Boj o Evropské zlato! - crowfunding kampaň

Boj o Evropské zlato!

Jsme mažoretky z Hlučína. Parta, která má mnoho snů. Spoustu z nich jsme si již dokázaly splnit. Ale teď máme jeden obrovský! Mistrovství Evropy 2018.

Umění

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Neopakovatelné zážitky, vzpomínky, ale hlavně cenné kovy z Mistrovství Evropy. To vše si chceme v červnu odvést z chorvatské Crikvenice. Loni jsme se kvůli vysokým nákladům ME nezúčastnily i přes to, že jsme postoupily s třinácti choreografiemi. Letos jsme se rozhodly to nevzdat! Trénujeme poctivě, ale jediné, co nám chybí ke splnění snu je právě vaše pomoc. 

Pomozte mažoretkám MK Ballerisimo z Hlučína reprezentovat Českou republiku na tak prestižní soutěži!

_DSC0269-1.jpg

 Moderní mažoretkový sport
Mažoretkový sport je jedinečným sportem - nezahrnuje totiž jen práci s hůlkou, ale také gymnastiku, balet, výrazový tanec, práci s náčiním pompom - třásně a mnoho dalšího. Účastníme se pohárových soutěží, ale také soutěží, jako je Mistrovství České republiky, či Mistrovství Světa. Mažoretkový sport je jedinečný. Již dávno není jen o pochodování a točení s hůlkou. Mažoretky zařazují do svých tréninkových programů i hodiny baletu, gymnastiky, tance a pohybové průpravy.

Jsme jedna velká rodina
Jmenujeme se Ballerisimo. Náš tým není jen pouhým sportovním oddílem. Do naší činnosti vkládáme naše srdce. Jsme pro sebe nejen druhou rodinou, ale hlavně oporou a podporou. Pro většinu z nás je Ballerisimo hlavní náplní našeho života. Je to něco, co nás naplňuje a pro co žijeme. I přesto, že historie našeho klubu není příliš dlouhá (fungujeme od roku 2015), sbíráme jedno ocenění za druhým. V našem oddíle nás tančí už devadesát. Nejmladší členka má pouhé tři roky. Náš oddíl je rozdělen do pěti kategorií. Máme malé littlekadetky (4-7 let), které se pyšní zlatou medailí z Mistrovství ČR 2017, kadetky (8-11 let), které jsou rozděleny dle výkonnosti na skupinu A a B, dále juniorky (12-15 let) a nejstarší seniorky (15-26 let). Trénujeme 2-5x týdně, ale některé z nás jsou v tělocvičně i 7 týdně. Chceme na sobě pracovat co nejčastěji, abychom si mohly plnit sny a radovat se z medailí. 

18767415_1687371561558070_8363097082111630032_n.jpg

_DSC1083-1.jpg

Věříme, že se díky vaší pomoci i náš největší letošní sen stane skutečností!

,,Tanec v srdci, srdce v Ballerisimu".

D Ě K U J E M E !
Vaše Ballinky ♥

Co si o tomto projektu myslíte?