Boj o Evropské zlato! | crowdfunding kampaň

Boj o Evropské zlato!

Jsme mažoretky z Hlučína. Parta, která má mnoho snů. Spoustu z nich jsme si již dokázaly splnit. Ale teď máme jeden obrovský! Mistrovství Evropy 2018.

Umění

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Neopakovatelné zážitky, vzpomínky, ale hlavně cenné kovy z Mistrovství Evropy. To vše si chceme v červnu odvést z chorvatské Crikvenice. Loni jsme se kvůli vysokým nákladům ME nezúčastnily i přes to, že jsme postoupily s třinácti choreografiemi. Letos jsme se rozhodly to nevzdat! Trénujeme poctivě, ale jediné, co nám chybí ke splnění snu je právě vaše pomoc. Cesta do Chorvatska je pro 50 talentovaných mažoretek finančně velmi nákladná...

Pomozte mažoretkám MK Ballerisimo z Hlučína reprezentovat Českou republiku na tak prestižní soutěži!

V sezóně 2017 se nám podařilo probojovat až na Mistrovství Světa v mažoretkovém sportu do Prahy, odkud jsme dovezly bronzové medaile a titul II.Vicemistryně světa. Z finále Mistrovství ČR jsme navíc přivezly mnoho medailí. Navíc jsme se probojovaly až na Evropský šampionát. Mistrovství Evropy, které se každoročně koná v Chorvatské Crikvenici, jsme se ale bohužel nemohly zúčastnit, protože by pro nás byla cesta finančně nákladná. Letos ale již od září usilovně trénujeme 5x týdně naše choreografie a tentokrát jsme se rozhodly to nevzdat a bojovat. Máme jeden velký společný sen a tím je účast na tak prestižní soutěži, jako je právě Mistrovství Evropy v mažoretkovém sportu. Jsme jen obyčejná parta holek s neobyčejným talentem, odhodláním a chutí reprezentovat sebe, naše město Hlučín a taky naši zemi na tak významné soutěži. Víme jistě, že by to pro nás byl největší zážitek za celou dobu naší existence.

_DSC0269-1.jpg

 Moderní mažoretkový sport
Mažoretkový sport je jedinečným sportem - nezahrnuje totiž jen práci s hůlkou, ale také gymnastiku, balet, výrazový tanec, práci s náčiním pompom - třásně a mnoho dalšího. Účastníme se pohárových soutěží, ale také soutěží, jako je Mistrovství České republiky, či Mistrovství Světa. Mažoretkový sport je jedinečný. Již dávno není jen o pochodování a točení s hůlkou. Mažoretky zařazují do svých tréninkových programů i hodiny baletu, gymnastiky, tance a pohybové průpravy.

Jsme jedna velká rodina
Jmenujeme se Ballerisimo. Náš tým není jen pouhým sportovním oddílem. Do naší činnosti vkládáme naše srdce. Jsme pro sebe nejen druhou rodinou, ale hlavně oporou a podporou. Pro většinu z nás je Ballerisimo hlavní náplní našeho života. Je to něco, co nás naplňuje a pro co žijeme. I přesto, že historie našeho klubu není příliš dlouhá (fungujeme od roku 2015), sbíráme jedno ocenění za druhým. V našem oddíle nás tančí už devadesát. Nejmladší členka má pouhé tři roky. Náš oddíl je rozdělen do pěti kategorií. Máme malé littlekadetky (4-7 let), které se pyšní zlatou medailí z Mistrovství ČR 2017, kadetky (8-11 let), které jsou rozděleny dle výkonnosti na skupinu A a B, dále juniorky (12-15 let) a nejstarší seniorky (15-26 let). Trénujeme 2-5x týdně, ale některé s nás jsou v tělocvičně i 7 týdně. Chceme na sobě pracovat co nejčastěji, abychom si mohly plnit sny a radovat se z medailí. 

18767415_1687371561558070_8363097082111630032_n.jpg

Úspěšná sezóna 2017
I přes to, že byla uplynulá sezóna teprve naší druhou v pořadí, dokázaly jsme získat první odměny za naši dřinu a snahu. Mezi ty nejlepší chvíle patří Mistrovství ČR mažoretek v Opavě, odkud jsme si přivezly 3 zlaté, stříbrnou a bronzovou medaili. Z Finále MČR v Karviné si naše nejmladší naděje odvezly zlatou, stříbrnou a bronzovou placku. Bylo to pro nás neskutečné. Samy jsme nevěřily tomu, kam jsme se za dva roky dostaly. To ale nebylo zdaleka vše. Po úspěšném startu na Grand prix jsme měly opět nejen na krku cenné zlaté medaile, ale také postup na Mistrovství Světa 2017 do Prahy. A z této velké soutěže jsme si přivezly náš zatím nejcennější kov - bronzové medale a titul II. Vicemistryně světa pro rok 2017. A málem bychom zapomněly na den, kdy nás město  Hlučín ocenilo na radnici za naše úspěchy a reprezentaci našeho města.

Opravdový tým s velkým srdcem
Co pro nás znamenají chvíle strávené spolu, to se dá jen těžko popsat. Pravidelně 2x do roka jezdíme na soustředění - v lednu na zimní a v srpnu na týdenní letní sportovní soustředění. Zde si užíváme nejen mnoho legrace, ale taky pořádně makáme, abychom byly ještě lepší, než jsme. Není to ale jen o dřině. Společně pořádáme mnoho výletů. Trenérky nás vezmou třeba do ZOO, na bazén, nebo do jump parku. To máme moc rády! Tyto výlety jsou pro nás chvílemi, kdy můžeme strávit čas nekonečnou zábavou a povídáním si. Cesty autobusem nás moc baví. V tu chvíli se proměníme z mažoretek na zpěvačky a spolu si to užíváme. Víme jistě, že z cesty do Chorvatska bychom měly obrovský zážitek :-).

_DSC1083-1.jpg

Proč přispět právě nám? Jsme "jen" mažoretky?...
Známe mnoho lidí, kteří si myslí, že jen točíme hůlkou a pochodujeme. Umíme toho ale mnohem více. Vždy jednou týdně máme taneční tréninky, kde se učíme baletní základy. V našem oddíle máme kromě trenérek mažoretek i trenérku na balet, gymnastiku a společenský tanec. Neučíme se tak jenom pracovat s hůlkou nebo třásněmi, ale makáme na sobě i v taneční oblasti. Tyto nové prvky se snažíme zařazovat do svých choreografií a dělat je moderní a zajímavé. 

Mnoho holek, které k nám přišly z jiných oddílů, říká, že by už jinam nešly. Je to proto, že se snažíme, abychom byly jiné než ostatní. Chceme nejen vyhrávat, ale také být pro sebe oporou.  Vytvářet si společně prostor a jakési místo, kde každý každému rozumí. Hlavní je mít se rádi. Naši rodiče nás v tomto krásném sportu podporují a trenérky jsou naše druhé maminky. Můžeme se jim svěřit s čímkoliv, protože nám vždy poradí a pomohou. Nejen v mažoretkovém světě. Našim mottem je věta: ,,Tanec v srdci, srdce v Ballerisimu." Tento slogan snad nejlépe vystihuje to, jak úžasná jsme parta kamarádek.

 Pomozte nám dostat se blíže k našemu snu. Jakýkoliv příspěvek je pro nás krok dopředu, každou částkou jsme blíže k našemu snu. A slibujeme, že pokud se Mistrovství  Evropy budeme moci zúčastnit, budeme trénovat ještě 2x více, abychom v Chorvatsku vybojovaly cenné medaile a tituly. Uděláme vše pro to, abyste mohli hrdě říct: ,,To jsou ty holky, kterým jsme my pomohli k jejich úspěchu !" :-) 

_DSC0762-1.jpg

_DSC0092-1.jpg

 

Finanční rozpočet na Mistrovství Evropy Chorvatsku v Crikvenici
Soutěže se zúčastní 50 mažoretek. Termín ME 13. - 17. 6. 2018

Náklady na dopravu: 65.000,- Kč
Náklady na ubytování: cca 50.000,- Kč (cena se může zvýšit).
Celkem v hotelu strávíme 4 noci.
Dále je nutné připočítat náklady na stravu (plná penze), které nám ještě nejsou známy. 
Náklady na startovné cca 20.000,- Kč. Startovné ještě nemůžeme přesně vypočítat, protože nám nejsou známy poplatky pro rok 2018. Náklady na startovné se tedy mohou ještě navýšit.
Mezi další výdaje patří náklady na týmové oblečení - trička a kraťasy (cca 15.000,- Kč). 

 

Z požadované částky 90.000,- Kč, o kterou žádáme, bychom
pokryli náklady na dopravu autobusem a část nákladů na ubytování. 

Bez názvu.jpg

Závěrem naší prezentace bychom vám rádi poděkovali za jakoukoliv pomoc s realizací našeho snu. Pomoci můžete přímo finančním příspěvkem nebo také sdílením na všech sociálních sítích. Nebo kombnací obou variant :-). V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat. 

Věříme, že se díky vaší pomoci i náš největší letošní sen stane skutečností!
,,Tanec v srdci, srdce v Ballerisimu".

D Ě K U J E M E !
Vaše Ballinky ♥

Co si o tomto projektu myslíte?

Autor projektu

Karin Wronová - obrázek
  • projekt od Karin Wronová
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

150 Kč

Jen tak pro radost

Zaujaly jsme vás a chcete nás jen tak podpořit v našem snu? Děkujeme! :-)

Počet odměn není omezen

200 Kč

2 Originální náramky

Přispěj 200,-Kč a získej originální náramky naší mažoretkové rodiny. Děkujeme!
Náramky

Počet odměn není omezen

250 Kč

Připínací placka

Pokud nám přispěješ 250,- Kč, rády Ti zašleme naši skvělou placku, kterou si můžeš kamkoliv připnout a ozdobit si tak svůj batoh, tašku, nebo oblečení!
Placka

Počet odměn není omezen

350 Kč

Fotografie týmu s věnováním

Přispěj 350,- Kč a můžeš se těšit na originální fotku našeho týmu z nové oddílové kolekce 2018 od profesionální fotografky našeho týmu. Samozřejmě nebude chybět ani věnování!

Počet odměn není omezen

600 Kč

Poděkování na oficiálních stránkách týmu

Pokud nám pomůžeš částkou 600,- Kč, můžeš se těšit na poděkování na našich oficiálních webovkách.
Děkujeme a vážíme si Tvé pomoci!

Počet odměn není omezen

1 000 Kč

Originální tričko

Pokud nám přispěješ 1.000,- Kč, máme pro tebe připraveno originální tričko jako dárek.
Nezapomeň nám napsat velikost trička.
Tričko

Počet odměn není omezen

1 600 Kč

Mažoretková hůlka s věnováním

Pokud nám přispěješ touto částkou, získáš od nás jako dárek pravou twirlingovou hůlku. Přesně takovou, s jakou soutěžíme. A nebude chybět ani věnování přímo na hůlce!

Počet odměn není omezen

2 000 Kč

Stylová výbava

Přispěj nám rovné dva tisíce a získáš od nás stylovou výbavu! Balíček obsahuje šátek, placku, náramek a fotku s věnováním v originálním rámečku. To vše pro Tebe!

Počet odměn není omezen

3 000 Kč

Děkovné video

Natočíme pro Tebe děkovné video, ve kterém uvidíš i naši reprezentaci na Mistrovství Evropy! Za příspěvek Ti děkujeme!

Počet odměn není omezen

5 000 Kč

Uveřejnění loga všude kde se dá

Za příspěvek 5 000,- uveřejníme Tvé logo na našich webových stránkách, na našem facebooku a instagramu. Vážíme si podpory a děkujeme!

Počet odměn není omezen

10 000 Kč

ZVEŘEJNĚNÍ LOGA a WEBOVÝCH STRÁNEK všude!

Za příspěvek 10.000,- uveřejníme Tvé logo na našich webových stránkách, na našem facebooku a instagramu. Navíc zde umístíme i přímé odkazy na Tvé www stránky.

Bonus! Přijď se podívat na náš trénink! Podívej se, jak trénujeme a popovídej si s námi. Zažij naši skvělou atmosféru na vlastí kůži.

Počet odměn není omezen