Nemluvený film: BOATS | crowdfunding kampaň

Nemluvený film: BOATS

Nemluvený film BOATS je klauzurní prací studentů druhého ročníku SŠ filmové Zlín. Emoce, drama, romantika a dojetí. A to vše v šesti minutách filmu!

Film & Video

Líbí? Dejte to vědět ostatním.

Příběh

Dojemný, lineárně vyprávěný příběh o velmi silném poutu dvou lidí, jež bylo již v dětství roztrhnuto okolím. Jak se mladý chlapec popere se svým životem bez ní? A co když se setkají? Příběh naplněný emocemi, dojetím a špetkou fikce. Ale víc - to už nesmíme prozradit.

boats5.1.jpg

Zadání

"Nemluvený film, do šesti minut, lineárně vyprávěný", tak nějak znělo zadání. A jak se s ním poperou studenti druhého ročníku Střední školy filmové, multimediální a počítačových technologií, s.r.o (www.creativehill.cz)? Ač zadání zní jednoduše, zdání může klamat. Odvážný štáb se s nadšením pustil do projektu, který se mu velmi zalíbil.

 

Proč startovač?

Členové štábu narazili na problém - finance. Jak už to bývá. Přeci jen jde o štáb skládající se většinou z nezletilých studentů. A studenti - ti peníze nemají! Není pochyb, že film by vzniknul i bez podpory startovače, ovšem my chceme film, na který můžeme být hrdí! Chceme natočit něco, u čeho se nebudeme muset příliš omezovat prostředky!

I přesto, že po tomto popisu to vypadá jako obrovsky drahý projekt, není tomu tak. Uskromnili jsme se jak jen to šlo a i s tou menší částkou, kterou se tady snažíme vybrat, dokážeme velmi razantně posunout kvalitu filmu.

Částku bychom využili částečně na realizaci filmu jako takového (kostýmy, rekvizity,...) a stejnětak na vypůjčení techniky, jež nám velmi pomůže po vizuální i zvukové stránce. A proto,  jako ulehčení,  se zde pokoušíme vystartovat! Proto věříme, že se zde vybere alespoň těch 9300 Kč, byli bychom vašimi věčnými dlužníky!

 

6.png

Štáb

Náš hlavní štáb se skládá ze čtyř druháků, dělících se o hlavní štábové profese určené školou.


Tereza Chovancová

režie, střih

Mladá, nadaná workoholička, která má cit pro vizuál i pro krásný příběh. Zároveň se smyslem pro pořádek a organizovanost. Nadšeně se vrhá vstříc natáčení a neplánuje se více uskromňovat, než už musela!

 

Dalibor Herda

scénář, kamera

Spolužák ze Slovenska, z jehož hlavy vzešel příběh celého filmu. Zároveň velmi citlivý na světla a na vizuální stránku filmu - proto taky kamera. Razantně upřednostňuje kvalitu před kvantitou, což se ve věci filmu velmi hodí!

 

Vendula Kořínková

vedoucí výroby

Velmi šikovná a výřečná produkční se vždycky hodí! A na to máme Vendy! Nemá problém kamkoli zavolat ani cokoli sehnat. A tak to má být!

 

Martin Kožucharov

mistr zvuku

Jeden z velmi malého množství talentovaných zvukařů na naší škole - a zrovna v našem štábu! Co víc si přát? Jeho smysl pro čistý zvuk a mixážní schopnosti by mu mohl kdekdo závidět.

 

 

Pod hlavním štábem se ukrývá ještě několik dobrovolníků, kteří se rozhodli pomoci při tvorbě tohoto projektu.

Ema Janišová - Asistence režie

Petr Chromčák - Výroba, marketing

Adam Ošťádal - Transport, klapka, záloha dat

Radek Ševčík - Světla

Natálie Jančová - Mikrofon

Ondřej Hošek - Skript

Dodo - Chůva

Radek Frýdl - Grafika

Anna Vítová - Grafika

 

Co si o tomto projektu myslíte?

  • Splněno 10 399 Kč (111 %)
  • 111 %
  • 9 300 Kč požadováno
  • již skončilo
  • Nelze podpořit
  • Na tento projekt už přispělo 13 Startérů

Autor projektu

Petr Chromčák,  produkce - obrázek
  • projekt od Petr Chromčák, produkce
  • Česká republika

Odměny (Rewards)

100 Kč

Poděkování v titulkách

I za tu nejnižší částku vám ze srdce děkujeme, a proto se můžete těšit na poděkování v závěrečných titulkách!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
300 Kč

Vlastnorucně sepsaný dopis

Kromě poděkování v závěrečných titulkách filmu vám vlastnoručně napíšeme děkovný dopis na památku s podpisy všech členů hlavního štábu!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
400 Kč

Pohled z natáčení

Kromě poděkování v závěrečných titulkách filmu vám pošleme unikátní pohled s fotkou z natáčení a podpisy hlavních členů štábu!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
500 Kč

Komparz

Kromě poděkování v závěrečných titulkách vás pozveme na natáčení a můžete se podívat, jak pracujeme a dělat nám komparz! (Dostupné pouze ve dnech natáčení.)

Počet dostupných odměn: 9/10

Nelze podpořit
650 Kč

Pozvánka na jeden natáčecí den

Kromě poděkování v závěrečných titulkách vás pozveme na celý jeden natáčecí den, kde se můžete podívat, jak film vzniká. Po dobu natáčecího dne bude zajištěno jídlo, pití, teplíčko a kamarád na povídání!

Či pokud bude zájem (do poznámky), pozveme vás na první poklauzurní promítání!

Počet dostupných odměn: 4/5

Nelze podpořit
1 000 Kč

Pozvánka na všechny natáčecí dny

Kromě poděkování v závěrečných titulkách vás pozveme na všechny natáčecí dny, kde se můžete podívat, jak film vzniká. Po dobu natáčecích dnů bude zajištěno jídlo, pití, teplíčko a kamarád na povídání!

Či pokud bude zájem (do poznámky), pozveme vás na první poklauzurní promítání!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
2 500 Kč

Milujeme vás <3

Za takovou částku byste kromě poděkování dostali i naši nehynoucí lásku a obdiv. Samozřejmě, že bychom vás nechali být s námi na natáčení, ba i na první promítání. Byl by zájem, klidně u střihu! Není problém!

Či pokud bude zájem (do poznámky), pozveme vás na první poklauzurní promítání!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit
5 000 Kč

Soukromá projekce

Pro každého jednoho, kdo přispěje takovou částkou připravíme soukromou projekci jen pro něj. Zároveň bude mít takový člověk přístup k veškerým informacím o filmu a bude mít speciální poděkování v titulkách!

Počet odměn není omezen

Nelze podpořit