Bob a Bobek Adventure | crowdfunding kampaň

Novinky - Bob a Bobek Adventure

Multiplayerová hra pro dva hráče na dvou zařízeních, jeden za Boba, druhý za Bobka. Hra plná akce, zábavy, humoru a dobrodružství.

Hry & Apps

  • Splněno 106 511 Kč (13 %)
  • 13 %
  • 777 000 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 0 Startérů

Autor projektu

Bob a Bobek - obrázek
  • projekt od Bob a Bobek
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

179 Kč

Dříve než ostatní, Bob a Bobek Fotbal

Měsíc před vydáním dostanete kompletní plnou hru Bob a Bobek Fotbal a ZDARMA se všemi vylepšeními i bez reklam! Bude obsahovat rozhodčího, speciality Boba a Bobka a multiplayer přes Bluetooth.

Počet dostupných odměn: 596/599

Nelze podpořit
199 Kč

Chcete Boba a Bobka hrát na počítači?

PC verze Bob a Bobek Adventure, kterou si zahrajete na Vašem počítači! Bude-li Vás více jak 500 přispěvovatelů, hra vyjde i na počítače.

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
329 Kč

Jako první dvě nové hry od Boba a Bobka!

Exkluzivní přístup do betaverze hry i několik týdnů před vydáním, garantované stažení dokončené hry měsíc před vydáním her z produkce Bob a Bobek.

Konkrétně hry, samozřejmě ZDARMA:
- Bob a Bobek Fotbal
- Bob a Bobek Adventure

Počet dostupných odměn: 795/799

Nelze podpořit
599 Kč

Být vývojářem Boba a Bobka.

Touto odměnou si garantujete podílet se na výrobě a být součástí týmu! Uvidíte do interních procesů, můžete vznést své nápady, vyzkoušet a vidět první části hry ještě daleko před tím, než hra bude vydaná. Můžete s námi komunikovat, zasílat připomínky, vždy pro tuto skupinu vývojářů dáme možnost vlastní realizace. Buďte právě Vy, kdo se podílí na této hře! Odměníme Vás certifikátem, oficiální tester a vývojář Boba a Bobka. Vaše fotografie a jméno bude v titulkách.

Počet dostupných odměn: 97/99

Nelze podpořit
999 Kč

Podepsaný concept art ke hře.

Výtvarné studie, nákresy v limitovaném množství digitálním tiskem, to vše podepsané a darované autory her s Bob a Bobkem.

Počet dostupných odměn: 33/33

Nelze podpořit
1 399 Kč

Název epizody pojmenován po tobě.

Hra obsahuje 48 lokací, s tímto příspěvkem garantujeme, že epizody a úrovně ponesou jméno donátora. Např. "U řezníka Petra Nováka, V lese hajného Borovičky, Koloběžka s Markétkou Kadlecovou atd.". Název levelu je vidět po celou dobu hry a také v hlavním menu.

*přispějte co nejdříve a máte možnost si dle pořadníku přispěvovatelů vybrat konkrétní věc, která se Vám bude líbit

Počet dostupných odměn: 47/48

Nelze podpořit
2 899 Kč

Buďte postavičkou ve hře!

Chcete být jednou postavičkou ve hře, která bude Bob a Bobkovi pomáhat nebo naopak škodit? Buďte! Překreslíme Vaší fotografii (či někoho koho budete chtít, např. z Vaší rodiny) do hry v "jiránkovském" stylu, animačně, absolvujete dabing, vyberte si z plánovaných 33 postav, které ve hře budou a buďte jimi! Budete už navždy součástí historie Bob a Bobka - společně. Ideální i jako dárek s věnováním.

*přispějte co nejdříve a máte možnost si dle pořadníku vybrat konkrétní postavičku, máte i možnost její charakter lehce ovlivnit

Počet dostupných odměn: 31/31

Nelze podpořit
4 990 Kč

Autorský sítotisk kreseb Vladimíra Jiránka.

Velmi kvalitní, autorizované, barevné sítotisky ve formátu A3, které byly ručně podepsány autorem Vladimírem Jiránkem v roce 2006 pro účely výstavy v galeriích a dobročinných akcí. Jedná se o limitovaný počet 116 kusů, které byly dohledány v jeho bytě, manželkou Evou Jiránkovou, která je ze soukromého archívu poskytla pro další pokračování díla s Bob a Bobkem v elektronické verzi.

Tato odměna je řešena pořadníkem, pokud přispějete jako desátý, ti před Vámi mají možnost si vybrat konkrétní předmět. Buďte rychlejší a vyberte si ten, který se Vám nejvíce líbí.

Počet dostupných odměn: 114/116

Nelze podpořit
9 990 Kč

Originální kresba Vladimíra Jiránka!

Poslední a jediná možnost získat poslední originální kresby autora Bob a Bobka, kreslíře Vladimíra Jiránka ze soukromého archívu manželky Evy Jiránkové. Všechny tyto originály na A4 jsou autorizovány a potvrzeny, že se garantovaně jedná o originály. Jen 10 kusů, více originálů nebylo dohledáno!

Počet dostupných odměn: 9/10

Nelze podpořit