Brigita & Štěpán: nahrávání 2 písniček - crowfunding kampaň

Novinky - Brigita & Štěpán: nahrávání 2 písniček

Brigita & Štěpán, folkové duo. Tvoříme, koncertujeme a chystáme se nahrát vlastní písničky. Nahrajte je s námi!

Hudba
Milí Startovači a příznivci B&Š, jak to tak vypadá, budeme nahrávat naši první EP desku!! První cíl - "vybrat částku 20 000 Kč na 2 písničky" jsme společně dokázali uskutečnit za 5 dnů. Druhý cíl "40 000 Kč na 4-5 písniček pro tvorbu EP desky" pomalu dosahuje svého naplnění! Jsme moc rádi, že nás podporujete v takové míře! 5 dnů do konce projektu B&Š na Startovači! Obrázek

Do 40 000 Kč ještě pár kaček schází, a protože zbývá posledních pár dnů do ukončení projektu, udělali jsme pár změn v odměnách:

1. "Akustický koncert B&Š u vás doma" - dříve 3000 Kč a teď za 2000 Kč - je tam jen jeden, tak ať vám ho nikdo nevyfoukne :-)

2. „Podepsané CD s věnováním a nahranými písničkami“ a „Zaslání písniček Čaj a Korálky online“ a také „Balíček B&Š“ – všem, kteří doposud přispěli a vybrali si jednu z těchto odměn, v případě vybrání 40 000 Kč nepošleme CD jen s písničkami Čaj a Korálky, ale rovnou celou EP desku s našimi 4-5 písničkami! Ti, kteří by měli také zájem mít naši EP desku doma – tyto odměny jsou stále k dispozici!

Další odměny? Červené korálkové náušnice jsou fuč, ale je-li zde někdo, kdo si na vlastnoručně vyrobené náušnice od B&Š pomýšlel a nestihl to, nechť se přihlásí a tuto odměnu v hodnotě 200 Kč rádi přidáme.

Náušnice, trsátko v logem B&Š, lístky na koncert, EP deska, Balíček B&Š nebo třeba hrnek na čaj s logem B&Š a další odměny, to vše vám můžeme nabídnout. Napište si a mi přidáme! Napište i odměny, které nás nenapadly a vám zde schází. Fantazii se meze nekladou - pozn. - ale žádný sprosťárny :-)
.
40 000 Kč se může zdát jako neskromná částka, ale nahlédněte, do čeho všeho bychom tuto částku investovali - nahrávání ve studiu 4-5 písniček + náklady spojené s vytvořením projektu na Startovači + procenta odváděna Startovači + booklet na EP desku + křest EP desky a další.

Hurá na EP desku!! Děkujeme Vám všem! B&Š :-)

Ahoj Startéři, hlásíme, že se nám to podařilo! Brigita se Štěpánem budou nahrávat ve studiu 2 vlastní písničky „Čaj“ a „Korálky“. Velký dík patří vám Startérům, kteří jste posílali penízky, a také vám Startérům, kteří jste sdíleli a sledovali naše příspěvky. Brigita & Štěpán na Startovači dosáhli 100%!!! Juchůů :-) Obrázek

  

Nečekali jsme, že se nám podaří vybrat částku 20 000Kč v tak neuvěřitelně krátké době.

Je to méně než 5 dnů! 

 

Zaskočilo nás to a my si teď klademe otázku: „Co dál?“

Máme před sebou ještě dalších 25 dnů do skončení našeho projektu na Startovači.

Obracíme se tedy opět na vás – za 5 dnů se nám společně podařilo vybrat 20 000 Kč. Půjdeme dál? Zkusíme přesáhnout hranici 100% a natočíme ještě další písničky? Máme jich spoustu!

Co kdybychom měli CD o více písničkách?

Pište nám svoje názory, komentáře, nápady.

Pokud do toho půjdete s námi, věřte, že to bude stát za to!

 

Děkujeme vám všem za podporu!!

Brigita & Štěpán

 

Zdravíme všechny, jsme na úspěšné cestě dosáhnout 100% na Startovači s projektem: "Brigita & Štěpán: nahrávání 2 písniček". S Vaší podporou se nám možná podaří vybrat o něco více peněz, které budeme moci využít na další náklady spojené s natáčením klipů a budoucím koncertováním. Jsme na dobré cestě Obrázek

Dokonce jsme pro Vás přidali další Balíček B&Š II. a další 3 kusy Vlastnoručně vyrobených náušnic z červených korálků II., protože se překvapivě vše prodalo. Chcete se s nimi také pyšnit? 
Moc nás těší Váš zájem, vážíme si jej a doufáme, že neskončí.

A to vše jen díky vám, Startérům!

Budeme moc rádi, když o nás povíte svým blízkým, kolegům a známým, kteří by nás chtěli také ještě podpořit nebo chtěli přijít na naše koncerty. Jeden z nejbližších je 29. 3. v Malostranské besedě.

Krásný den,
Brigita & Štěpán

Email: info@brigitaastepan.cz
Web: brigitaastepan.cz
Facebook: facebook.com/brigitaastepan
Startovač: http://startovac.cz/projekty/brigita-stepan-nahravani-2-pisnicek
Youtube: http:/youtube.com/brigitaastepan
Bandzone: http://bandzone.cz/brigitaastepan