Brewman in Brno! - crowfunding kampaň

Brewman in Brno!

K příležitosti 10. ročníku parkour jamu v Brně bychom chtěli proplatit cestu zahraničním hostům z týmu Brewman.

Ostatní

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

CZ: Parkourový jam v Brně letos slaví 10. ročník a k té příležitosti bychom na něm chtěli mít zahraniční hosty. A protože máme rádi kluky z Brewmanů, kteří jsou v parkourové komunitě pojmem a se kterými navíc máme dobré vztahy, rozhodli jsme se pro ně :)

EN: Parkour Jam Brno celebrates 10th anniversary this year and we would like to have an international guests on it. We decided for guys from Brewman team because they're well known amongst parkour community and we have a good relationship with them!


O akci / About the Event

CZ: Akce je volně přístupná a určená pro kohokoliv, kdo má zájem o parkour. Od roku 2010 ji neziskově pořádáme jako prostor pro společný trénink a příležitost vzájemně se něco naučit. Součástí programu bude jak volný trénink, tak bezplatné vedené workshopy, které by měli na starost právě kluci z Brewmanů.

Protože je akce nezisková a chceme, aby byla přístupná pro všechny i nadále, založili jsme tuto kampaň s cílem vybrat peníze skrze dobrovolníky.

EN: The jam is free of entry and is for everyone involved in parkour or even for people who would like to try it. The first year happened in 2010 and since that time we are making these jams as non-profit venues for parkour community and public. The program will include both open training and organised workshops from the Brewman guys among with other renowned czech parkour coaches.

Because we wanted to make the event non-profit even this year, we decided to start this campaign to raise money through volunteers.

Video z 8. ročníku od In Motion / Video from 8th year from team In Motion

.

Finanční cíle / Money goals

Cíle jsou nastavené tak, aby zahrnuly náklady spojené s odměnami (výroba triček atd.)
The goals are set to include the amount we need to spend on rewards (t-shirts etc.)

 

1. Dva Pivovarníci / Two Brewman - 8 500 Kč / 340 €

Nejmenší možná částka pro proplacení cesty dvěma z šesti možných členů týmu Brewman.
-
The least possible amount for covering the travel for two out of six possible Brewman guys.

 

2. Tři Pivovarníci / Three Brewman - 13 000 Kč / 520 €

Druhá možná částka s proplacením cesty třema Brewmanům.
-
The second possible amount which would allow us to cover travel for three guys!

 

3. Čtyři Pivovarníci se sudy! / Four Brewman with kegs! - 17 300 Kč / 690 €

Další možná částka by umožnila proplatit cestu 4 Brewmanům!
-
The next goal would allow us not only to cover travel expenses for 4 Brewman guys.

 

4. Bylo jich pět / Five Star Brewman - 22 000 Kč / 870 €

Předposlední částka by nám kromě cestovného umožnila klukům proplatit i jídlo.
-
Five guys from Brewman team with whole travel and food covered!

 

5. Dopiju a jdu! / Hold my beer, I can do this! - 26 000 Kč / 1040 €

Sestava všech šesti dostupných členů (Sam Sutherland, Luke Stones, Joe Alvey, Aiden Knox, Seb Koci a Hector Pitt) s příplatkem na jídlo, spaní a zavazadla navíc pro fototechniku.
-
The highest amount would cover travel, food and also extra luggage for film equipment, making not only all six team members available to come, but also to make a video out of the event!

 

Jak nás podpořit? / How to support us?

CZ: Nejlepším způsobem odměn pro obě strany je zaplatit vstup na večerní trénink v In Motion Academy, kde 2/3 z příspěvku putují na financování Brewmanů. Další možností je zakoupení jamového trička. Vám zůstane hezká památka, nám umožní vybrat peníze. Pokud nemáte zájem ani o jedno a přesto chcete přispět, připravili jsme pro Vás možnost příspěvku bez nároku na odměnu.

EN: The first way how to support us is to pay for the evening training and sleepover in In Motion Academy, where 2/3 of the amount goes for the Brewman guys! Another possibility is to buy jam t-shirts which would allow you to have something as a memory. You can also combine these two together for a reduced price.

 

1. Parkour Night v In Motion Academy / Parkour night in In Motion Academy

CZ: In Motion Academy v Brně je aktuálně největší a nejmodernější parkourovou halou v ČR. Zahrnuje jak členité prostory pro parkour, tak i odpruženou podlahu, trampolínu a molitanovou jámu. Vstup s přespáním je možný od 14 let.

EN: The In Motion Academy in Brno is the biggest parkour gym in Czech by this date. It includes both diverse part of obstacles for parkour and spring floor, trampoline and foam pit for acrobatics. The entry is possible for 14+ years old.

 

2. Jamové tričko / Jam t-shirt

CZ: Brněnský jam byl v Česku první, který odstartoval trend triček z akcí. Letošní design k 10. výročí dělal zkušený grafik Rax, který se podílel na prvních populárních designech. Trička jsou dostupná ve čtyřech barvách a ve velikostech S, M, L, XL a XXL.

EN: Brno jam was the first parkour event in Czechia which started the trend of tematic t-shirts. The anniversary design was made by renowned designer Rax, which designed the first popular t-shirts back in 2012, 13 and 14. The t-shirts are available in four different colours and in sizes S, M, L, XL and XXL.

 

3. Parkour night a jamové tričko / Parkour night & jam t-shirt

CZ: Kombinace tréninku a přespání v hale a jamového trička za zvýhodněnou cenu. Doporučujeme!
EN: The combination of both training and sleepover in parkour gym and the jam t-shirt. Recommended!

 

Další info / Additional information

CZ: Hlavními partnery akce jsou parkourová značka Heartcore, která zároveň garantuje kvalitu jamových triček a parkourová hala In Motion Academy, ve které se uskuteční večerní trénink a kde bude možnost přespání na závěr jamu.

Program události bude průběžně doplňován na facebookové události: https://www.facebook.com/events/309997676281118/

EN: The general partner of the venue is parkour brand Heartcore, which guarantees the quality of t-shirts and parkour gym In Motion Academy, which will be hosting evening training and sleepover in the end of the jam.

Actual information will be listed on facebook event:
https://www.facebook.com/events/309997676281118/

Děkujeme a budeme se na Vás těšit!
Thank you, we are looking forward to see you!

Za Heartcore

Pavel 'Darks' Petržela

Co si o tomto projektu myslíte?