BOLEK - DEBUTOVÉ CD 100% LIVE - crowfunding kampaň

BOLEK - DEBUTOVÉ CD 100% LIVE

Bolek - vsetínský, regionálně národní, potulný hudebník. Pomozte mi prosím splnit sen - natočit první autorské CD. Předem VELKÉ díky za podporu. Bo)

Hudba
BOLEK - DEBUTOVÉ CD 100% LIVE

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

 

Nově vznikající autorské CDčko s názvem 100% LIVE, na kterém se budete podílet i VY bude obsahovat 12 písní o holkách, muzice a životě.

Všechny texty písní jsem napsal v češtině, aby byly snadno poslouchatelné a srozumitelné.
Na desce najdete veselé a zapamatovatelné melodie, které Vám zvednou náladu, a nebo Vás vtáhnou do pohodové a klidné atmosféry.

Deska obsahuje hlavně písničky a příběhy, které v současné populární hudbě postrádám. Deska bude hudebně pestrá, ale kompaktní.

Natáčí se ve vsetínském studiu WAHLS Records, pod vedením zkušených mistrů zvuku Dušana Trličíka a Karla Hajdíka, kteří jsou také aktivní muzikanti. Jejich pohled na hudbu je citlivý, originální avšak přesně vystihují náladu písní.

CD bude dokončeno v dubnu roku 2021 a bude pokřtěno v Radegastovně U LVA Ryze hořkou 12, kde jsem jako sólový muzikant začínal na stole.

Věřím, že Vás chytlavé melodie a texty dostanou na první dobrou.

Bo)

___________________________________________________

Od přírody, narození a "přirození" jsem velmi veselý člověk. Kdo mě zná, tak by si stěží pomyslel, že jsem i docela stydlivý a nerad se předvádím. Zvlášť, když se mám prezentovat sám za sebe.

Proto jsem se po několika letech odhodlal překonat stud a začal psát vlastní texty a melodie. Často jsem vedl rozhovory s významným a celorepublikově uznávaným kytaristou a muzikatem Honzou Žambochem, který mi dal několik rad a nakopl mě k psaní textů a melodií.

Jednoduše jít s vlastní kůži na trh. Jelikož večírky, na kterých hrávám jsou opředeny výbornou a bouřlivou atmosférou, ale prezentuji ve svém podání písně jiných interpretů. 

S vlastní tvorbou je to však jiná disciplína. Ještě před jarním covidovém turné live streamů proti trudnomyslnosti, jsem začal na svatbách, večírcích a koncertech testovat vlastní písně. Setkal jsem se s pozitivními reakcemi a proto jsem se rozhodl pro vydání CD. Výsledek si můžete poslechnout na vlastní uši.

 

___________________________________________________

 

Z prvopočátku jsem chtěl desku vydat ze svých zdrojů, nicméně COVID a lockdown mě zasáhl stejně jako všechny umělce. Ze dne na den, v podstatě z hodiny na hodinu jsem se ocitl bez příjmů. 

Našetřené peníze na natáčení jsem použil na chod domácnosti, abych zajistil rodinu.

Rozhodl jsem se tedy využít pomoci Vás fanoušků, přátel a STARTOVAČE, abych dokončil rozdělanou práci v nahrávacím studiu a kulturu Vám přinesl v podobě malé kulaté věci zvané CDčko.

 

Věřím, že společnými silami to zvládneme.

Předem Vám děkuji za podporu.

podpis

 

Níže Vám přináším report ze studia a také fotky odměn.

Samozřejmě Vás neminou novinky a aktuality.

 

FOTKY

Studio Bolek režie

Trocha fotek ze studia WAHLS Records.

 

Karel

Kritický poslech a porada co dál... Karel Hajdík v akci.

Kytary

Základ je neustále ladit, ladit a ladit...

vino

Ladit nejen nástroje, ale i naladit se na správnou notu. Oblíbené Dušanovo z Jižní Moravy.

 

Trocha ochutnávky odměn, za Váš příspěvek.

kšilt

Kšiltovka SNAP BACK s výšivkou logo Bolka

ponožky

Ponožky z valašské firmy Knebl ponožky. V dárkové krabičce a ve dvou velikostech. Menší 35 - 41 a 42 - 46

 

triko

Triko, nejen na spaní bude v černé barvě s bílým logem.

kalhotky

Pro fanynky, značkové kalhotky Victoria´s Secret, v limitované edici 10 ks, s potiskem Bo)

Co si o tomto projektu myslíte?