou sošku brouka, kterého budeme mít celou cestu připevněného na kapotě.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
200 Kč

Transilvánské prokletí

S připíjením na vaše věčné zdraví i život vypijeme flašku, do které vložíme vaše jakékoliv poselství pro příští generace (Pošlete nám váš text). Flašku poté zapečetíme, obalíme česnekem a ukryjeme do zdi Drákulovy zříceniny. Tento čin, jako důkaz uvidíte v našem filmu.Taky od nás dostanete zaručeně neprokletou placku s naším logem. Máme dvě varianty, můžete si vybrat.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
300 Kč

Kamínek z Kazbegu

V Gruzii si dáme několikadenní pauzu na výstup k třetí nejvyšší hoře této země - Kazbegu. Tahat z ní šutry pro vás, bude našim požitkem. Taky od nás dostanete originální placku s naším logem.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
400 Kč

Skautský šátek

V případě, že se nás rozhodne podpořit nějaký skaut či skautka (ale není to podmínka) tak od nás získá skautský šátek (varianta bude jak pro suchozemské tak vodní skauty) s originálním potiskem. + Placku

Počet dostupných odměn: 95/100

Nelze podpořit
500 Kč

Písek z Aralského jezera

Původně jsme vám chtěli přivést vodu, ale té je tam tak málo, že to raději nebudeme ani zkoušet. Proto vám přivezeme ampulku s pískem (toho je tam totiž až moc). Ampulku si pak můžete položit na poličku, nebo jí nosit na krku a mít nás neustále u sebe. Dále Vaše jméno na našem autě a taky od nás dostanete originální placku s naším logem.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
600 Kč

DVD s filmem

Natáčení filmu/dokumentu na cestě je naše hlavní priorita. Proto od nás dostanete DVD, placku a vaše jméno na našem autě.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
800 Kč

Turecké pohoršení

Vaše jméno či přezdívku (či nesprostý vzkaz) zaručeně vyryjeme na nejšpinavějších tureckých záchodcích. Fotografie a GPS souřadnice hajzlíku jako důkaz je samozřejmostí. Navíc vaše jméno na našem autě a taky od nás dostanete originální placku s naším logem. + Ampulka s pískem.

Počet dostupných odměn: 99/100

Nelze podpořit
1 000 Kč

Benzínová poukázka

Nejméně nápadná, ale nejvíce potřebná podpora, která nám naplní nádrž i ústa díky. Podle naplnění nádrže se bude rozhodovat, jak daleko budeme putovat. A my pojedeme klidně až do Vladivostoku. Od nás dostanete skvělou placku, DVD s filmem, kamínek z Kazbegu, písek z Aralského jezera a ještě vám pošleme pohled s díky. Vaše jméno na našem autě a titulek v dokumentu.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 500 Kč

Ruské poblouznění

Přivezeme vám papírový ubrousek se zaručeně pravým otiskem rtů krásné ruské ženy. Nebude chybět ani její telefonní číslo! Ovšem její zájem o vás už zaručit nemůžeme. V případě zájmu některé ženy, můžeme sehnat číslo na ruského muže. V tomto případě ale nemůžeme slíbit onen otisk rtů...
Dále vaše jméno na našem autě i v titulku dokumentu. Taky od nás dostanete originální placku s logem a DVD s filmem.

Počet dostupných odměn: 20/20

Nelze podpořit
2 000 Kč

Artefakt

Náš další cíl je přivést artefakty (věci s příběhem), které nějakým způsobem ovlivnili naši cestu. Ke každému doložíme krátký příběh, jak jsme k němu přišli a jak zásadně ovlivnili náš život či cestu. Pokud by jste měli konkrétní přání, pokusíme se jej splnit.
Od nás dostanete: Vaše jméno na našem autě i v titulcích dokumentu. DVD s dokumentem, placka s logem, Kamínek z Kazbegu, písek z Aralského jezera a pošleme vám krásný pohled.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
5 000 Kč

Potisk na autě

Vaše podpora nejvyšší úrovně. Vaše jméno či jméno vaší firmy si rádi dáme ve velké velikosti na auto a postaráme se o propagaci na naší cestě. Samozřejmostí jsou artefakty, placka, kamínek z Kazbegu, pohled, písek z Aralského jezera a poděkování v dokumentu. Pošleme vám DVD s dokumentem i natočené osobní poděkování.

Počet dostupných odměn: 15/15

Nelze podpořit