Bob a Bobek Adventure_welcome_SQ2.jpg

Bob a Bobek Adventure Hry & Apps

Multiplayerová hra pro dva hráče na dvou zařízeních, jeden za Boba, druhý za Bobka. Hra plná akce, zábavy, humoru a dobrodružství.

Bob a Bobek Adventure

Vybráno0 Kč(0 %)

0 %
777 000 Kčpožadováno
0startérů
Podpořit projektZobrazit odměny

Plošinovky jsou nejzábavnější a všechny nás baví! Nyní přichází v tomto stylu postavičky Bob a Bobek, nejlepší parťáci, které známe z populárních televizních večerníčků. Projděte nástrahy, zahrajte si ve světě dobrodružství s Bobek a Bobkem. 

Bob a Bobek Adventure_welcome_SQ2.jpg

Hrajte společně multiplayer, dva hráči, každý na svém zařízení, ve hře je i počítačová verze! Jeden hráč ovládá Boba, druhý Bobka.

Tato hra Vás bude bavit, scénky plného adrenalinu, akce, zábavy, humoru, ale i nepřátel, kteří chtějí znepříjemnit králíkům cestu světem, řešte hádanky a zdolávejte nástrahy - to vše a více budete muset za Boba a Bobka zvládnout. Budete hrát společně, jeden hráč za Boba např. na iPhone, druhý na iPadu - společně a dohromady vedle sebe v této absolutní multiplayerové arkádové novince. Dodáváme, že v případě zájmu do roka vydáme i počítačovou verzi na Windows! 

BB-Adventure-01_by-VUISS.jpg

Podpořte dokončení této hry, která je plánovaná na příští rok a nachází se zhruba v polovině vývoje. Zajistíte její dokončení v té nejlepší možné formě.

Pokud nás podpoříte, zahrajete si nové dobrodružství s Bobem a Bobkem. S králíky, kteří byli oficiálními maskoty MS v ledním hokeji 2015 a VUISS, jako vývojář her s Bob a Bobkem, uvedl hokejovou hru zdarma bez nutnosti plateb s českým týmem pro české pro hráče zdarma. Poté když vypadlo Slovensko, slovenský tým byl také zdarma místo 0,99 EUR.

BBStr_1280x720_pc01.jpg

Byli bychom velmi rádi za příspěvek, podporu a tím potvrzení zájmu, že hra se líbí a chcete jí od nás dokončit i na počítače. 

B&B_Adventure-promoapss_v1.png

Více detailů o hře:

 • zahrajete si na tabletech a chytrých telefonech se systémy iOS, Android a do roka a do dne i na telefonech, tabletech, případně počítačích s Windows 10. 
 • pokud podpoříte odměnu "chceme počítače" hra vyjde též v elektronické distribuci na počítač (Windows). 
 • atraktivní multiplayer, jeden hráč na svém telefonu, druhý hráč na tabletu hrají společně přes Bluetooth, procházejí a pomáhají si projít navržené úrovně
 • aplikace bude zdarma a to minimálně pro Česko a Slovensko v případě, že se projekt podaří podpořit
 • počet úrovní a různých lokací je plánováno minimálně 48
 • doba hraní je odhadována kolem 30ti hodin
 • v případě podpory hry, by první prototyp mohl být k dispozici těm, kteří přispějí do konce roku 2015, pro počítače v polovině 2016

B&B_Adventure-promoapss_v2.png

Za jednu SMS v ceně 100,- Kč zajistíte rychlejší vydání, obsáhlost a kvalitu hry, vyjádříte podporu vývojářům, kteří na projektu pracují a tím propagují populární české postavičky Bob a Bobka.

BBStr_1280x720_pc04.jpg

Autorem Boba a Bobka je kreslíř Vladimír Jiránek (†74), a díky jemu, nás mohou králíci z klobouku již od roku 1979, tedy více jak 36 let, bavit. My vývojáři se snažíme o pokračování záměru pobavit diváka, v našem případě hráče, vytvořit zábavu s hrou s dobrým tématem, bez násilí, ale s vtipem a úctou k autorovi. Bob a Bobek v televizi byla vždy jistota kvality a zábavy, proto i my v tomto duchu chceme pokračovat ve hrách. 

Máme podporu i rodiny Vladimíra Jiránka a proto nejatraktivnější odměnou, kterou můžete za naší podporu získat, jsou autorizované sítotisky podepsané Vladimírem Jiránkem z roku 2006 a dokonce poslední (10 kusů) nedatovaných nalezených originálů přímo v bytě, kde autor žil společně s manželkou Evou Jiránkovou. Sítotisky a originály viz. odměny, jsou garantovány a je potvrzená autenticita právě jeho manželkou.

B&B_Adventure-original_v1B.jpg

K odměnám, to nejdůležitější:

 • Za každou SMS velmi děkujeme, i malého příspěvku si vážíme!
 • Brzy chceme vydat pokračování Bob a Bobek Ice Hockey, vylepšený model hry, který byl v hokeji a tentokrát z fotbalového prostředí. S podporou ve výši 179,- Kč ji získáte dříve než ostatní.
 • Chcete-li nás podpořit více, za částku 329,- Kč získáte přednostně obě hry
 • Staňte se součástí týmu, pomáhejte nám s nápady, kreativitou, otestujte první epizody, za příspěvek 599,- Kč Vás bereme do party a budete i v titulcích.
 • Příspěvkem za 999,- Kč si zajistíte kreslené concept arts hry, které byly převedeny do digitální formy a vytištěny. Námi budou podepsané s věnováním.
 • Zapište se do historie Bob a Bobek, za příspěvek 1.399,- Kč, se jednotlivé úrovně hry, ale i grafické prvky (názvy ulice, lokalit, propasti apod.) budou jmenovat tak jak zvolíte, klidně podle Vašeho jména. Pokud nezvolíte něco, co nebudou moct vidět děti, aby hra nemusela být nad 18 let :-). 
 • Za příspěvek 2.699,- Kč budete součástí hry, pošlete nám fotografii a my Vás uděláme jako jednu z doprovodných postav ve hře včetně jména a to v "jiránkovském" stylu (viz. obrázek níže). Kresbu ještě s naším věnováním obdržíte v tištěné podobě, ideální i jako dárek. Jako kdybyste byly ve filmu, budete ve hře s Bob a Bobkem, když budete rychlý, vyberete si, jakou postavou chcete být...
 • Za příspěvek 4.990,- Kč dostanete velmi cennou věc. Je to autorizovaný, podepsaný Vladimírem Jiránkem, velmi kvalitní a pěkný sítotisk. Jejich počet je omezen, jsou to poslední nalezené sítotisky z roku 2006. Podpis je samozřejmě originální, ruční, není vytištěn!
 • To nejcennější získáte za příspěvek 9.990,- Kč, originální kresbu Vladimíra Jiránka! Nalezlo se jen posledních 10 kusů!

B&B_Adventure-promoapss_v4.jpg

Buďte aktivní postavičkou ve hře včetně dabingu! Překreslíme, pojmenujeme a implementujeme Vás do hry. Vaše postavička bude součást příběhu s Bob a Bobek. Ideální i jako dárek. 

U všech uvedených odměn je pořadník výběru kreseb, sítotisků, postav do hry, jmen a názvů, concept arts. Dřívější přispívající mají dle pořadníku právo vybrat si z aktuálních odměn po skončení kampaně. Přispějete-li desátí, devět před Vámi si nejdříve vybere z celého "katalogu" - buďte tedy rychlí, získáte tím právo vybrat si to, co se Vám líbí nejvíce!  

Budeme velmi rádi za jakoukoliv podporu a příspěvek, šíření informací, stažení našich her, prostě cokoliv, co vyjádří, že svou práci děláme dobře, chcete další naše hry a máme v dílu pokračovat!

B&B_Adventure-sitotisk_v1.png

*dekorace není součástí odměny, odměna je dodávaná bez příslušenství

Kdo jsme? 

Jsme VUISS, herní společnost se sídlem v Praze, které pracovala například na projektu Bob a Bobek Ice Hockey, Cube Logic, Soccerinho a menších propagačních hrách či subdodávkách pro zahraniční herní studia.

Nyní jsme se postavili na vlastní nohy, nabrali dost odvahy a plánujeme rozsáhlé projekty, kde většina je již v realizaci. Jsme hrdí na značku Bob a Bobek a proto chceme tyto populární postavičky převést do her, aby dál plnili zábavu všem, obzvlášť pro české hráče bez jejich útoku na peněženku!

B&B_Adventure-promoapss_v3.png

Proč nás podpořit a více detailů o hře a projektu: 

Plánovaná hra Bob & Bobek Adventures bude k dispozici zcela zdarma pro Čechy a Slováky, tak jak byl zdarma český dres v hokejové hře Bob a Bobek Ice Hockey. Aplikace bude zdarma a to minimálně pro Česko a Slovensko v případě, že se projekt podaří podpořit, v opačném případě byla cena plánovaná 5,99 EUR. 

U počítačové verze ti, kteří jí podpoří, jí dostanou i během k vývoje testování a poté samozřejmě ZDARMA.

Chceme atraktivní moderní formou představit především mladší populaci populární večerníčkovou dvojici a ukázat, že i starší postavičky zabalené do moderního kabátu můžou bavit a být tou nejlepší arkádou.

Na co plánujeme peníze použít?

Vše zde popsané je částí realizované hry, poctivě kreslíme grafiku, pracujeme na prototypu a již několika úrovní. Veškeré získané prostředky vynaložíme na výrobu her s Bob a Bobkem. S Vaší pomocí chceme přinést radost nejenom Vám, ale i Vašim dětem, kterým chceme dodat zábavu v mezích slušnosti, s vtipem, potřebou spolupráce ve hře s týmovým duchem. 

hra-reznik0924.png

Příběhy epizod a další:

U propasti

Jednoho dne Bob a Bobek doběhnou do scény, kde se nachází propast. Ovšem vede přes ní provazový žebřík. Jenže co čert nechtěl! Jakmile Bob a Bobek vlezou na žebřík, rázem se s nimi utrhne. Utržený žebřík sebou bere i kusy kamení, které se loupe ze skály. Bob a Bobek spadnout do rokle a vypadá to, že se odsud již nedostanou. Naštěstí kousek padajícího žebříčku vytvoří odrazový můstek, po kterém může Bob lehce vylézt, jenže dále už to nejde. Dokáží si králíci z klobouku poradit nebo zůstanou uvězněni v propasti?

hra-most0182.png

Vzteklá ryba

Bob a Bobek utíkají po předchozím dobrodružství, kde je pěkně prohnal zlý pytlák. Počasí jim nepřeje a začne hodně pršet. Všechno se ihned začíná klouzat, což oba hrdinové poznají na vlastní kůži. Bob se stihl chytit kamene, ale Bobek sjede až do vody, kde se drží s vypětím všech sil na hladině. V tu chvíli se zde zjeví velká ryba, která chce Bobka sežrat. Bobek musí plavat sem a tam, aby ho ryba nesežrala. Ryba se však nevzdává a snaží se nad Bobkem vyzrát. Jenže při jednom ze skoků narazí do skály, která se celá otřese. V tu chvíli se pohne i zaklíněný klobouk. Bobek se snaží skálu ještě více “rozbít”, aby klobouk spadl až k němu. Zvládne se Bobek dostat k ke klobouku a zachránit svého věrného společníka Boba?

hra-voda0440.png

V uličkách Prahy

Bob a Bobek se proplétají domy, půdami, sklepy a jinými prostory činžovních domů, přeskakují co se dá až je najednou překvapí dveře. Za dveřmi byl však pes, který jak dobře známo nemá králíky moc lásce. Bob a Bobek hledají řešení jak kolem psa proběhnout, ale jakmile jen pootevřou dveře, pes se na ně rozběhne a vztekle štěká. Nakonec Bobek objeví starou ventilační šachtu, bohužel co čert nechtěl, jak byli králíci u sebe namačkaní a plazili se trubkou, pod těžším Bobem se utrhla a ten se propadl rovnou do místnosti se psem. Jen tak, tak zvládne utéct zpět za dveře! Bobek přemýšlí, jak by Bobovi pomohl. Co takhle vlézt do řeznictví a vzít buřty? Ale co s řezníkem? Bobek moc dobře ví, že když zazvoní na zvonek zadního vchodu, kudy nosí zboží, možná řezníka odláká…

hra-reznik1105.png

Další epizody

V dalších epizodách budete s králíky létat rogalem nad rozpálenou Afrikou, utíkat před lvem, zachraňovat dívku v nesnázích (nepůjde o králici), vyrábět parní stroj, potápět se pro poklad, probíjet se divokou džunglí plnou aligátorů, ujíždět na koloběžce. Dále budete lovit perly pro divochy, abyste vysvobodili zajatce, bruslit, utíkat z králíkárny lupičům, obsluhovat u pumpy, vysvobozovat dítě z hořícího domu, hrát na harmoniku atd.

 hra-reznik0719.png

Chcete vědět více? Jsme Vám k dispozici na emailu: startovac@vuiss.com

Vybráno0 Kč(0 %)

0 %
777 000 Kčpožadováno
0startérů
Podpořit projekt

zakladatel projektuBob a Bobek

Odměny

179 KčDříve než ostatní, Bob a Bobek Fotbal

Měsíc před vydáním dostanete kompletní plnou hru Bob a Bobek Fotbal a ZDARMA se všemi vylepšeními i bez reklam! Bude obsahovat rozhodčího, speciality Boba a Bobka a multiplayer přes Bluetooth.

Očekávané doručení odměny: listopad 2015

Počet dostupných odměn: 599/599

Odměna nedostupná

199 KčChcete Boba a Bobka hrát na počítači?

PC verze Bob a Bobek Adventure, kterou si zahrajete na Vašem počítači! Bude-li Vás více jak 500 přispěvovatelů, hra vyjde i na počítače.

Očekávané doručení odměny: září 2016

Počet odměn není omezen

Odměna nedostupná

329 KčJako první dvě nové hry od Boba a Bobka!

Exkluzivní přístup do betaverze hry i několik týdnů před vydáním, garantované stažení dokončené hry měsíc před vydáním her z produkce Bob a Bobek. Konkrétně hry, samozřejmě ZDARMA: - Bob a Bobek Fotbal - Bob a Bobek Adventure

Počet dostupných odměn: 799/799

Odměna nedostupná

599 KčBýt vývojářem Boba a Bobka.

Touto odměnou si garantujete podílet se na výrobě a být součástí týmu! Uvidíte do interních procesů, můžete vznést své nápady, vyzkoušet a vidět první části hry ještě daleko před tím, než hra bude vydaná. Můžete s námi komunikovat, zasílat připomínky, vždy pro tuto skupinu vývojářů dáme možnost vlastní realizace. Buďte právě Vy, kdo se podílí na této hře! Odměníme Vás certifikátem, oficiální tester a vývojář Boba a Bobka. Vaše fotografie a jméno bude v titulkách.

Počet dostupných odměn: 99/99

Odměna nedostupná

999 KčPodepsaný concept art ke hře.

Výtvarné studie, nákresy v limitovaném množství digitálním tiskem, to vše podepsané a darované autory her s Bob a Bobkem.

Počet dostupných odměn: 33/33

Odměna nedostupná

1 399 KčNázev epizody pojmenován po tobě.

Hra obsahuje 48 lokací, s tímto příspěvkem garantujeme, že epizody a úrovně ponesou jméno donátora. Např. "U řezníka Petra Nováka, V lese hajného Borovičky, Koloběžka s Markétkou Kadlecovou atd.". Název levelu je vidět po celou dobu hry a také v hlavním menu. *přispějte co nejdříve a máte možnost si dle pořadníku přispěvovatelů vybrat konkrétní věc, která se Vám bude líbit

Počet dostupných odměn: 48/48

Odměna nedostupná

2 899 KčBuďte postavičkou ve hře!

Chcete být jednou postavičkou ve hře, která bude Bob a Bobkovi pomáhat nebo naopak škodit? Buďte! Překreslíme Vaší fotografii (či někoho koho budete chtít, např. z Vaší rodiny) do hry v "jiránkovském" stylu, animačně, absolvujete dabing, vyberte si z plánovaných 33 postav, které ve hře budou a buďte jimi! Budete už navždy součástí historie Bob a Bobka - společně. Ideální i jako dárek s věnováním. *přispějte co nejdříve a máte možnost si dle pořadníku vybrat konkrétní postavičku, máte i možnost její charakter lehce ovlivnit

Počet dostupných odměn: 31/31

Odměna nedostupná

4 990 KčAutorský sítotisk kreseb Vladimíra Jiránka.

Velmi kvalitní, autorizované, barevné sítotisky ve formátu A3, které byly ručně podepsány autorem Vladimírem Jiránkem v roce 2006 pro účely výstavy v galeriích a dobročinných akcí. Jedná se o limitovaný počet 116 kusů, které byly dohledány v jeho bytě, manželkou Evou Jiránkovou, která je ze soukromého archívu poskytla pro další pokračování díla s Bob a Bobkem v elektronické verzi. Tato odměna je řešena pořadníkem, pokud přispějete jako desátý, ti před Vámi mají možnost si vybrat konkrétní předmět. Buďte rychlejší a vyberte si ten, který se Vám nejvíce líbí.

Očekávané doručení odměny: říjen 2015

Počet dostupných odměn: 116/116

Odměna nedostupná

9 990 KčOriginální kresba Vladimíra Jiránka!

Poslední a jediná možnost získat poslední originální kresby autora Bob a Bobka, kreslíře Vladimíra Jiránka ze soukromého archívu manželky Evy Jiránkové. Všechny tyto originály na A4 jsou autorizovány a potvrzeny, že se garantovaně jedná o originály. Jen 10 kusů, více originálů nebylo dohledáno!

Počet dostupných odměn: 10/10

Odměna nedostupná