Kniha příběhů O stromech a lidech - crowfunding kampaň

Kniha příběhů O stromech a lidech

Ahoj, já jsem Malá MouÍ a právě teď jsem v knížce! Mohou mě číst kluci, holky i dospělí. Tak hurá, vylezeme spolu na STROM a uvidíme, co se stane!

Knihy

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

   Vydejte se s námi za dobrodružstvími Malé MouÍ, jejími přáteli Jindřichem, liškou, Rudolfem Pařezem, Azorem a Dračí královnou a dalšími. S Malou MouÍ se vrátíte do světa, který je tak kouzelně jednoduchý, že se po pár stránkách začnete usmívat a každé ráno si řeknete, na co máte chuť a co chcete zažít! Texty knihy vytvořila písničkářka Petra Bohemi (www.bohemi.cz) a ilustrace namalovala Veronika Zejdová.
 12 příběhů a 12 poselství si přečtete v kvalitní vázané knize v pevných deskách. Uvnitř této nádherné voňavé knihy naleznete na červené předsádce Strom Malé MouÍ, do kterého můžete vepsat jedno přání, které se Vám splní.
   KAŽDÁ DESÁTÁ KNIHA poputuje díky organizaci Dnes pomáhám, z.s. nemocným nebo osamoceným dětem po celé republice.
   A to není zdaleka vše! Příběhy Malé MouÍ můžete poslouchat i jako audioknihu! Ženské postavy namluvila sama autorka knihy Petra Bohemi, mužské postavy namluvil kyratista Jiří Kučerovský a Pána lesa herec Alan Novotný. Hudební podkres plný zvuků, tónů i barev je vytvořen pouze kytarou Petry Bohemi. Součástí audioknihy je i píseň Malá MouÍ, jejíž text naleznete v tištěné knize. 
   Můžete také sledovat facebook autorky Petry Bohemi, kde se dozvíte, jak a kde kniha vznikala a spoustu úsměvných příběhů ze zákulisí.

Dnes k nám přijde babička. “Babííí konečně,” zavolám na celý dům a běžím se obejmout s tou nejlaskavější bytostí na světě. “Babííí půjdeme lyžovat na kopec, jo?” řeknu jí tak rychle, že než se babička zamyslí, jsem oblečená v lyžařské kombinéze a odhodlaně držím v rukou obě lyže. Babička se jen směje. Vylezeme na kopec za domem, obuji si obě lyže a zavolám: “Babííí koukej!” a frrrrr” Jedu z kopečku dolů.

SLEDUJTE NÁS NA FACEBOOKU!

Poslechněte si písničku Malá MouÍ od písničkářky Petry Bohemi.

Zalistujte si první kapitolou nebo si poslechněte první kapitolu audioknihy!

Přední strana knihy

Ukázka knížka 1

 

Ukázka 2

 

Ukázka 3

 

Strom Malé MouÍ

Dnes pomáhám

Navštivte web dobročinné organizace Dnes pomáhám, z.s.

Co si o tomto projektu myslíte?