Brigita & Štěpán: nahrávání 2 písniček - crowfunding kampaň

Novinky - Brigita & Štěpán: nahrávání 2 písniček

Brigita & Štěpán, folkové duo. Tvoříme, koncertujeme a chystáme se nahrát vlastní písničky. Nahrajte je s námi!

Hudba

5 dnů do konce projektu B&Š na Startovači!

Milí Startovači a příznivci B&Š, jak to tak vypadá, budeme nahrávat naši první EP desku!! První cíl - "vybrat částku 20 000 Kč na 2 písničky" jsme společně dokázali uskutečnit za 5 dnů. Druhý cíl "40 000 Kč na 4-5 písniček pro tvorbu EP desky" pomalu dosahuje svého naplnění! Jsme moc rádi, že nás podporujete v takové míře! 5 dnů do konce projektu B&Š na Startovači! Obrázek

Do 40 000 Kč ještě pár kaček schází, a protože zbývá posledních pár dnů do ukončení projektu, udělali jsme pár změn v odměnách:

1. "Akustický koncert B&Š u vás doma" - dříve 3000 Kč a teď za 2000 Kč - je tam jen jeden, tak ať vám ho nikdo nevyfoukne :-)

2. „Podepsané CD s věnováním a nahranými písničkami“ a „Zaslání písniček Čaj a Korálky online“ a také „Balíček B&Š“ – všem, kteří doposud přispěli a vybrali si jednu z těchto odměn, v případě vybrání 40 000 Kč nepošleme CD jen s písničkami Čaj a Korálky, ale rovnou celou EP desku s našimi 4-5 písničkami! Ti, kteří by měli také zájem mít naši EP desku doma – tyto odměny jsou stále k dispozici!

Další odměny? Červené korálkové náušnice jsou fuč, ale je-li zde někdo, kdo si na vlastnoručně vyrobené náušnice od B&Š pomýšlel a nestihl to, nechť se přihlásí a tuto odměnu v hodnotě 200 Kč rádi přidáme.

Náušnice, trsátko v logem B&Š, lístky na koncert, EP deska, Balíček B&Š nebo třeba hrnek na čaj s logem B&Š a další odměny, to vše vám můžeme nabídnout. Napište si a mi přidáme! Napište i odměny, které nás nenapadly a vám zde schází. Fantazii se meze nekladou - pozn. - ale žádný sprosťárny :-)
.
40 000 Kč se může zdát jako neskromná částka, ale nahlédněte, do čeho všeho bychom tuto částku investovali - nahrávání ve studiu 4-5 písniček + náklady spojené s vytvořením projektu na Startovači + procenta odváděna Startovači + booklet na EP desku + křest EP desky a další.

Hurá na EP desku!! Děkujeme Vám všem! B&Š :-)

Zpět na výpis