Boj o Evropské zlato! | crowdfunding kampaň

Boj o Evropské zlato!

Jsme mažoretky z Hlučína. Parta, která má mnoho snů. Spoustu z nich jsme si již dokázaly splnit. Ale teď máme jeden obrovský! Mistrovství Evropy 2018.

Umění

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Neopakovatelné zážitky, vzpomínky, ale hlavně cenné kovy z Mistrovství Evropy. To vše si chceme v červnu odvést z chorvatské Crikvenice. Loni jsme se kvůli vysokým nákladům ME nezúčastnily i přes to, že jsme postoupily s třinácti choreografiemi. Letos jsme se rozhodly to nevzdat! Trénujeme poctivě, ale jediné, co nám chybí ke splnění snu je právě vaše pomoc. 

Pomozte mažoretkám MK Ballerisimo z Hlučína reprezentovat Českou republiku na tak prestižní soutěži!

_DSC0269-1.jpg

 Moderní mažoretkový sport
Mažoretkový sport je jedinečným sportem - nezahrnuje totiž jen práci s hůlkou, ale také gymnastiku, balet, výrazový tanec, práci s náčiním pompom - třásně a mnoho dalšího. Účastníme se pohárových soutěží, ale také soutěží, jako je Mistrovství České republiky, či Mistrovství Světa. Mažoretkový sport je jedinečný. Již dávno není jen o pochodování a točení s hůlkou. Mažoretky zařazují do svých tréninkových programů i hodiny baletu, gymnastiky, tance a pohybové průpravy.

Jsme jedna velká rodina
Jmenujeme se Ballerisimo. Náš tým není jen pouhým sportovním oddílem. Do naší činnosti vkládáme naše srdce. Jsme pro sebe nejen druhou rodinou, ale hlavně oporou a podporou. Pro většinu z nás je Ballerisimo hlavní náplní našeho života. Je to něco, co nás naplňuje a pro co žijeme. I přesto, že historie našeho klubu není příliš dlouhá (fungujeme od roku 2015), sbíráme jedno ocenění za druhým. V našem oddíle nás tančí už devadesát. Nejmladší členka má pouhé tři roky. Náš oddíl je rozdělen do pěti kategorií. Máme malé littlekadetky (4-7 let), které se pyšní zlatou medailí z Mistrovství ČR 2017, kadetky (8-11 let), které jsou rozděleny dle výkonnosti na skupinu A a B, dále juniorky (12-15 let) a nejstarší seniorky (15-26 let). Trénujeme 2-5x týdně, ale některé z nás jsou v tělocvičně i 7 týdně. Chceme na sobě pracovat co nejčastěji, abychom si mohly plnit sny a radovat se z medailí. 

18767415_1687371561558070_8363097082111630032_n.jpg

_DSC1083-1.jpg

Věříme, že se díky vaší pomoci i náš největší letošní sen stane skutečností!

,,Tanec v srdci, srdce v Ballerisimu".

D Ě K U J E M E !
Vaše Ballinky ♥

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 90 700 Kč (100 %)
  • 100 %
  • 90 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 100 Startérů

Autor projektu

Karin Wronová - obrázek
  • projekt od Karin Wronová
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

150 Kč

Jen tak pro radost

Zaujaly jsme vás a chcete nás jen tak podpořit v našem snu? Děkujeme! :-)

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
200 Kč

2 Originální náramky

Přispěj 200,-Kč a získej originální náramky naší mažoretkové rodiny. Děkujeme!
Náramky

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
250 Kč

Připínací placka

Pokud nám přispěješ 250,- Kč, rády Ti zašleme naši skvělou placku, kterou si můžeš kamkoliv připnout a ozdobit si tak svůj batoh, tašku, nebo oblečení!
Placka

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
350 Kč

Fotografie týmu s věnováním

Přispěj 350,- Kč a můžeš se těšit na originální fotku našeho týmu z nové oddílové kolekce 2018 od profesionální fotografky našeho týmu. Samozřejmě nebude chybět ani věnování!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 000 Kč

Originální tričko

Pokud nám přispěješ 1.000,- Kč, máme pro tebe připraveno originální tričko jako dárek.
Nezapomeň nám napsat velikost trička.
Tričko

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
1 600 Kč

Mažoretková hůlka s věnováním

Pokud nám přispěješ touto částkou, získáš od nás jako dárek pravou twirlingovou hůlku. Přesně takovou, s jakou soutěžíme. A nebude chybět ani věnování přímo na hůlce!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
2 000 Kč

Stylová výbava

Přispěj nám rovné dva tisíce a získáš od nás stylovou výbavu! Balíček obsahuje šátek, placku, náramek a fotku s věnováním v originálním rámečku. To vše pro Tebe!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
5 000 Kč

Uveřejnění loga všude kde se dá

Za příspěvek 5 000,- uveřejníme Tvé logo na našich webových stránkách, na našem facebooku a instagramu. Vážíme si podpory a děkujeme!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit